Ostes odavamat ühekihilist tualettpaberit saavad ostetud rullid otsa lihtsalt märksa kiiremini, mistõttu ostad paberit tihemini

Et minul reisijana on alati ainult õigused, tagatised, garantiid, mis sest, et ma nende eest maksta ei taha.Kõige odavamat piletit ostes, hotellituba broneerides ei tasu ega saagi eeldada, et kõik on hinna sees. Ei tea, ehk püüdis ta pärast sellise odava hotellikompveki leidmist broneerida otsekohe ka mõne „rumala“ lennuliini saidil kõige odavamat piletit, eeldades, et ostab tegelikult koha äriklassi koos kõige sinna juurde kuuluvaga. Ja kel soovi, võib naabri akna all kasvavat puud pügada ka poole öö ajal – pole ohtu, et mürin üleaedse välja vihastaks.

Üheksal juhul kümnest saab kinnisvara hinda alla kaubelda

. Ostes odavamat ühekihilist tualettpaberit saavad ostetud rullid otsa lihtsalt märksa kiiremini, mistõttu ostad paberit tihemini.

Selle asemel ürita luua kas või minimaalne versioon oma äriideest, et näha, kas sellel oleks turgu. «Meil tuleb oma tööd sageli teha öösiti – kui näiteks linnas on vaja suuri puid pügada, siis keset ­tihedat liiklust päise päeva ajal seda ei tee, öösel aga rahvas eriti ei rõõmusta, kui majaakna all saag lakkamatult undab. Üks tuttav võttis hommikusöögita hotellitoa eelised kokku aga hoopis selliselt: nii saangi siis alati kauem magada, sest ei pea end juba varakult piitsutama hakkama, et kähku voodist välja ja sööma, sest „it’s IN“.Ei, ongi parem, kui see on OUT. Sest tema, taibukas arvutikasutaja, juba ju teab, kuidas säästlikult, kuid luksuslikult reisida. Lisaks on vaja ID-kaarti enda autentimiseks ja lepingu digitaalselt allkirjastamiseks.

Pahnast vabaks by Rahva Raamat - Issuu

Märkused