Pane iga kuu raha kõrvale

Kes senti ei korja, see eurot ei saa: Isegi paarikümne sendi kaupa säästmisel on mõtet. Lõpeta lotomängimine: Väikesed võidud ei tee tasa neid summasid, mis iganädalasele lotopiletile kuluvad.

– Armastuse teemaline blogi

.

Kogume koos endale, mitte pangale! -

. Kasuta soodukaid ka internetis: Eestikeelne internet on täis portaale, mis pakuvad erinevaid korralikke allahindlusi. Kolme päeva reegel: Tahad midagi, aga ei tea kas ikka vajad. Tasuta sissepääs on rõõm su rahakotile: Paljudel muuseumitel on päevad, mil on tasuta sissepääsud ja rohkelt on ka üritusi, kus sissepääsu eest maksta ei tule. Tee ise: Erineva suurusega pappkarpidest, mis igasuguste ostudega koos koju jõuavad, saab ideaalsed karbikesed nii vidinate kui ka teise hooaja rõivaste mahutamiseks. Vähenda alkoholitarvitamist: Kalliks kujunev mugav harjumus ei mõju hästi ei vöökohale ega ka rahakotile. Lõpeta automaatsed pikendused: Katkesta kõik automaatsed uuendused. Mida sa ei ole oma kodus aasta aega kasutanud ega kandnud. Käi jala! Ilusa ilma korral ei tohiks paarikümneminutiline tööle, poodi või küllakäik kellelegi üle jõu käia. Õpi armastama tervislikke eluviise: Korralikult söömine ja füüsiliselt aktiivne olek aitab eemal hoida hulga haigusi, arstimeid ning eelnevale minevat rahakulu.

Pane iga kuu raha kõrvale. Pane iga kuu raha kõrvale. Ära raiska vett: Pea šampoonitamise ajal duši ning hambapesu ajal kraani kinnikeeramine peaks olema kõige lihtsam tegu üldse.. Ostad paki sigarette, pane sama summa rahakassasse. Laenu reklaam 2018, krediit 24. Kas rahast räägiti või see oli tabuteema?. Kolast lahti: Nonii, vaata ringi. Lülita kõik välja, kui kodust lahkud: See pole nali. Kliendikaardid on su sõbrad: Kuid seda muidugi juhul, kui need on tasuta

Märkused