Pane soovidele kuluv summa kuu alguses kõrvale

Kuid mida varem tead ohu märke, seda kiiremini saad oma kulutamisharjumusi muuta. Nii kiirelt, et emotsioonid on kaotsi läinud. Kuid siis kustutati tuled ära. Sama tädi helistas ka kellukest etenduse alguse kohta. Minu meelest on Kopli kant, see päris lõpp seal, hästi ilus. Mmm, kui hea! Mõnus karamelline krõbe pealispind ning vedel kommisisu. Üle aasta ta hambaarsti juures käimisele vahet jätta ei saa ning alati on ohtralt parandamist. Etendus oli. hariv, ma ütleks. Sain teada, mida mõtleb ja tunneb üks pidevalt purupurjus mees.   Mõne inimese paha tuju on talle nii selgelt näkku kirjutatud, et ma ei soovigi üldse mõista ja teada saada, millest see tingitud on. Kaaslasteks sedapuhku mõnusad K ja K, kellega oleme sellise toreda klapi leidnud. Nüüd aga võtsin pool aastat kokku kahe lausega. Kurb. Nad ilmselt ei adu sel hetkel, et see, millel ta välja paista laseb, on kole ning inimesed, kes selle tuju osaliseks saavad on valusalt häiritud. Ma kohe pelgan mõne inimese juurde minna, sest aja jooksul on olnud liiga palju tujudest juhitud kohtumisi. “Okay, now it’s full,” he said as he pushed the jar forward. Samas magustoidu valik jättis soovida. They seemed a little stunned. Oma külalistega olen enamasti heatujuline, vastasel juhul annan ju edasi signaali, et nad ei ole oodatud. That was odd because he usually dashed in just as class was supposed to start. Mmm, menüüs oli esitletud kolm lehekülge magustoite ning valik oli super. Ja see oli ikka väga ammu.. Ma hoian kramplikult kellegi käest kinni. Ostsime kaasa ühekordse grilli, vinkusid ja vahukomme ning lihtsalt olime. Grillisin ainsana meie peres esimest korda vahukomme. Meie abielu on hetkel ka siidiselt voogav, hoides eneses väärtuslikke pärleid, luksuslikult täiuslikke hetki, mis kõik kokku moodustavad meie abielu elutoa seinal harmoonilise lõuendi. Viimaks ometi õpin iseendale. He pushed the first box aside and reached underneath for another box. Meie peres on õnneks ka lastel ilusad ja tugevad hambad, mida ei ole pidanud parandama. Proovin oma ülikooliõpingud nelja aasta asemel kolmega ühele poole saada. Seevastu Põhhil on kikud kehvakesed. Olin valmistunud suureks raha- ja ajakuluks, kuid ei miskit. Tundsin, et see kirjeldab justkui ka minu elu. Ma ei tea, kas koguaeg, kuid sel suvel etendub see Laitse Graniitvillas. Tuul oli tugev, kuid päike see-eest soe. Eesmärk ongi saada piisav lõõgastav, tervendav kogus päikest, liiva ja merevett. He didn’t say anything as he looked out at us-also odd-and everyone took a seat quickly. Peale rannaskäiku sõitsime ühest "maailma otsast" teise. Nikkel on teatavasti väärikat hõbevalget värvi, kuldse varjundiga läikiv metall, siid on sile ja pehme, pärlid luksuslikud ja ilusad, lõuend aga just selline nagu kunstnik soovib. Antud juhul sel roppusel sisu puudus.

03Polaruanne -

. Tempo ja koormus aga tohutu. Kesklinn, Pirita, Merivälja, Viimsi, Haableeme, Rohuneeme. Tänu Põhhile, kes toimetab minu äraolekul ja pideva koduse õppimise ajal laste ja koduga, on mul võimalik koolis käia ning oma unistusi teoks teha. Küllap lähiaastatel hakkab nimetatutest meie perekonnas just volbripäeva tähendus enim domineerima, sest eks see teismelistele ja noortele ole ju taas üks lahe aeg ja põhjus pidutsemiseks. Näitlejad, lava ja kogu etendus eksisteerisid justkui koos publikuga ühtse tervikuna, mitte polnud sedavõrd eraldi lava ja saal. _____________________________________________ The professor was standing behind his desk in the lecture hall as I came in. Ent mulle meeldis see lugu juba siis oma olemuselt. Sõidame vitamiine koguma Egiptusesse. Nimetan mõlemat otsa maailma otsaks, sest sõidad ja sõidad ning ühtäkki enam edasi ei saa, tee teeb kaare ning pead tagasi pöörama, sest vastu tuleb vaid meri. Koht on ühtaegu luksuslik kui maalähedaselt hubane. Mulle lihtsalt meeldib sinna sõita ja uudistada. Ühesõnaga, kõige parem on suhelda vaid nende inimestega, kelle nägu ei ole pahast tujust pidevalt moondunud ning kes lisaks murede jagamisele, jagavad heal meelel ka rõõmu, jättes paha tuju välja elamise vaid iseenda ja asjassepuutuvate vahele. Ikka oma armsate üks-kord-kuus-sõbrannadega. Sedapuhku vaatasime etendust "Testosteroon". Seega kahe nädala pärast reisipostitus. Seisin suure rahvasumma seas just selle valge maja ees. Pane soovidele kuluv summa kuu alguses kõrvale. Tema sõidaks parema meelega Austria mägedesse suusatama. Nii mõnus on niimoodi koos käia ja olla. Oleme sel talvel palju haiged olnud, tüdruk lausa kahepoolse kopsupõletikuga haiglas ning teised kõik A-grupi gripiviiruses. Mul on kohe kurb meelt, et ma erinevalt Katariinast, kes suudab mahlaselt kirjeldada mistahes sündmusi, ei suuda anda edasi oma emotsioonide sisu erinevate etenduste või käikude kohta. Esitan vaid fakte. Mitte, et ma selle etenduse järel joobes inimesi paremini mõistaks või üldse seda teha tahaks.

Küsimused, mida üksteiselt küsida enne suhtesse astumist

. Ja mõnikord juhtub, et mu mees või lapsed saavad sellest moel või teisel osa. Ikka tuleb plaan teha ja tükk aega arsti vahet sõeluda, et kõik korda saaks.   Nüüd on lastel juba mõnda aega uued muusikaõpetajad: noored mees ja naine.

Tartu Ülikool -

. Sedapuhku jääb Põhh koju ja kaasa tuleb lisaks lastele hoopis ämm. Paljud aga täidavad oma elu vägisi liiva, vee ja kiviklibuga. Ja natuke olin elevil-üllatunud kõikide meeste ühtäkki paljastatud tillidest. Ei mäleta enam kelle käest. Ma ei olnud varem Laitses käinud ning olin väga positiivselt üllatunud. Noh, et ikka vajadusel parimat ravi saada. Ega ma isegi selline rannakarp ole, kuid selle talve haigused on meid läbi tõmmanud ning taastumine oleks igati teretulnud. Tänane postitus aga ei paku mulle tulevikus midagi. See lugu konstateerib vaid fakti, et olen elanud kiirelt. Tunnen, et olen teinud absoluutselt õige erialavaliku ning loodetavasti suudan ühel hetkel midagi suuremat ette võtta ja ära teha. See oli nii ülev tunne kuulda kõikide nende laste hääli harmooniliselt imeilusaid laule laulmas. Võibolla pimedas ja seal reaalselt elades ja autost välja astudes ongi. Selle õhukese siidi varjus me vahel purustame mõne eriti kauni pärli, kuid ei kaota selle kilde. When the silence had become painful he reached under the desk again and pulled out a pitcher of water. Seni olen graafikus püsinud. He slowly poured sand into the jar, tipping it from side to side until sand spilled onto the desk. Suured ja tähtsad kivid, mis on elu alustaladeks, ei mahu enam. Very slowly he poured in water and tapped the jar until water spilled out. From the box, he took out a baseball-sized rock and carefully set it at the bottom of the jar. Then he added more until he placed one last rock in the top.

fotograafia

. Käisime ettendust vaatamas Põhhiga kahekesi. Ikkagi lugu, kus mehed analüüsivad naisi. Esiteks järeleproovitud koht, teiseks lähim ja odavaim soe maa. Ehk siis sisuliselt mööda Tallinna lahe äärt. Käisime täna mererannas piknikul. Päike paistab, inimesi on väga palju. _____________________________________ Esmakordselt kuulsin seda lugu hoopis teises võtmes, misiganes su ellu ka kuulub ja mahub, õlut mahub alati juurde. Soovin vaid saada eemale sellest tigedast näost ning olla selle inimesega koos nii harva kui vähegi võimalik. Harva keegi teine ja peaaegu mitte kunagi keegi, kellega mu paha tuju kuidagi seotud ei ole. Etendus koosnes peamiselt ropult rääkimisest, mis oleks mulle ehk isegi humoorikana näida, kui sel oleks olnud sisu ja mõte. He reached under the desk and took out a clear glass jar, the gigantic kind that cafeterias get mayonnaise or pickles in. Tudengid, kelles on tahet, loovust ja nutikust, kes on lastele õpetanud uusi toredaid laule koos erinevate rütmipillidega, murdnud traditsiooni, mille kohaselt laulsid lapsed aastast aastasse samu laule ning midagi uut ei õppinud. Ja mõlemad otsad meeldivad mulle väga. Villa ümbrus on kaunis, täis erinevaid sepistatud kujusid ja kujukesi. Iga järgneva nimega muutuvad majad suuremaks ja uhkemaks. Keegi ütleb, et vaata nüüd hoolega, kohe saad emmele lehvitada. Koht on imearmas, mõnusalt hubaselt sisse seatud, ühes suures ruumis nii teater kui kohvik. Nad on näiliselt tegusad ja õnnelikud, kuid tegelikult on nende elu täis tühjust. Selline omamoodi ilus ja hoopis teistsugune maailm. He set the jar on the desk and then reached under again and took out a box. Põhh ei tule, sest tema ei ole lebotaja. Meie peres ei ole esimese maiga seoses mingeid traditsioone. Ja kui juba kord kokku oli saadud, siis loomulikult jäi vaid napist etenduse vaheajast lobisemiseks väheks. Ja selliseid inimesi on ümberringi omajagu, kellele läheb korda vaid tema enda pahameel ja tunne. Võtsin, rahulolu hinges, ühe mõnusa soodapesu. Vaid pisike iluveake tarkusehambal ning tsipake hambakivi. Vaid läbi erinevate politseikroonikate on see kant kole. Pane soovidele kuluv summa kuu alguses kõrvale. Suundusime magustoidu jahile Ararati Grilli. Mulle see trajektoor meeldib. Enne etendust astus nö lavale kontrolöri-tädi, kes teadustas malbel häälel, et mobiiltelefonid peab välja lülitama.

Olgu see siis nime poolest maipüha või töörahvapüha või võlbripäev või kõike korraga, meie jaoks on see lihtsalt üks tore vaba päev, mil koos olla. Selliseid laule, mida ma varem ei olnud kuulnud, laulmas nii, et kellegi teise hääl ei püüa neist üle kriisata. Minagi olen vahel pahas tujus. Blogimise väärtus minu enda  jaoks seisnebki selles, et kunagi hiljem oma lugusid lugedes meenub konkreetne tunne ja emotsioon, sest just nii on see kirja pandud. Tänu oma elu suurtele kividele, mis on paigas ja esmatähtsad, mahub minu ellu nii palju muud. Tõepoolest, ka halba. Näis, et nõme kõnepruuk ja ärplev käitumine oli nende mehepoegade meheks olemise elementaarne osa. Kiviaia peal istus suur kivist põrsas. Tegelikult väga lahe ei olnudki. Käin koolis nii oma kui jõudumööda ka kolmanda, neljanda kursusega. Ühelt poolt käisime Kopli lõpus kuni Kopli Ametikoolini ning teiselt poolt Rohuneeme tipus. Finally he said, “The lesson is,” and then he spoke deliberately, “you would never have gotten the in unless you put them in ” And then he walked out. Kuid niimoodi läbisõidul olles meeldib mulle see kant väga. Lapsed loopisid kive merre, mina nautisin oma uut raamatut ja Põhh ajalehte. Seni ei ole ma veel tüdinud. Mõlemale poole sõitsime just nii kaugele kui minna andis. Kummaline on see, et sündmusi on ju vahepeal palju olnud ning kui oleksin neist kirjutanud kohe emotsiooni pinnalt, oleks iga tegemise kohta sündinud oma lugu. Mulle meeldivad sealsed pargid ja majad ja väikesed toidupoed ja suured uhked teistsugused majad. Arstid mainivad vaid, et hambaniiti võiks kasutada enam kui kord või paar nädalas ning soovitavad kontrolli tulla taas aasta pärast. Kuid igast halvast on lihtsam lahti saada kui on millele toetuda.  Piltlikult väljendudes hõõruvad suured kivid selle nurgelise kiviklibu tühiseks liivaks

Märkused