Oletame, et kaotad näiteks töö – sel juhul sa tead, et järgmine kuu või kaks on su rahaline seis nirum

See sobib sulle ka juhul, kui tegu on sinu esimese äpiga või kui sa pole seni elektroonilise autoriseerimisega kokku puutunud. Vali arvutiekraanilt logimismeetodiks Smart-ID, sisesta oma kasutajanimi, ning telefonis olev Smart-ID äpp küsib sinult PIN-koodi. on võrdsed omakäelise allkirjaga, kehtivad kõikjal üle Euroopa Liidu ning vastavad elektrooniliste allkirjade kõrgeimale tasemele.

Kristi investeerib LHV kasvukonto ja väikeste summadega.

. Usu, kahe seadme vahel liikumine on mugavam, kui sa arvatagi oskad – lihtsalt järgi ekraanil olevaid juhiseid, ja tähelepanu vajav seade annab endast ise märku. Smart-ID kasutamine on väga lihtne. Oletame, et kaotad näiteks töö – sel juhul sa tead, et järgmine kuu või kaks on su rahaline seis nirum. Sisse logimise õnnestumisel suunab arvutibrauser sind automaatselt internetipanka edasi. Pankade poolt heaks kiidetud kindel ja turvaline viis elektrooniliseks isikutuvastuseks. Smart-ID kasutamine on turvalisem kui koodikaardid. Kui kaotad telefoni või muu nutiseadme, ei tähenda see, et keegi teine su digiandmetele ligi pääseks. Konto registreerimiseks ja oma isikuandmetega sidumiseks järgi äpis olevaid juhiseid. Ning täpselt nii lihtne see ongi! Smart-ID abil saad e-teenuseid kasutada just nii, nagu sina soovid! Lisaks on võimalik Smart-ID abil dokumente allkirjastada. Oletame, et kaotad näiteks töö – sel juhul sa tead, et järgmine kuu või kaks on su rahaline seis nirum. Oma Smart-ID konto saad isikustada nii internetis , kuhu tuleks kaasa võtta ka isikut tõendav dokument. Oletame näiteks, et eelistad internetipanga külastamiseks kasutada arvutit, kuid Smart-ID äpp on sul ainult nutitelefonis.

Smart-ID - Smart-ID

. Alustuseks laadi alla Smart-ID äpp. Kui konto on isikuandmetega seotud, oledki Smart-ID kasutamiseks valmis. Ära lihtsalt unusta, et kui soovid Smart-ID äppi kasutada mitmes erinevas nutiseadmes, tuleb iga seade eraldi registreerida. Ma võin kohe sissejuhatuseks öelda, et minu arvates on LHV kasvukonto praegusel hetkel väikeste summadega alustava investori jaoks üks parimaid võimalusi hakata oma portfelli üles ehitama ning kasutan ka ise kasvukontot. Smart-ID äpp on lihtne ja käepärane. Smart-ID rakenduse abil saad e-teenustesse sisse logida ka üle mitme erineva seadme. Enamjaolt on sellised tasud siiski soodsamad kui laenu puhul.

Smart-ID kasutamine isikutuvastuseks on tasuta ja piiranguteta ning sobib kõikidesse sinu Androidi ja iOS nutiseadmetesse.

Märkused