Positiivse laenuotsuse korral seatakse tagatiseks jäetavale kinnisvarale laenuühistu kasuks hüpoteek

Sellest tulenevalt saate kindel olla, et Teie kuumakse suurus ei muutu. Kui Te ei ole eelnevalt Inbanki poolt tuvastatud klient ja Te ei ole varasemalt Inbankiga ühtegi lepingut sõlminud, saate end tuvastada veebikaamera kaudu Veriffis või Inbanki või Omniva kontoris. Konto väljavõte peab sisaldama infot Teie sissetulekute ja kohustuste kohta. Saate seda teha ka hiljem, kui logite Inbanki internetipanka sisse ja valite Laen ning Väikelaen. Muudatusega kaasneb lepingu muutmise tasu. Seetõttu võib esimese perioodi arve summa olla väiksem kui maksegraafikus toodud summa, mis on välja arvutatud lepingu koostamise hetkel. Maksepäeva muutmiseks esitage palun sooviavaldus aadressile [email protected] Kui Teil on Inbankiga varasemalt olnud leping, kuid Te ei ole Inbanki poolt tuvastatud klient, peate end tuvastama Inbanki või Omniva kontoris. Positiivse laenuotsuse korral seatakse tagatiseks jäetavale kinnisvarale laenuühistu kasuks hüpoteek.

Kui Teil siiski ei õnnestu lepingut leida, siis palume pöörduda Inbanki kontorisse.

Laen | Väikelaen | Väike laen | Tarbimislaen | Tagatiseta.

. Kaskokindlustus ei ole kohustuslik Puudub ostetava sõiduki vanuse piirang. Seejärel saate sõiduki müüjaga sõlmida ostu-müügilepingu. Sellegipoolest soovitame Teil seda teha, sest siis on Teie riskid maandatud enamlevinud kahjude korral sõltumata õnnetuse süüdlasest. Küll aga peab sõidukil olema kehtiv liikluskindlustus. Lepingu allkirjastamiseks interneti teel on vajalik toimiva ID-kaardi või mobiil-ID olemasolu. on mitmeid eeliseid, et saaksite osta just sellise sõiduki, nagu Teile meeldib: Meie laenu kasutades on võimalik osta ka soodsamaid sõidukeid, mida liisinguga osta ei saa. Makse hilinemisega seotud tasud leiate oma lepingust ja Inbanki hinnakirjast. Viite lepingule leiate ühtlasi ka e-kirjast, mis saadetakse Teile lepingu sõlmimisel. Meie omalt poolt sissemakset ei nõua. Seejärel edastame Teile lõpliku summa, mis selle kuupäeva seisuga tuleb tasuda. Positiivse laenuotsuse korral seatakse tagatiseks jäetavale kinnisvarale laenuühistu kasuks hüpoteek. Kui Te ei ole veel Inbanki klient, on pärast veebilehel lepingu sõlmimist vajalik tuvastada Teie isikusamasus, mida saate teha veebikaamera kaudu Veriffis või valitud Omniva või Inbanki kontoris. Sõiduki müügihind seejuures ei ole piiratud – võite osta laenusummast kallima sõiduki. Kui olete väljavõtte arvutisse salvestanud, saate selle üles laadida laenutaotluse lehel. Kui väljavõtte üleslaadimine Inbanki internetipangas ei õnnestu, palume Teil saata see aadressile [email protected] Maksepuhkuse ühekordseks pikkuseks on kuni kolm kuud. Juhul, kui nii sinul kui laenufirmal on samas pangas arvelduskonto, saad sa laenusumma juba 10-15 minuti jooksul!. Raha laekub Teie arvelduskontole sõltuvalt Teie pangast kas samal või järgneval pangapäeval pärast meiepoolse ülekande sooritamist.. Kui näete ette pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis palume kindlasti Inbanki poole pöörduda, et üheskoos paindlik lahendus leida. Kui esitate konto väljavõtte mõnest teisest pangast, tuleb Teil konto väljavõte salvestada PDF formaati ning seejärel DigiDoc programmi abil ise digitaalselt allkirjastada. Lepingut on lisaks võimalik allkirjastada ka Inbanki kontoris. Maksepuhkust on lepingu kehtivuse ajal võimalik võtta kuni kaks korda ning kokku kuni kuueks kuuks laenuperioodi jooksul. Näiteks on võimalik võtta maksepuhkust või pikendada makseperioodi, mis toob kaasa madalama kuumakse. Lugege kindlasti ka Tarbijakaitseameti kasulikke nõuandeid sõiduki ostmisel. Arve tasumine toimub Inbanki pangakontole SEB või LHV pangas. Maksepuhkuse täpne pikkus ja tingimused määratakse kliendi vajadusi ja võimalusi arvesse võttes. Mugavamaks tasumiseks soovitame Teil sõlmida e-arve püsimakse lepingu.

Inbank

. Seepärast palume meid tagasimakse raskustest koheselt teavitada.

auto24 laen - Inbank

. Selleks palume esitada sooviavalduse aadressile [email protected] E-arve saadetakse Teie internetipanka tasumiseks sellelt kontolt, kuhu soovisite saada laenusumma. Kõige mugavam on ost-müük vormistada Maanteeameti e-teeninduses. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ning hilinenud maksetelt arvestatakse viivist. Kui esitate konto väljavõtte Swedbankist või SEB-st, peab see olema panga poolt digitaalselt kinnitatud formaadis. Kui me ei saa Teile kohe laenuotsust teha, palume Teil esitada ka digitaalselt kinnitatud konto väljavõtte, misjärel anname vastuse Teie laenutaotlusele ühe tööpäeva jooksul. Ennetähtaegse tagastamise tingimused on leitavad Inbanki hinnakirjast. Kui soovite maksepuhkuse võimalust kasutada teist korda, peavad Teie eelneva kolme kuu laenu- ning intressimaksed olema tasutud. Intressimäär on terveks laenuperioodiks fikseeritud ega ole seotud Euriboriga. Arve loetakse makstuks, kui see on tasutud korrektse viitenumbriga, mille leiate oma lepingust või e-arvelt. Laenukalkulaatir, laenud eraisikute vahel. Kõik toimingud seoses sõiduki ostuga tuleb Teil endal läbi viia, sh sõiduki omanikuvahetuse registreerimine Maanteeametis. Positiivse vastuse korral saate koheselt sõlmida ka laenulepingu. Tutvuge ka konto väljavõtte laadimise juhistega. Selle saate alla laadida oma kodupanga internetipangast. Täpne intressimäär sõltub Teile pakutavatest tingimustest, millega saate positiivse laenuotsuse korral tutvuda koheselt pärast laenutaotluse esitamist. Juhul kui sul on mõned olemasolevad finantskohustused, küsi endalt, kas uus laen on tõesti vajalik ning kas oled võimeline veel ühe laenu kuumakset tasuma. Vaadake täpsemalt Inbanki ja Omniva kontorite asukohti. Samuti on Teil õigus sõidukit laenuperioodi vältel müüa, tasudes osamakseid laenuperioodi lõpuni. Selleks palume esitada sooviavaldus aadressile [email protected] koos kuupäevaga, mil soovite laenu ennetähtaegselt tasuda. on võimalik saada ka väiksema sissetulekuga kui liisingut. Soodne lepingutasu, mis kasutatud sõidukite puhul võib anda märkimisväärse mõju krediidi kogukulule. Kui Teil sellegipoolest digitaalne allkirjastamine ei õnnestu, võtke ühendust Inbanki klienditeenindusega. Liisingu puhul kuulub sõiduk liisinguperioodi ajal liisinguandjale, puhul aga koheselt Teile

Märkused