Raha ei tohiks olla sinu eesmärk – sinu eesmärk peaks olema õnn

Diskreetsus on tagatud ja ootan seda ka sinult.

Kollase Maa Sea aasta: rahaseis on pilvitu! Ahvi arvele.

. Vaba ja vallatu noormees, kirjuta mulle :* Tutvume ja naudime kuumast kirest ja elujõust pakatavat maailma. Enda kohta niipalju, et olen meeldiva välimusega, kõrgharidusega, iseseisev ja intelligentne inimene, kes otsib enda kõrvale meesterahvast, kellega sobivusel hiljem ka pere luua. Aga kõik algab ju siiski tutvusest. Olen hea kuulaja ning väärtustan perekeskseid vaatenurki. Kui vähegi kannatab, kirjuta vigadeta. Kedagi kes lohutaks mind, keegi kes rõõmstaks mind ja kes hoiaks minu kätest hommikul, lõunal, õhtul ja öösel. Olen iseseisev, kõrgharidusega, kena, sale naine. Pilte ei hakka saatma ja mingit teenust ega seksi ei pakku olen täitsa ok eesti välimusega naine. Võiksid olla hooliv ja aus. mehega, kes oskab hinnata armastust, kodu ja naist. Olen nõus olema kaitstud vahekorras. Tore oleks kui meist kujuneksid partnerid. Minu suurimaks unistuseks on saada laps ja olla suurepärane ema. Võta ühendust kui soovid enda kõrvale ilusat naist ning soovid elus edasi minna. Otsin seda ühte ja õiget- alustame koos uuesti. Pead soovima ainult ühte ja seda kindlat, sul peab olema soov alustada peresuhtega. Olen kõiksugu toredate tutvuste otsinguil kuid eesmärgiks on siiski püsisuhe. vajan kedag kellega jagada õnne, kirge ja tõelist armastust. Usun siiralt, et elu õnn peitub pisiasjades ja, et kodu, see on koht, kust algab õnne alus. Mul on soe süda ja ma siiralt austan inimesi, kes austavad ise ennast. Minu hobideks on käsitöö ning köögis askeldamine. Pean lugu tervislikest eluviisidest, heast seltskonnast. Raha ei tohiks olla sinu eesmärk – sinu eesmärk peaks olema õnn. Eesmärgiks esialgu mõnus ajaveetmine, vastastikusel sobivusel ka muud võimalused. Olen iseseisev kõrgharidusega optimist. Otsin endale kedagi, kellega koos ühine elu üles luua ja, et alustada oma pere. kui tahad mulle keelekat teha siis seda saab ka lisatsu eest. samas oleks ettevõtlik ning edasipürgiv. Ellusuhtumiselt arukas, enesega toimetulev.Meeldivad loodus, loomad ja kõik mis ilus ja huvitav. Naudingukohtumise eest loodan, et sa aitaksid mul sisustada korterit. Olen rõõmsameelne ja sõbralik ning otsin enda kõrvale seda õiget. Kui soovid vöin ka sind oraalselt rahuldada, kasvöi autos. Kõik, mis kuulub hea suhte juurde-seks ja emotsionaalne rahulolu, v.a sponsorlus, on oodatud. Kuna elan üksi siis kohtumispaik on olemas. Nb! Noorematel mitte tülitada.

KÄTS & DOGS -

. Nimi: Ninnu Niper - Eesti on väike [email protected] Hei, Sina, olemuselt vagabund, kes siiski ka kanda suudab kinnitada. Kui soovid alanud aastalt võtta, mis võtta annab, kuid ei otsi hetkel veel siiski elukaaslast, siis oled sina just see õige. Raha ei tohiks olla sinu eesmärk – sinu eesmärk peaks olema õnn. Vahva oleks, kui saadad kirjaga koos ka oma pildi. Kui sa kaalutled otsuseid põhjalikult ja ei tee kunagi rutakaid rahalisi otsuseid, ei pea sa hiljem kahetsema ega end süüdistama halva otsuse pärast. Kui oled otsinud-soovinud leida kedagi, kellega koos elus uus lehekülg pöörata, siis kirjuta.

Tutvumiskuulutused - püsisuhted, salasuhted, seks, abielu.

.

. Meeldib loodus, kino, üritused aga vahel kaaslane puudu, jään ootama, kirjade ni. Olen sale ning rõõmsameelne. Olen diskreetne ja puhas eesti naine. Kõik sõbrad ja tuttavad jäid maha mulgimaale, samuti elukaaslane ja koer. Otsin sponsorit,kellega paaril korral kuus kohtuda. Tunnikaupa ei kohtu ja kirjuta ainult siis kui oled ise ka huvitatud püsivamast sõprussuhtest. Oskad tunda elust rõõmu, ei suitseta ja alkoga on ok. Õpetame üksteisele midagi uut. Saada oma pakkumine mulle meilile, meil oleks kindlasti vahva koos. Üheöösuhteid ja lihtsalt armusuhteid ei harrasta. Sooviksin leida enda kõrvale vaba, pikemat kasvu, usaldusväärset meest. Kui palgapäev on terendamas, aga näpud pihus, võib kiirlaen olla hea abimees selleks, et palgapäevani kenasti ära elada. Kui mõlgid klapivad, oleme komplekt. Kohtumiseks mul enda kohta ei ole. Kirjuta mulle, mis minuga teha sooviksid, kus kohtuda ning oma vanus kindlasti. Oled aus, hooliv ja pead lugu perekonnast. Kes võiks mul mõnikord külas käia et koos aega veeta ja kes võiks mind ka natuke materiaalselt toetada. Samas ma ootan kutset ka lihtsalt niisama õhtusöögile või kuskile huvitavasse kohta. Üheöö suhetest pole huvitatud. Tore oleks, kui sponsorile meeldiks ka peale voodi mõnude, käia looduses, matkamas, reisil ning palju huvitavaid tegevusi teha, mis elul pakkuda on. naine Tallinnas pakub kohtumist normaalses vanuses mehele. Kohtumine toimub sinu pinnal vöisiis nagu mainisin, sinu autos. Meest pole, aga loodan siiski, et varsti koidab see päev, millal kohtan Sind aus, karske, sõbralik ja kodu väärtustav meespool. Ehk saame seda koos teha. Kedagi kellega koos diivanil filmi vaadata või jõmmis käia. Soovin tutvuda korraliku ja viisaka mehega. Kedagi kes toetaks ja aitaks, kedagi kes hooliks, kes jagaks ja kedagi keas oleks alati minuga isegi pikal õhtul. Oman kõrgemat haridust ja töö on mul seotud looduse ja arvutitega ning need on ka ühed mu huvivaldkonnad. Edspidi ehk midagi tõsisemat. mehega püsisuhte eesmärgil. Kõige selle juures on olulisem siiski vastastikune sümpaatia ja hea huumorisoon. Majanduslikult saan ilusti hakkama ehk sponsoritest huvitatud ei ole, kuid ise ka kedagi sponsoreerida ei soovi. Seiklejatel mitte tülitada. Sinul võib olla laps/lapsed, sest mul endal ka. Kui vähegi võimalik siis meeldib reisida. Kedagi kes paneks mind naeratama, kedagi kes täiendaks mind. Töötan klienditeenindus valdkonnas. Edasi vaatame, kuhu tuuled viivad. Kedagi kes aitaks mind, kui ma tunnen et ma enam ei jaksa. Oleks väga tore, kui oleksid kusagil olemas. Võiksid elada Lõuna - Eesti. Armastus vanust ei küsi, mina samamoodi. Rahuldutakse olemasolevate väljaminekute suurustega. Mees peab olema intelligentne, lugupidav naiste suhtes. Eelistan lugemist teleka vaatamisele ja lähedase sõbrannaga või perega koosviibimist pidudel käimisele. Võiksin olla sulle alandlik ori või olla meeste arstile patsiendiks või vastupidi, pissimis mängud, isa-tütre, ema-poja jne

Märkused