On aga tähtis, et saaksid näidata ette vähemalt paar referentsi, mis tõestaksid sinu töö kvaliteeti

Mida rohkem kasutad erinevaid aineid ja värve, seda katkisemad nad on.

Vaatan tema silmapõhju, kirjutan välja ravimeid, aga no mitte miski ei mõju - inimene ei parane. Kunagi aastakümneid tagasi vaadati meid läbi ja öeldi, et lapsi meil olema ei saa. Mida rohkem lased enda juustel olla niisama, seda kaunimad nad on. Kui sirgendada soeng ära, saad krusside arvelt mõne sentimeetri juurde ja soeng tundubki palju pikem.Mure: juuksed on liiga lühikesed ja näevad kahjustatud välja. Parimas töövanuses manitsesin ennast mõttega, et kõigest tähtsaim on see, et koorma raskus ei tapaks sinus inimest. Nad usaldasid mind! Ja lõikus õnnestus. „Nüüd oleme juba mitukümmend aastat rõõmsad pensionärid olnud. Mure: juuksed lõigati liiga lühikeseks. Kasulast pole me ka tahtnud. Vanemad palusid, et ma teda opereeriksin. Aga nüüd, pensionipõlves, lohutan end mõttega, et ka minuta saavad laevad lossitud ja jõuavad kusagil randa. „Ei ole võimalik, mu töö jääb pooleli, ahastasin," meenutab Ingeborg. Võtsin ministrite nõukogust tõendi, et olen kõrgeima kvalifikatsiooniga ja võin, kui soovin, töötada ka Belgias. Õppisin iga päev kella viiest seitsmeni hommikul prantsuse keelt. Vähemalt nii kiirest, et saaksid paari nädalaga endise pikkuse tagasi, küll aga võid lasta panna pikendused. Pole õigust pettuda, kui ei tee ise suud lahti ega ütle sõna sekka. Seotud lood:   Mure: seong on liiga järsk ja piltlikult öeldes toores. Aga oleme kahekesi elanud pika ja õnneliku elu. Kuuldes numbrit, jahmuti ja paluti tuhat korda vabandust tülitamise pärast."Oskus õigel ajal loobudaJälle tuli appi juhus. Vaatas korra ja ütles kohe erialakeeles: „See on ju opticus spit." Mulle oli selge: Ingeborg, sa oled vana ja loll, aeg on lõpetada!"Abikaasad jäid pensionile ühel ja samal ajal. Väldi ka liiga kuuma temperatuuriga föönitamist või loobu sellest sootuks. aastal tuli pere tagasi Eestisse. aastatel noor valvearst keskhaiglas. „Ravisin ühe tuntud kultuuritegelase silmi. „See on kohutavalt ilus maa," on Ingeborg veel aastaid hiljemgi härdunud. Jäta õppelaen viimaseks valikuks ning taotle seda ainult siis, kui summa on hädavajalik. „Üks minu kreedo on alati olnud, et sa pead ennast armastama, siis läheb kõik su elus hästi," ütleb vestluskaaslane. Ta hakkas pilutikandit tegema, isegi Hardangeri tikandi tegemise õppis ära. Kui miski on juuksuris nässu läinud ja juuksed on lisaks sellele kahjustatud, siis kasuta sügavniisutavat palsamit. Aga Belgias tabas mind hoop. Ära karda juuksuritoolis istudes väljendada oma soove. Lisaks proovi vältida igasuguseid viimistlusvahendeid. Aga tundis ka, et pole nagu enam endist energiat. „Aga see tähendab ka seda, et pead olema enda vastu aus." Tuneesiast naastes hakkas silmatohter taas kaelõikusi tegema ja kunstläätsi panema.

Ahjud

. Mulle tähendab see, et ära topi oma nina sinna, kus sind enam vaja pole."Viimastel aastatel on Ingeborg Trofimova tunnetanud, kui tähtis on usaldada inimesi.

Kui sa pead oma mehelt neid 12 asja paluma, ei ole ta sinu.

. Nüüd usaldan mina teisi inimesi.

MeieKodu

. Õnneks tuli koos minuga kord mu patsientide silmi kontrollima noorem dr Kerme. Tüdruk oli ühest silmast pime, kuid teist silma oleks saanud veel lõikusega päästa.. Esimest korda hakkas peas häirekell helisema siis, kui mulle pakuti konsultanditööd Prantsuse saatkonnas - oldi väga rahul mu keeleoskuse ja teadmistega, lõpuks küsiti vanust. On aga tähtis, et saaksid näidata ette vähemalt paar referentsi, mis tõestaksid sinu töö kvaliteeti. Inturistis töötasin, tegin igasugust muud jama, isegi kõrvaauke."Ettevõtlik naine ei osanud, käed süles, istuda. Usun, et kui teed midagi halba, siis varem või hiljem tuleb see sulle tagasi. Lokkis juuksed on kohevad ja näevad krussis olles alati lühemad välja. Nii ma siis võtsin kodust kaasa kotitäie prilliraame ja -klaase, määrasin saatkonna töötajatele prille. aastal - siis algasid elu kõige töökamad ajad. Jah, need on kallid, kui soovid kvaliteetset tulemust, samas saad aga pikad juuksed mingis mõttes tagasi.Mure: mul on lokkis juuksed ja need lõigati liiga lühikeseks. Tulid mu vastuvõtule ema-isa väikese tütrega. Pole otseselt preparaate, mis paneks juuksed kiiremini kasvama. „Mul olid töökohad IV haiglas ja keskhaiglas, lõikused, loengud meditsiinikoolis. Odavaim väikelaen, pangalaenu intressid. Kui tahad, et mõni äär oleks siit-sealt pisut pehmem, siis räägi sellest. Selle aasta lõpuks oleme Eestist läinud - mind määrati kaubandusesindajaks Tuneesiasse." Nii elaski abielupaar kaheksa aastat Tuneesias. aasta septembrikuu õhtul tuli Arik koju ja ütles naisele: „Palun istu nüüd kohe seljatoega toolile. Intressita laenud on väga ahvatlevad, ent peab meeles pidama, et isegi, kui laenul puuduvad lisatasud, tuleks laenu võtta sama tõsiselt nagu iga laenukohustust. aastal määrati abikaasa Brüsselisse tööle - esimesse NSVL-i välisaktsiaseltsi kommertsdirektoriks. „Mõtlesin, et treenin tikkimisega nii käsi kui ka silmi, et kui kunagi Eestisse tagasi saan, oleks silm endiselt terav ja käsi kindel."Vahepeal elas pere ka Pariisis, kus Arik töötas väliskaubandusesindajana. On aga tähtis, et saaksid näidata ette vähemalt paar referentsi, mis tõestaksid sinu töö kvaliteeti

Märkused