Rakendusse on võimalik sisestada ka infot arvete kohta, et saaksid silma peal hoida, millised arved vajavad veel tasumist

Kui sinu telefon toetab mälukaardile kontaktidest varukoopia tegemist, siis sellisel juhul on tavaliselt vastav käsklus olemas sinu telefoni telefoniraamatu seadete menüüs. Seepärast salvestavadki enamik uuemaid mobiiltelefone kontaktid vaikimisi telefonimällu. Ära kasuta summasid probleemi õigustamiseks, sest hinnasilt ei ole niivõrd oluline kui see, et kasutad ostlemist halva tuju leevendamiseks. Tootetoe ehk leheküljed ongi selleks tehtud, et abistada kasutamisel tekkivatele küsimustele vastuste leidmisel. Selleks on olemas mitmeid tarkvarasid. Kui midagi peaks sinu uue kaardi või telefoniga juhtuma, on sul võimalus kontaktid jälle tulevikus lasta kopeerida vanalt kaardilt uuele. Telefoniraamat> Lisamenüü> Veel> Kuvamisvalikud> … saad ise valida, kas kuvatakse telefoni või SIM-kontakte või mõlemaid korraga. Arvuti abil varukoopia tegemine vs arvuti abil sünkroniseerimineÜheks kindlamaks kontaktide pikaajalise salvestamise viisiks on arvuti abil telefonist varukoopia tegemine. Kui võimalik, siis mõned tegevused tehakse ehk teenustööna ära sinu eestki, kui oled nõus vastavat teenustasu maksma. Samas lisamenüüs on valikud, mis lasevad salvestada koopia mälukaardile ja hiljem vajadusel mälukaardilt kontakte taastada. Rakendusse on võimalik sisestada ka infot arvete kohta, et saaksid silma peal hoida, millised arved vajavad veel tasumist. Järgmine oluline faktor on pankade turvalisus. Nii on kontaktide otsimine telefoni jaoks kiirem ja nendega seonduv lisainfo hoitud ühes kohas koos. Sellist tegevust ei tasu kiirustades ette võtta 🙂 Viisakamad mobiilitootjad pakuvad vähemasti tööpäeviti kasutajale sobilikus keeles abi ehk infotelefoni teenust. SIM-kaardi puhul on salvestatava info liik piiratud nime ja numbriga. Hea on see, et need telefonid, mis pakuvad andmete salvestamise võimalust mälukaardile, loevad enamasti välja ka teiste telefonide poolt mälukaardile salvestatud andmed. Rakendusse on võimalik sisestada ka infot arvete kohta, et saaksid silma peal hoida, millised arved vajavad veel tasumist.

Microsofti privaatsusavaldus – Microsofti privaatsus

. SIM valiku puhul näitab vastavalt SIM-kontaktide infot. Nimed ja numbrid on alati kaasas – vähemalt seni, kuni kõik töötab. Arvutisse sünkroniseerimine on võimalik näiteks MS Outlook programmi, Windows Contacts rakendusse või telefonitootja poolt kaasa antud tarkvarasse. Sealt leiad abi ka kõige keerulisemate küsimuste puhul. Ei tasu päris ära unustada mobiilioperaatorit, kellelt seadme ostsid, sest ka tema esindustes saad küsida head nõu. Päris kõigil mobiiltelefonidel sellist lisavõimalust kahjuks olemas ei ole. Selleks oli telefonis vaja: Menüü> Kontaktid> Seaded> Taasta Kontaktid>… ja saadki valida, milliseid kontakte taastad. Kui varukoopia aitab andmed talletada, siis selleks, et saaksid telefonis olevaid kontakte jooksvalt kasutada ja hallata, on võimalik sünkroniseerida kontaktid telefonist arvutisse või vastavasse veebiteenusesse.

ADS menetlusrakendus -

. Telefonis olevate kontaktide juurde saad salvestada muud olulist lisainfot nagu kontakti pildi, lauatelefoni, meiliaadressi ja muud seesugust. Nokia näiteks pakub , klikkides avanenud aknas „Laadi Alla Nokia Ovi Suite Windowsile“.

Äriklient - mTasku

. Kui korra juba oled varukoopia või sünkroniseerimise läbi teinud, siis tulevikus on sama protseduuri juba tunduvalt lihtsam ja kiirem teha.

Telefoniraamat lahti, valiku nupul muljudes avaneb lisamenüü> Veel> Seaded> Salvesta uued kontaktid> … saad ise valida, kas telefon salvestab telefoni mällu, SIM-ile või küsib enne iga salvestust üle. Sama kehtib ka kõigi teiste selles artiklis toodud näidete kohta. Ühte kindlat marki telefoniga mälukaardile salvestatud kontaktid ei ole alati igas telefonis universaalselt kasutatavad. Kord arvuti mälus, saad teha koopia mälupulgale või DVD-le või välisele kõvakettale.

Kuidas kindlustada, et mobiili kontaktikirjed ära ei kaoks.

. Vana kaardi võid jätta lauasahtlisse alles. Kui kontaktid on salvestatud SIM-kaardile ja kaart on töökorras, siis on nad loetavad kõigis telefonides, kuhu standardmõõtmetes SIM sisse mahub. SIM-kaardil kontaktide hoidmise plussiks on universaalsus. Palju probleeme on juba tulnud kellelgi kunagi ära lahendada ja võid vastuse leida erinevate otsingumootorite abil suurest laiast internetist. Juhul kui nendest näidetest ei olnud kasu, siis tasub vaadata korra üle sinu telefoni kasutusjuhend, sest seal on kindlasti vastav info olemas. See summa võib olla 50 eurot kuus või 5 eurot kuus – vahet ei ole. Varundamine teisele SIM kaardileTeisele SIM-kaardile on mõtet varundada kontakte siis, kui kõik või vähemalt enamus kontakte mahub SIM-i mällu ära. Tootjate kodulehtedel on olemas foorumid, kuhu saad küsimuse postitada ja siis abi küsida teiste kasutajate või tootja esindajate käest. Telefoni kadumise ja varastamise vastu oled sellisel juhul ikkagi kaitseta. , mis tutvustab andmetest varukoopia tegemist. Saad lasta teha oma mobiilioperaatori esinduses enda mobiilinumbrile uue SIM-kaardi ja lasta kopeerida kontaktid telefoni või vastava seadme abil uuele kaardile. Nii oled kaitstud juhuks, kui midagi peaks juhtuma SIM-mäluga või telefoni mäluga eraldi. Lugejate soovi korral saame tulevikust nendest võimalustest rohkem kirjutada. Nüüd on kontaktid mälukaardil olemas.. Samas võid olla kindel, et Sinu kontaktid säilivad telefoni kadumise, varguse, uppumise, murdumise ja SIM-rikete puhul

Märkused