Noorus on põnev aeg ja aeg teha ilmselt kogu elu kõige rumalamaid tegusid, kuid ära käitu rahaga hooletult

Kahju on neist noortest, kes lasevad oma lapsepõlve, selle mida enam kunagi tagasi ei saa , lihtsalt tuulde. Siiski väljas käies kasutan suhteliselt tihit, aga ei pinguta üle. Või miks alustavad noored oma sekssuhteid nii jube varakult, esimese ettejuhtuvaga. Kuid siiski oleks minuarvates õigem oodata selle kiire asjaga. Meikimisega alustatakse ka jube varakult ju:D Rikutakse ära oma noor ja ilus nahk, et vanana välja näha nagu tont.

Kas noorus ikka on ilus aeg? - Kroonika

. Kuna panga hoiukontode intressid on madalad, tekib siiski oluline küsimus: kas see aitab tõepoolest piisavalt raha koguda pensionipõlve jaoks?. Noorus on põnev aeg ja aeg teha ilmselt kogu elu kõige rumalamaid tegusid, kuid ära käitu rahaga hooletult. Kindlasti ei ole tööl käimine lihtsam.

Ivo Linna - Unustatud ja Unustamatu Noorus 2CD - Apollo

. Ja pool tundi kodustele töödele kulutada ei võta ka ju käsi-jalgu otsast. aastal me kõik surma ei saa. Seksiga hakkasin püsivamalt ka tegelema varakult ja ei kahetse ausaltöeldes. Et natuke parem välja näha. Mida rohkem aeg edasi, seda nooremana võetakse kätte esimene siidripurk ja magatakse peol mingi jubeda kutiga, keda pärast isegi tunda ei tahaks. Kui meie kunagi vanamutikesed oleme, siis kurdavad meie lapsed ja lapselapsed samamoodi, et noorus hukas. Ütlen ausalt, et näiteks mina ei taha üldse täiskasvanuks saada. Omast käest võin öelda, et kõik tuleb ju järgi proovida. Kõige soodsaim SMS laen, kõige odavamsd kiirlaenud. Kui arvavad et see on äge või moodne nii noorelt alustada suure inimese elu siis palun väga.

Buduaari foorum - Noorus on hukas

.

Noorus SPA Hotel Lõõgastus kahele koos Põhja-Aafrika.

. Ise näen igapäev koolis tüdrukuid kellele näpuga põse sisse vajutades jääb auk järgi. Kui need noored vaid teaksid, et õppida on lihtsam, kui muretseda selle üle, kuidas eluga toime tulla. Ise näiteks kannan koolis meiki väga harva, vahel kui on pildistamine vms. Siis arvatavasti veel hullemini..

Kuidas arved õigeks ajaks ära maksta ja toit lauale muretseda jne. Noorus on põnev aeg ja aeg teha ilmselt kogu elu kõige rumalamaid tegusid, kuid ära käitu rahaga hooletult. Ühtegi aastakest juurde ei oota

Märkused