Päev-korraga eluviis on noorte puhul lausa maniakaalseks muutunud, kuna tehakse mõtlematuid ja lausa eluohtlikke trikke, õigustades seda lausega: „elatakse vaid korra“

Eviet öötab ka tööl võimalik koondamine ja Xavier aitab tal läbikukkumishirmust üle saada.Xavier vahistatakse, kui ta üritab oma maailmalõputeooria avaldada. Evie üritab oma vanemaid lepitada.. Päev-korraga eluviis on noorte puhul lausa maniakaalseks muutunud, kuna tehakse mõtlematuid ja lausa eluohtlikke trikke, õigustades seda lausega: „elatakse vaid korra“.

Õnn ei ole eesmärk, õnn on eluviis.: January 2014

.

Rasvapõletuse saladused - Meravita

.

Avaleht - Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum

. Lisaks: Kareema üritab oma venda tema südamevaludes aidata ning Hankile tuleb Deirdre kiindumuse otsingutel konkurentsi.Kui Evie pärib Xavierilt tema mineviku kohta, saab Xavier aru, et tal tuleb lõpuks oma isa teema joonde ajada. Pangahoiuse avamine välismaa pangas – miks ja kuidas?.

Nagu homset poleks - FOX kõigile ja igas seadmes

. See kaart on mõeldud inimesele, kes on valinud Coopi oma kodupoeks. Evie peab endalt küsima, kas tema hullult lõbus peigmees on äkki lihtsalt hull.Evie kohtub Xavieri vabameelse sõbra Tuesdayga ning asub testima ka omaenda ametialaseid piire. Kui Evie pärib Xavierilt tema mineviku kohta, saab Xavier aru, et tal tuleb lõpuks oma isa teema joonde ajada. Evie kasutab Xavierist eemaloleku aega suhete soojendamiseks Timothyga, keda inspireerib Evie üks päev korraga eluviis. Xavier mõistab, et ta peab oma tõelised tunded Eviele paljastama.Xavieri võlad tulevad teda kimbutama. Mujal: Kareema võtab käsile oma tunded salajase armukese suhtes ning teeb julge sammu.Ilmneb valulik saladus, mis lõhub Xavieri maailma, sundides Evie’t Timothylt abi paluma.

Deirdre ja Hanki vahel kisub aina kuumemaks.Evie üritab oma vana sõbraga leppida

Märkused