Ole oma autos kindel

Nagu eelnevates blogides juba mainitud on mõistlik vahatada auto eelkõige enne talve. Kuidas kombineerida neid vahasid nii, et auto oleks maksimaalselt kaitstud. Nano Spray Wax ‘i on eriline, sellepärast, et sellega saab vahatada plastikuid ja ka nahkpindasid. Toyota ekspert Lauri Ert annab nõu.Lamellid pane alla pigem varem kui hiljemEestis kestab talverehvi hooaeg oktoobrist märtsini, vähemalt. Ära karda vahatatud autot pesta. Lumetõrje kemikaale, rehvijääke, naastudega üles kraabitud teekatet, värvikübemeid ja igasugust muud sodi on meie tänavatel tohutult ning see kokteil vähendab rehvide võimekust oluliselt.Pea meeles kontrollida rehvirõhkuRehvirõhku võiks kontrollida kord kuus. Kõikide teiste vahade puhul tuleb vaha plastikule sattumist vältida. Sisaldades plastmassile sarnaseid polümeere on Paint Sealant rahvasuus saanud hüüdnime “vedelplastik”. Kiirvahad, taastavad vahad. Harilikult juhtub see oktoobri esimeses pooles. Seetõttu soovitan seda vaha eelkõige poleeritud või väga heas seisus värvkattega autodele. Pärast selle kulumist rehvi haarduvus ja teised omadused langevad märgatavalt ning iseäranis annab see tunda rasketes ilmastikuoludes. Kui sa ei ole kindel, mis su auto rehvide soovituslik rõhk on, küsi nõu esindusest. Võimalik on pidevalt taastava vahaga hoida püsivaha kihti ligi aasta aga on ka võimalik lahustitega see kohe maha pesta. Püsivahad, värvikaitsed. Värvikaitsega saad hakkama ka üks kord aastas vahatades. Maanteel, kus asfalt kergelt rööpas ning rehvi ja asfaldi vahele jääb lörtsi ja vee segu, pole sellistest veljevarjudest tegelikult eriti mingit abi. Seepärast ei ole korrektne öelda, kui kaua mingi vaha täpselt autol püsib. Kuivatamist hõlbustavad vahad on sageli ka veega lahjendatavad vahad, mis pihustatakse märjale autole. Kombisuusad “ajavad küll asja ära”, aga väga hästi ei saa kumbagi stiili harrastada. Ole oma autos kindel.

Kui surm on nagunii kindel, siis miks taunitakse seda, kui.

. Ka vahatatud auto peab puhas ja ilus välja nägema. Tänapäevastel autodel on küll rehvirõhuandurid, kuid süsteem ei suuda siiski rõhku korrigeerida ning tuli läheb põlema siis, kui rõhuvahe on juba väga suur. Püsivahad Nano Care Blueberry Paste Wax, Best Wax, Nano Care Banana Creme Wax, Nano Cleaner Wax, on need vahad, millega võiks vahatada autot paar korda aastas. Ole oma autos kindel. Seda mõjutavaid tegureid on liiga palju. Minu isiklik arvamus, on et kasutades autopesul tugeva vahaga šampooni, võime kuivatusvaha ära jätta. Harilikult on see info kasutaja käsiraamatus. Kuivatamist hõlbustavad vahad. Varakevad on teine oluline vahatamise periood aastas. Siis tehakse veel üks survepesu, misjärel muutub auto korralikult vetthülgavaks ja suurem osa veest tilgub ka vahatamata autolt maha. Oluline on märkida, et Nano Care Bleberry Paste Wax ei sisalda poleerivaid osakesi. Nii linnades kui maanteedel pritsitakse asfalti jää ja lume tõrjumiseks kemikaalidega, millega kokkupuutumist rehvitootja kindlasti arvestanud ei ole. Malco toodetel eristab nanao tooted kaubamärk “” Auto vahahoolduse planeerimine aasta lõikes. Siin on kaks põhilist toodet: Nano Care Aqua Wax ja Nano Care Spray Wax. Praktiliselt kõik teised püsivahad sisaldavad alumiinimusilikaate, mis vaha autole kandmisel puhastavad värvipinda ja annavad veelgi parema läike. Rehvirõhk peaks aga olema tasemel, mida tootja soovitab.

- Foorum » Audi » Mis võiks olla kindel ja parim.

.

Jälgid detailselt oma sissetulekuid ja väljaminekuid. Jälgi lihtsalt, et ei kasuta lahustipõhiseid leotusaineid. Ilmselt on see versioon enamusele meist liiga kallis. Kui ööpäevane keskmine temperatuur ei ületa seitset plusskraadi, on mõistlik lamellid alla panna. Seepärast on oluline rõhku regulaarselt kontrollimas käia. Nanovahasid on kõikidest klassidest. Nende vahadega on kaitse oluliselt parem, kui auto enne kiirvahaga töötlemist korralikult ära kuivatada. Näiteks spordimehed teavad, et klassikalise sõidustiili suusad on head klassikaliseks sõiduks ja vabastiili suusad on head vabastiili jaoks. Talverehvide, st lamellide allapanekuga ei maksa oodata päevani, mil tuleb maha esimene laiem lumi ja kõigi vahetuspunktide järjekorrad ulatuvad hoobilt ülejärgmisse nädalasse. Püsivahatamisele lisaks hoolda autot igakuiselt taastavate vahadega – Nano Aqua Wax ‘iga ja Nano Spray Wax’iga. Seetõttu on ka paljudes võrdlustabelites vahade vastupidavus näidatud pallides, mitte ajaühikutes. Nanovahad sisaldava ülipeenikesi osasid, mis võimaldavad paremat nakkumist värvipinnaga ning on tänu sellele ka oma klassis vastupidavamad

Märkused