Olgem ausad, enamikele inimestele on rahaasjade ebaõnnestunud planeerimine sama kui planeerimine ebaõnnestumiseks

Uurisin ka võimalust kasutada Kairi blogis mainitud onepagefree.com veebilehe tegemise võimalust, kuid vaatamata lihtsale haldamisele ja vähesele ressursi vajadusele, ei kujunenud antud keskkond minu jaoks piisavalt atraktiivseks.

Olgem ausad -

. Aja jooksul võib tekkida juurde veel teisigi keskkondi - näiteks tahetakse tuttavatele näidata fotosid. Loodeti Hiina peale, aga Hiina soovitas Euroopal oma asjad enne korda teha. Teiseks loodan ennast veenda, et sellised rakendused on ka edaspidi "mässamist" väärt.Ühtne tervik siinkohal võib ka olla blogi või mõni muu keskkond, kus saab lingile vajutades vaadata tulemeid. Ideaalne vahend, kui vaja on teha nt rühmatöösid. Sellistel puhkudel võivad fotograafia huvilisel kuldaväärt hetkeolukorrad jäädvustamata jääda.Planeerimise juurde ei kuulu ainult sihtkoht, vaid ka reisikaaslane. Seda põhjusel, et ise vaeva nähes saab hakkama odavamalt, pealegi kuulun selliste inimeste hulka, kellele meeldib ise oma reisiaega kujundada. See on ju sisuliselt pank, kus isegi omakapital ei ole sisse makstud, vaid liikmesriikide garantiidega tagatud.""Seega võtavad need, kes enam laenu ei saanud, nüüd laenu nende riikide tagatisel, kellel veel nii palju laene ei ole. Ee krediidikonto: raha kontole ööpäevaringselt Inbank laenud: tagatiseta väikelaen ja autolaen… Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu laenud: kinnisvaralaen…. Siiani on parimaks suhtlusvahendik jäänud blogi, kuna seda saab kujundada oma tahtmise järgi, teha pikki liste, mida kaasa võtta, võimalike huviobjektide kohta postitada linke jne. soran tihti ringi ja seda enamasti muusika huvi tõttu, olen nimelt suuremat sorti fanatt.

Evelin Ilves NO99 juubelifilmist: olgem ausad, lavastus.

. Kuna enamikud tuttavad on Orkutis ja mul igasuguste tähtpäevade osas on halb mälu, siis sünnipäeva tervitused toimuvad tihti just selle vahendusel. Nimelt on mu enda sülearvuti hetkel vananev ja aeglane, kuid kuna ta veel töötab, siis ei taha oma "truud teenrit" puhkusele saata.

Imeline Itaalia )) - Paljas Porgand

. Hoiad rahakotis nii vähe raha kui võimalik. kohta, et mitte hakata seda keskkonda kõigega üle "risustama". Kahjuks pole palju neid, kes on nõus sellese fondi raha panema. Kui infot on kogunenud nii palju nagu tänapäeval, siis lihtsalt ei oska enam kirjutada midagi tarka, mida juba enne kuuldud ei ole :D siiki lõin nüüd konto, kuid kasutamine siiani veel suur null. Antud keskkonnas saab muuta nii kujundust kui ka kuvatavaid lehekülgi, kommenteerida jne ehk luua oma kommuuniti - ootan huviga, et sellega pikemalt "mässama" hakata.Parim on see, et selle kasutamiseks ei pea tõmbama alla erinevaid faile/programme. Olen varem kirjutanud, et tegelikult on tegu üle oma võimete elamise kriisiga. Pealegi ei tea kunagi kui hea Wifi levi avalikes kohtades olla võib.Aeg ja arvuti koos operatsioonisüsteemiga - vahend, mis on oma riistvaralisest omapärast tingituna lihtsalt vajalik.Google otsingumootor ja erinevad interneti/blogide lehedSkype ja msnjt. Täna nimetatakse seda kriisi millegipärast võlakriisiks. Viimasel ajal kipub kahjuks mobiil suhtlemisel siiski käepärasem olema. Paljudele keskpankuritele ja Saksa valitsusele see ei meeldinud ning siis tehti solidaarne keha, mille nimeks pandi EFSF.

46 kasulikku harjumust isiklike rahaasjade edukaks.

. Tüüpilisi kiirustavaid linnatuure või rannas lesimisi ei ole ma kunagi nautinud. Oodatud on ka teiste kommentaarid ja soovitused.Mis kõige tähtsam - et neid oleks mugav hallata ja ei võtaks liialt ressursse. Olgem ausad, enamikele inimestele on rahaasjade ebaõnnestunud planeerimine sama kui planeerimine ebaõnnestumiseks. Olgem ausad, enamikele inimestele on rahaasjade ebaõnnestunud planeerimine sama kui planeerimine ebaõnnestumiseks. Samuti peaksid rahaliidust lahkumiseks olema selged reeglid.""Seega oleks meil vabakaubandusliit ja rahaliit ning reeglid oleksid neil erinevad. Üldiselt sõpradele pilte näitan eespool mainitud Orkuti ja Facebooki vahendusel. Võib leida soovitusi nende blogidest, kes seal piirkonnas juba alaliselt elavad. Tänu sellele ainele on algselt see loodud, nüüd oman teisigi, kuid kergest laiskusest ei ole neid eriti kasutanud. Kui pangad enam laenu ei andnud, mindi ja võeti raha keskpangast. Ruumist lahkujatele ja nendele, kes ei taha rahaliiduga ühineda, tehakse tänane Euroopa Liidu leping lihtsamaks. Pärast Googeldamist leidsingi. "Ent niipalju Kreekast – probleem on siiski palju laiem. Lähemalt sotsiaalse tarkvara kasutamisest reisi planeerimise abina.Kõik algab sihtkoha valikust, millele järgneb pikem uurimine, mida külastada, kus ööbida jne. vaatan paratamatult iga päev. ja , millest esimene on pidevalt lahti vanadest harjumustest. Rahaliidus oleks tänasest rohkem integratsiooni ja Euroopa Liidus vähem. Veebilehele saab lisada viiteid erinevate blogide, galeriide jne. Põhiline on see, et nad oleksid kõik kusagil koos. Juhul kui on autoriõigusi vaja kaitsta, siis saab blogi teistele avalikustamata jätta.Planeerimise üks osa on teiste blogide lugemine.

Minu arvates on täna ainukene lahendus muuta Euroopa Liit vabakaubandusliiduks ning eurotsooni riigid peaksid veelgi rohkem võimu tsentraliseerima Saksamaa-Prantsusmaa teljel. Siin alla ma ei mõtle siis tavalisi fotosid näiteks pere kogunemistest jne., vaid pigem kunstilisemaid vorminguid. Siinkohal on mugavaim võtta appi Pageflakes, kuhu saab kokku koguda need isikud, kelle reisijutte ja soovitusi tahetakse tulevikus jälgima hakata. Kõigepealt lubasid poliitikud maa ja taeva kokku ja selle elluviimiseks võeti laenu

Märkused