Pärast pikka töönädalat ei ole kohe üldse viitsimist askeldada pliidi taga ja kokata kogu perele

Seetõttu pane kirja kõik väljaminekud ning tee sissekanded võimalikult kiiresti peale väljamineku tegemist, et summa ei ununeks. Oled täna suurepärane võrgutaja. detsemberVäsimus on igati loomulik tunne pärast pikka töönädalat. Oled väga süvenemisvõimeline, oskad luua huvitavaid seoseid. Pea meeles, et sa oled ettevõttele väärtuslik. jaanuarUusi ideid sulle vaevalt et täna pähe tulvab, ent küllap on sel nädalal mõndagi juhtunud. juuniSuudad teistele sõnadega mõju avaldada. Saad mõelda rahulikult, seedida toimunut. septemberKui eile sinu elus midagi huvitavat juhtus, oled endiselt selle mõju all. Ent mida tund edasi, seda rahulikumaks muutub olukord.

Retseptiidee saabuvaks nädalavahetuseks: tujuküllane.

. Pärast pikka töönädalat ei ole kohe üldse viitsimist askeldada pliidi taga ja kokata kogu perele. oktooberÜksjagu annavad tänagi tunda pinged suhetes.

Üllata lähedasi: valmista õhtusöögiks sinimerekarbipasta.

. juuliTänased seisud soosivad eelkõige vaimse töö tegemist. augustTänane õhtu ei sobi sõpradega lõbutsemiseks. aprillHea aeg tähtsate asjade arutamiseks mõttekaaslastega.

novemberSaad aja maha võtta, et kodus rahulikult pisitoimetusi teha. maiSul on hea nina info leidmisel – suure hulga mõttetu teabe hulgast leiad vajaliku ja tähendusliku. Määra päevaraha – peale hädavajalike väljaminekute katmist näed täpselt, kui palju sul jääb raha üle, et terve kuu elada muretult.

Märkused