Paljud inimesed ei oska raha säästa ning kulutavad säästetud raha kohe ära

Temast oli aru saada, et see, millest ta räägib, on midagi, mille järgi ka ta ise igapäevaselt tegutseb ja millesse siiralt usub." - Kristin Pent, Elioni koolitusjuht "Kaido poolt läbiviidud koolitus andis hetke mõelda iseendale ja oma tööle. Samuti mõisteti, kui oluline on ettevõtte kultuur ja selle hoidmine. See, kuidas inimesed oma eluga hakkama saavad, mõjutab otseselt seda, kui efektiivsed ja pühendunud nad tööl on. Vajadus on võtta tänapäeva kiires maailmas aega enese jaoks ning oskust kuulata enda sisehäält ja soove, et vältida läbipõlemist. Sõlmige eraisikute laenuleping. Samuti oli koolitus niivõrd kaasahaarav, et kõik tundsid ennast ülimalt hästi just enda ametikohal. Kõige aluseks on inimene ise – koos oma kogemuste, mineviku ja isiksusega. Tempo oli mõõdukas, teemad aktuaalsed ja huvitavad, näited elust illustreerivad ning koolitusviis meie seltskonnale väga sobilik. Credit24 parim hind turul, avaldi laen. Kaido oli koolituse läbiviijana igati kaasahaarav ja usaldusväärne. Sellised koolitused ja koolituse läbimised ühekoos kinnistavad ühtse tiimi jooni. Kasulik eelkõige selles mõttes, et lähendas meeskonda veelgi ning koolituse järgselt on näha, et tekkinud sünergia on kandunud ka igapäevatöösse. See on lausa imeline, kuidas sa oskad panna kaasa töötama ka need juhid, kes tavaliselt on suhteliselt passiivsed selle teema puhul. Kaido on professionaalne ja avatud, kuulab inimesi ja soodustab vaba arutelu. Oleme tellitud koolitusega väga rahul." - Terje Komendant, Paide MEK pearaamatupidaja "Tagasiside koolitusele on väga positiivne. Suurepärane esineja, hea tempo, näited elust enesest ja sõbralik õhkkond. Kuigi vahel tahaks teisi süüdistada, et meeskond ei toimi, tuletas koolitus meelde, et iga muutus saab alguse inimesest endast. Seega oli see väga hea algus meie soovile ühtsemaks ja toetavamaks meeskonnaks muutuda." - Katrin Ruben, Nordea Pank osakonnajuht "Kaido oskab siiralt ja huvitavalt oma kogemustele tuginedes koolitust juhtida. Minu meelest oli koolituse suurim saavutus just turvalise ja sõbraliku õhkkonna loomine, kus inimesed said ennast väljendada, kartmata kriitikat, samas talitsema negatiivseid „prussakaid“.

Juhtimiskoolitused, meeskonnakoolitused ja.

. Seega, kui meie organisatsiooni inimesed positiivsemaks ja motiveeritumaks muutuvad, muutub ka organisatsioon tervikuna. Läbi selle näeme tööd uuemas ja positiivsemas valguses. Mulle meeldib selline mõtlemine/lähenemine, sest ma usun, et kõik saab alguse iseendast – nii meie sisemine rahuolu ja õnn kui ka igapäevane käitumine oma pere, töökaaslaste ja lähedastega. See, et osavõtjate arv oli nii suur, oli heaks indikaatoriks sinu koolituste sisu ja kvaliteedi osas." - Erika Truuverk, Äripäeva müügidirektor "Kogu meie kirju kollektiiv jäi koolitusega väga rahule. On väga tähtis, et saad loota oma kolleegide peale ja vastupidi.

Kodutus ja kodutud | Tallinna Hoolekande Keskus

. Usun, et inimesed mõistavad paremini “töörõõmu teooriat” ja selle siduvust iseendaga. Vahel on vaja, et keegi kõrvalt tuleks ja aitaks näha, et tegelikult ei ole olukord nii hull kui me ise selle oma mõtetega loome. Teinekord ongi vaja väikest tõuget, et silm saaks taas särada ja jätkuks motivatsiooni edasiliikumiseks." - Monica Rand, Munitsipaalpolitsei direktor "Selline koolitus on vajalik igale inimesele. Samuti võid pilgu peale visata Statistikaameti andmestikule – võib-olla leiad nende andmebaasist üles kasulikku infot selle kohta, milline on palgatase erinevatel ametikohtadel. Üheks oluliseks sõnumiks koolituspäevast jäi, et on igaühe enda valik, kas olla kriipsunägu või naerunägu. Koolitaja avas teemat läbi tavapäraste küsimuste, mis meil igapäevaselt töökeskkonnas esile kerkivad ja reeglina just negatiivse alatooniga. Tagasiside koolituse korralduse poolele on olnud väga positiivne. Niipalju kiidusõnu ei ole kuulnud veel ühegi koolitaja kohta, järelikult läks see teadmine, mida andsid, paljudele korda.

Kokkama Ragnega: Kõrvitsasalat

. Väärtuseid ja emotsioone loome igaüks ise. Samuti andis koolitus kinnitust, et paljud asjad saavad alguse meist endist, meie mõtlemisest, suhtumisest jne. Inimese areng mõjutab oluliselt ettevõtte tulemusi, samas võid ju panustada ressursse töötajate arendamisse professionaalses võtmes, aga kui inimeses endas puudub tasakaal, siis ei pruugi arendustegevusest olla kasu. Kõik osalejad kinnitasid, et aeg läks väga kiiresti ning ei olnud sellist hetke, kus oleks märganud, et tekst on igav või järg käest läheks. Nii uute teadmiste omandamisel kui ka kollektiivi ühise hea emotsioonivälja loomisel. Mul oli hea meel näha koridoris säravaid silmi ja lugeda tagasiside lehtedelt mõtteid, mida on võimalik ise ära teha. " - Erki Paul Ridal, Politsei- ja Piirivalveamet talituse juht "Mina jäin koolitusega väga rahule, sama võin kinnitada ka tiimijuhtide ja müügimeeskondade osas. Koolituse juures meeldis mulle eriti see, et Kaido tegi väga põhjaliku eeltöö meie ettevõtte ja meeskonna kohta. Oli tunda, kuidas töötajad mõistsid, et nad on kõige tähtsamad ja me väärtustame üksteist. Juba esmaspäeval nägin rõõmsamaid pilke kontoris, ühtsemat ja sõbralikumat suhtumist oma meeskonda. Kõik osalejad tulid vabatahtlikult sellele koolitusele, me ei sundinud kedagi. Veel kord, aitäh Sulle Kaido ja kohtume jälle!" - Margo Klaasmägi, Artiston juhatuse esimees "Meie ettevõtte jaoks on oluline pakkuda klientidele parimat teenindust ja oma töötajatele ehk teeninduse pakkujatele, parimat töökeskkonda. Koolitus oli väga kaasahaarav ja isiklikult meeldis koolitaja tugev ja konkreetne häälekõla.

Mõtlen juba, kuidas saaks seda oma inimestes kinnistada või selle rakendamisele kaasa aidata. Täna hommikul juhte nähes oli selline tunne, et kõikides oleks tärganud selline lapsepõlve vaimustus, mida nad kogesid uue mänguasja saamisel. Koolitus oli oskuslikult ülesehitatud ja ilmestamiseks sobis tugevasisuline film." - Anneli Sert, Keila Vallavalitsuse vallasekretär "Enesemotiveerimise kunsti koolitus oli antud olukorras kõige õigem valik. Tekkinud küsimustes oskasid leida selgituse või näite. Ja seda vaid minimaalsete vahenditega. Oled vahetu ning seltsiv ka peale rollist välja tulekut. Sa tead, millest sa räägid. Mõtteid, repliike, märksõnu ja lõbusat naljaheitmist kuuldu üle jagub igasse päeva. Loodan siiralt, et hakkame õpitut rakendama igapäevaselt ja see muudab meie kollektiivi veelgi ühtsemaks meeskonnaks. Finaal oli ka suurepärane, ületas ootusi. Muutes iseennast muutub ka maailm. Paljud inimesed ei oska raha säästa ning kulutavad säästetud raha kohe ära. Soovitan Kaido koolitusi ja hindan sellest saadavat kasu kõrgelt." - Rein Türkson, eLUX Kodumasinad juht "Enesemotiveerimise koolituse sisu oli väga põnev ja kasulik. Rahulolematus ja hinnangud on siiski kõigist meist endist tulenevad. Paljud inimesed ei oska raha säästa ning kulutavad säästetud raha kohe ära. Kolleegide säravad silmad ja teemade õhinaga edasiarendamised on parim märk sellest, kuivõrd vajalik ja kasulik kogu see koosveedetud päev oli. Kindlasti pean meeles ka lisamotivaatoreid, mis selle töö juures on. Mulle isiklikult tuletas see meelde, et positiivsed mõtted muudavad elu paremaks. Kõige paremini jäi koolituselt meelde võitmatu meeskonna näide, mis tõi esile meeskonnatöö kõige olulisema komponendi – usalduse." - Kati Päike, Siseministeeriumi nõunik "Püüan nüüdsest näha asju iga päev natuke helgemas valguses. Meile olid eriliselt olulised koolituse käigus sõlmitud kokkulepped, mis aitavad meil argipäevas ühist joont säilitada. Koolitusest osavõtjatel suurenes enesekindlus ja parem rolli tunnetus meeskonnas. Samuti põhjalik ettevalmistus ja suur huvi meie ettevõtte vastu." - Enel Eesmäe, Põldma Kaubanduse personalijuht "Ma isiklikult sain sellelt koolituselt väga palju. Tõmbasid osavalt publiku arvamust avaldama ja kaasa mõtlema. Koolituse läbija saab uue lähenemise ja oskuse siduda oma isikliku eraelu eesmärke tööalaste eesmärkidega. Asutusele oli see väga vajalik, nagu öeldakse – kümnesse." - Andres Pajula, Tallinna Haridusameti juht "Enesearengukoolitused on väga olulised, sest ükski firma ei koosne „töötajatest“, vaid „inimestest“ oma tugevuste ja nõrkustega. Need kokkulepped said isegi lamineeritud ja töötajatele jagatud." - Kadri Põldma, Moller Auto kvaliteedijuht "Koolitus tuletas meelde, miks me oma tööd teeme, mis on selles positiivset

Märkused