Oled võib-olla paar kuud raha kõrvale pannud ning tunned, et ei suuda enam?

Pikamaasuhe, nagu pikamaajookski,  nõuab kõva portsu tahtmist ja korras närvikava. Oskust ennast välja lülitada kui üksi tänaval kõndides tundub, et ümberringi on ainult paarid. Päevad on täis omaette toimetamist ja õhtud kibemagusat igatsust, mida traditsioonilises suhtes olija vaevu mäletab esimeste kohtingute ja armumiste ajast. Hea on vahepeal lubada endale laiskust, mil pesemata nõude kuhjad teevad kodus söömise võimatuks – puhtad nõud on lihtsalt otsas. See "üksi-aeg" on sellisteks toiminguteks ideaalne. Nende sõnadega teen endale värske tassi kohvi ja poen diivaninurka, lahtise akna alla, käes võrratult vaimuka Sarah Strohmeyer'i detektiivisarja teine raamat, „Bubbles in trouble“. Tihti me alahindame oma võimekust ning mugavusest jätame oma unistused vaid fantaasiamaailma oma kujuteldavat elu elama. Nagu banaani-jäätise magustoidul – ühtpidi on üks ports koos šokolaadi ja vahukoorega peaaegu terve päeva kalorinorm, teistpidi on magusaisu pärast ühe söömist kuudeks kadunud. Ole loominguline ning lisa oma menüüsse kiudaineterikkaid toiduaineid ning katseta erinevaid uusi patuvabu maiuseid ning muuda menüü mitmekesisemaks. Kui aga kohe kuidagi ei õnnestu kaaslast ja perekonda tervislikumaid toiduvalikuid eelistama saada, siis püüa saavutada vähemalt seda, et nad mõistaksid sind vähemalt nii palju, et ei tooks ahvatlevat rämpstoitu koju ega pakuks seda sinule. Tihti on inimestel meeletud eelarvamused kaalulangetamise suhtes ning kujutatakse ette, et tervislik eluviis ja toit on midagi meeletult rasket. Iga kord kui nädalakski kodust lahkun, jõuab parim sõbranna juba kolm päeva ette öelda, et tal piisab vaid mõttest, et mind mõnda aega ei ole ja ta läheb igatsusest pooleks. Jagan mõned mõtted ja nipid, mis võivad ehk abiks olla.  Kõigepealt tõesta endale, et võtad asja tõsiselt ja siis hakkavad ka kõrvalolijad nägema, et tegu pole ajutise hulluse või maaniaga. Ma olen kogu aeg rääkinud sellest, et pikaajaliselt ei tööta mitte ükski dieet, loeb vaid elustiilimuutus.

Korter Alanyas, kinnisvara Alanya piirkonnas |

. Intressi vabalaen, laenud eraisikult eraisikule. Hakkan mõtlema, kas ma isegi mitte omamoodi sellesse viimasesse kasti ei sobitu. Ja üle pika aja kokku saades on rõõmu rohkem kui avastades, et vastu kevadet on paar strateegilist kilo maha sulanud. mõned elavad terveid pikki aastaid nii, olles rohkem eemal kui koos ja seda mitte sõbrast või sõbrannast, vaid elukaaslasest või abikaasast. Näiteks pole raske valida valge riisi, saia või makaronide asemel näiteks pruuni riisi või täisteratooteid. Enda ümber ringi vaadates avastan, et nö kaugsuhteid on üllatavalt palju erinevaid variante. Olen viimase paari kuuga lugenud läbi rohkem raamatuid kui terve varasema täiskasvanuelu jooksul kokku. Ikka ja jälle nenditakse, et ise küll nii ei suudaks ja varjamatult pööritatakse hämmingu märgiks silmi, kuuldes, et keegi teine suudab juba näiteks seitse aastat. Saab käia korralikult trennis ja näiteks kodus koristamist tuima näoga edasi lükata. Paraku kulub aega miljon "üksiolemist", et lõpuks taibata kui kavalalt on seda aega võimalik ära kasutada. Haara poes käimisel toorainete valik enda kätte, et külmkappi jõuaksid võimalikult tervislikud valikud. Alati ei pea muudatused tooraine valikul olema väga järsud. Alati jääb keegi koju igatsema.

Moskvasse! | Tensi-Reisid - reisikorraldaja ja reisibüroo.

. Ja see on kõigest nädal või paar sõbrannade vahel. Koos tervislike eluviiside harrastamine pikas plaanis tugevdab suhteid, annab meeldejäävaid häid mälestusi ning pikendab eluiga. Ära eelda, et terve maailm jääb seisma ja hakkab sinuga ühes taktis tiksuma. Eks igal olukorral ja elukorraldusel on nii hunnik plusse kui ka hunnik miinuseid. Teisalt, õhtul teleka ees midagi naljakat vaadates võib iseenda naerupahvakas surnuks ehmatada, sest tavaliselt on sellele taustaks kellegi teise naer.

Pulmad « Andres Karu

. Kui oled inimene, kes vaimustub kergesti uutest asjadest, või soovid kiirelt paar kilo alla saada ning pikas plaanis niikuinii ei plaani midagi muuta, siis ei tasu oodata kaaslaselt või perelt ka suurt vaimustust ning kaasaelamist. Et siis, hiljem, olla ise see paar, kelle kohta sosistatakse sapiseid kommentaare nagu nt "Get a room!" Kipub ununema, et millises suhtes me ka poleks, oleme selles oma kaaslase pärast, mitte suhte enda pärast. Oled võib-olla paar kuud raha kõrvale pannud ning tunned, et ei suuda enam. Ma võin julgelt arvata ja väita, et taas kord on paaride ning perekonna ühine edu tervislikuma elustiili poole kinni sügavalt mõtlemises, tahtmises, motivatsioonis ja loomulikult pealehakkamises!. Ja magamistuba tuleb mitme kraadi võrra soojemaks kütta, et teki alla pugedes ei oleks esimene mõte – üksi on nii külm. Palju räägitakse, et tuleb võtta aega iseendale. Ära näe vaid raskusi, vaid tõesta endale, kui tugev sa võid olla ning püüa iga jumala päev olla parem versioon iseendast.

- Armastus esimesest puudutusest

.

Samuti ei ole keeruline asendada näiteks rasvane kana fileega või suure rasvasisaldusega hakkliha lahjema vastu. Üldiselt vaadatakse sellistele suhetele kui ebatraditsioonilistele. Ja mõned algavad, nagu iga tavaline suhe või kooselu, millesse kuhjuvate tööreiside hulk teeb kodusolijast automaatselt sama hästi kui meremehe kaasa

Märkused