Olgu laupäev või pühapäev, kiirlaenud on nädalavahetusel avatud ja alati valmis kliente teenindama

Aus vastus on see, et ma ei kavatse midagi erilist ette võtta. Need on minu inimesed - nii erinevad, nii huvitavad, nii nõudlikud, nii hullumeelselt armsad! See on armastuse kool, millest ma ei tahaks iialgi välja kukkuda. See on minu meeskond, kus õpitakse üksteisega arvestamist, leppimist ja koostööd.. Perekond Vooglaid, ilma kõige pisema liikme ja koerata. Kui kiiresti laekub väikeliisingu raha arvele, väikelaenude refinantseerimime. PALUN JAGAGE SEDA VIDEOT VÕIMALIKULT PALJUDEGA, et inimesed näeksid, mil moel liberaalid käituvad – olgu nad ise endale karistuseks. Seda tuleb ehitada, hoida ja väärtustada. Vapruse voorus ei ole Euroopa kultuuriruumis kunagi tähendanud äkilist salakavalust või tormakust. Vaprus on julgus, püsivus ja vastupidavus. Ellam võrdleb Hekdiku verbaalset rünnakut seitsme lapse ema vastu koormahobuse peksmisega.

Päriselu huumor seadis asjad nii, et hommikul peale Oja ja Kolmeraudse tegutsesin ma tõepoolest keldris. Vastu tuleb pidada raskustes, aga ka rõõmus. Et saate tegijad teadsid väga hästi, millised tekstid saates nende "lauludega" kõlama pannakse, seda tõestab asjaolu, et kõnealusel kollektiivil on YouTube'is välja pandud täpselt kaks "laulu" – need samad, mis saates kõlasid. See pole Vargamäe, vaid meie väike kuningriik: lärmakas, aga sageli pillimängust ja laulust, millel on tegelikult ka viis ning sõnad.

Tiibeti Budismi Keskus - Drikung Kagyu Ratna Shri, Tallinn.

. Olgu laupäev või pühapäev, kiirlaenud on nädalavahetusel avatud ja alati valmis kliente teenindama. Minu pere ja kodu ei ole ränkraske kandam, vaid minu ja mu abikaasa tegelik elutöö ja elutööpreemia ühtaegu. Paljud inimesed on minult uurinud, mida ma kavatsen ette võtta selle intsidendiga, mis seondub "Kolmeraudse" saates kõlanud "muusikaga". Ilmselt vajab tegelik olukord väheke täpsustust, leiab seitsme lapse ema Helena Vooglaid.

Tikri Päevaraamat – naudi hetke

. Sellega seoses pani mind mõtlema Mari-Vivian Ellami tänuväärne kirjutis Delfis suurpere kaitseks. Rõveräppar ei ole julge ega eriline - meie Pussy Rioti kloonil on ju tumedad prillid ees ja parukas peas. Elagem julgelt ja täiel rinnal. Panin maja ühisest rattakuurist oma laste kelgud suveks ära, ise mõeldes, kas keegi naabritest ometi ei märka mind päästma tulla… Ei tulnud kedagi ja jäin oma beebikäru, koera ja mõtetega päikselisele hoovile üksi. Paraku mulle sellist infot saate eel ei antud, kuigi Mihkel Raud hoiatas loetud hetked enne eetrisse minekut üldsõnaliselt, et saates saab kõlama krõbeda tekstiga muusika, mis võib olla mulle häiriv.

Helena Vooglaiu vastus “Kolmeraudsele”: suurpere mõistatus

. Pigem on mul inimestest kahju, sest lõppastmes on isikliku väärikuse puudumine inimestele endile kõige suuremaks karistuseks. See on aga metafoor, millega ma nõustuda ei saa, et mitte lüüa suurpere niigi lombakal mainel ka teist jalga alt. Aga suure pere ema julge ja eriline. Heade inimeste julgustavad sõnumid on suureks rõõmuks ja toeks, samas oleme ilmselt ka karastunud ja püsivalt inimeste palves hoitud - see tähendab, et suvalise haukumise peale enam ei võpata ega pea vihagi! Teiseks mõtlesin julgusest.

BLOGI | Tänak läheb viimasele päevale vastu kindla.

. Olgu laupäev või pühapäev, kiirlaenud on nädalavahetusel avatud ja alati valmis kliente teenindama. Foto: erakogu Möödunud nädala “Kolmeraudses” kirjeldas “ansambel” Hekdik Vooglaiu peret sobimatute “poeetiliste” kujundite abil. Küll aga on oluline seda juhtumit esile tõsta ja meeles pidada iga kord, kui liberaalid hakkavad midagi rääkima sellest, et konservatiivid peaksid avalikus arutelus väärikamalt käituma

Märkused