Pidage meeles, et pärast abiellumist olete te partnerid, kes teevad koos ka rahalisi otsuseid

Kaks kihti kõvavaha jätab Teie paadile pikema ja kauem kestva tulemuse pikemaks ajaks. Võtke sõbrad appi ja tehke korralikult puhastust/loputust peale sõitu, talveks pange jaht korralikult katte alla ja on hulgaliselt tööd vähem. Aga oma silm on tihti petlik ja kõik ei ole kuld, mis läigib. Kui vaja, küsi lisa ka meie käest e-posti või telefoni teel. Natukene metalli poleerimis vahendit ja tulemus ongi käes.

Ostukorv - ECCO ametlik veebipood

. Sai siis nüüd kirja pandud päris palju asju ja tegevusi. Pärast igat merel/veel käiku soovitame pesta oma alust mageveega, isegi kui alus ei ole must ega midagi. Võtke suur purk kõvavaha ja pange aga käed tööle – otsast lõpuni. Kui baas on all, siis on aega pind läikima lüüa. Üks päev võtta selle peale, et oma alus läikivana hoida ei ole just palju mitme nädala peale.

Võlgade teemaga seoses on palju uut: lugege ja pidage.

. Läige on küll kena kuid see ei kesta kauem kui kolm-neli nädalat tänu päikese, merevee ja vihma mõjule. Kui Sinu paat ei ole lokaalselt koguaeg merel ja tihtipeale vajab treileri peal vedu siis tea, et on tarvis ka mustus ja teelt tulev pigi maha pesta pärast sõitu maanteel. See annab kummile sügavama ja rikkalikuma tumeduse ning olenemata kummi värvusest annab see kirkama läike kogu poordile juhul, kui poordi Gelcoat pinnad on samuti töödeldud. Mis juhtub on see, et soolakristallid võimendavad/suurendavad UV kiirguse mõju ning vaha kiht hakkab kiirguse tõttu lagunema – tee pesu ja vaha jääb! Ära unusta hooldada ka kummist hõõrdepindasi.

Slaididele siirete lisamine - Office'i tugi

.

Kui pargid/paigutad aluse mõne kõrge aia varju või suure maja kõrvale on pool tööd juba tehtud ja vaha kestab palju kauem. Võimalusel hoia oma treileril olevat alust katte või varju all. Läbi hooaja, kui märkad mõnda kohta kuhu tekkinud on plekid või kollakad laigud siis puhasta kohad korralikult rasvaeemaldus vahendiga ja muu tarvilikuga – tähtis on see, et pärast seda kataksid pestud/hooldatud pinnad ilusti kaitsva vaha kihiga. Teie jaht kestab, turuväärtus ei lange kivina, endal hea ja mõnus puhata alusega sõita. Lihtne – vahend lapile, vahend pinnale, oodata mõjumist ja maha poleerida/pühkida.

Karusnaha ateljee Tallinnas,kasukas,karusnahk,köösneritööd.

. Aga uskuge meid, nende tegevuste tegemine ei võta aastas kokku rohkem, kui päevi kokku lugeda ühe käe sõrmedel. Juhul, kui see juhtub siis aja jooksul tulevad välja sealt kollased laigud või siis tuhmid laigud. Võta kõik puhastusmeetodid kasutusele ka kroomi, alumiiniumpindade ja muude läikepindadega. Alati puhastage kõik pinnad vanast vahast, kui Te kavatsete seda poleerida. Jah see on kordades pikem ja raskem töö ning tundub ahvatlev ja lihtsam tee kasutada vedelat „spray“ vaha, sest see jätab kohe parema läike. Nüüd aga pange poleerimis masin kõrvale ja võtke paar energia jooki või kangem kohv, sest kohe läheb tööks. Pidage meeles, et pärast abiellumist olete te partnerid, kes teevad koos ka rahalisi otsuseid. Pea meeles, et UV kiirgus lagundab ja lõhub vahakihti kiiremini, kui ükskõik mis muu tingimus. Pärast esimest loputust tehke ka teine loputus muidu jääb mereveest järele suhteliselt nähtamatud soolakristallid ning see just mõjubki vaha nö riknemisele/kulumisele. Palju tööd võrdub palju armastust paadile, pidage seda meeles. Kui kasutada aga korralikke vahendeid ja merel olemise järgset pesu on läiget võimalik hoida ka natuke üle kuu. Rahahäda ei tasuks häbeneda ning sõbralt või perelt laenates ei ole sa seotud koletute intresside ja laenutingimustega. Kasuta selleks kasvõi tavalist autotööstuses kasutatavat rehvi puhastus/taastus vahendit. Mitte puhastatud pindadel võib tekkida oht, et vana vaha jääb uue kihi alla nö lõksu. Kindlasti soovitame seda viimast varianti. Võta sõber või kaks ka appi ja saab tehtud mõne tunniga. Laenusummad jäävad vahemikku 300 kuni 30000 eurot

Märkused