Next Post: Kuu lõpus raha otsas?

Edasi kannan selle Mintose kontole. Selle jaoks võib ka teha eraldi neljanda konto, kui nii on mugavam ja arusaadavam. Samuti kui laekub veel intressitulu, siis muudan intressitulu laekumise kannet.

#BLOGMAS Päev 1. Minu rahaharjumused – Investriss

. Ka mul oli ettevõtte alt investeerimisega alustades päris keeruline ja pidin ennast natuke raamatupidamise valdkonnas harima.

Sündmusterohke viinakuu | Sammhaaval

. Investeeringud aga võivad lõpuks ehitada sulle varanduse, mis on kordades suurem kui kinnisvara hind. Nende kolme kontoga ma majandan oma Mintose ja Omaraha investeeringuid. Muid piiranguid ei ole, ka pole piiratud tasuta versiooni kasutamise aeg. Omarahas on küll veel põhiosa kahjum, mis tekib müüdud laenudest, kuid selle ma arvestan intressitulust maha. Oma raamatupidamise jaoks kasutan ma Merit Aktiva tarkvara. Seega ma teen iga aasta kohta ja iga raha liikumise kohta kontode vahel ühe raamatupidamise kande. See asub: Seadistused -> Finantsi seadistused -> Kontoplaan Mina kasutan iga portaali kohta ainult kolme kontot raamatupidamises – raha kontol, antud laenud ja intressitulu.

Kokkuvõte – August 2018 – Rahats

. Võite vaadata kõiki oma online-projekte jmoney.bizis. Selliselt ma kajastangi oma ühisrahastuse investeeringuid raamatupidamises. Alustuseks mainin kohe ära, et ma ei ole maksude valdkonnas spetsialist ja keerulisemate küsimustega peaksid pöörduma mõne maksu-juristi või raamatupidaja poole. Selle kohta, kuidas ettevõte asutada, soovitan lugeda siit. Samuti soovitan lugeda investeeringute raamatupidamise teooria kohta..

Palgapäevalaen - Kiire, kuid kallis laen järgmise.

. Next Post: Kuu lõpus raha otsas. Suur osa meist ostab poest tohutult palju tooteid, mis on puhtalt soovid ning tihti on need soovid meisse „paigutatud“ müügitaktikate poolt (näiteks kassa kõrval on šokolaadibatoonid jms). Loodan, et see näide oli abiks ja said endale ideid, kuidas ka muid raha liikumisi raamatupidamises kajastada.

Peale laenutaotluse tegemist saadetakse taotlus analüütikule, kes vaatab taotluse üle ning teeb laenuotsuse

Märkused