Neile ja paljudele teistele küsimustele vastabki see raamat

Mulle meeldib vaheldus, mida pottsepatöö pakub, sest nagu kõik inimesed on erinevad, on ka kõik ahjud, pliidid ja kaminad erinevad ning iga töö käigus õpin ma midagi uut. Neile ja paljudele teistele küsimustele vastabki see raamat.   Tere, oled jõudnud Kerameus OÜ kodulehele. Soovitan soojalt! “ VAATA KÕIKI SOOVITUSI! Ahju, pliidi või kamina ehitamine oma koju on suur ja tähtis otsus. Olen väga rahul kvaliteedi ja disainiga, sest Sander mitte ainult ei ehitanud, vaid ka disainis tehtud töö. Olen juba palju soovitanud Sander Jänest oma sõpradele ja kindlasti teen seda ka tulevikus. Neile ja paljudele teistele küsimustele vastabki see raamat. Laenuintressi alammäär, aus inimene kes annab laenu. Ma naudin oma klientide naeratust, kui ma neile töö üle annan ja me koos tulemust imetleme. Enne pottsepaks õppimist olin pikka aega riigiametnik, kuid soov saada oma tööle vahetut tagasisidet ja näha käega katsutavat tulemust, olid piisavalt suureks ajendiks, et vahetada senine puhas kontoritöö segukottide ja kivihunnikute vahel askeldamise vastu. Sander on pottsepp, kes on nõus kaasa mõtlema ja välja töötama parima lahenduse kliendi jaoks. a „Pottsepp-kaminameister“ Pärnu Kutsehariduskeskus “Tellisin Sanderi käest glasuuritud kahhelkividest soojamüüriga pliidi, rõõm tema poolt tehtud töö üle püsib siiani.

Seetõttu tegin otsuse, et proovin enda jaoks midagi uut ja huvitavat. Kütteseadme ehitamine oma koju tundub esmapilgul kallis, kuid samas on tegu pikaajalise investeeringuga. Ma naudin seda tunnet, et minu töö tulemusena valmib midagi reaalset ja käega katsutavat, mis annab inimestele sooja. Küttepuid kulub kordades vähem ja ahi püsib kauem soe, kui varasem ahi. Kütteperioodil on tegemist asendamatu küttekoldega. Lõpuks hakkas nii meeldima, et kandideerisin teise osakonda edasi ja võin nüüd julgelt öelda, et olen leidnud päris enda koha. Selle jaoks võite hankida näiteks eraldi hoiupõrsa, kuhu laps saab pidevalt panna raha ning lisaks võib teha soovinimekirja asjadest, mida laps väga osta tahaks. Ära kunagi ole kinni selles, mida sa eelnevalt teinud oled. Mina olen pottsepp Sander Jänes. Sammal hakkas juba mulle peale kasvama. Ma jäin Swedbanki tööle, kuna nüüd tean, et kõik jagavad seda arvamust. Ta on täpne ja korralik, suur pühendumine ja armastus tehtava töö vastu on igale inimesele palja silmaga imetleda.

OTSE: emadepäeva konverents «Raha või lapsed?» - Eesti.

. Jah, pottsepatöö on küll tihti tolmune, kuid sellest hoolimata ma tõesti naudin ahjude, pliitide ja kaminate ehitamist.

artklid - Loodus

. Tarbimislaen kinnisvara tagatisel. Rõõmsameelne, hea suhtlemisoskus ja kvaliteet on märksõnad, mis esimesena Sanderiga seostuvad. Kui soovid tasuta finantsülikooli, siis pank on selleks õige koht. Ta on klass omaette!” “Sander ehitas meie koju soojust andma ja kaunistama ümmarguse plekkkestaga ahju. Otsustasin Swedbanki kasuks, sest Swedbank on Eesti panganduse lipulaev ja panga põhiväärtused on ka mulle igati meelepärased. Olen soovitanud Sander Jänest juba paljudele oma sõpradele, sellist pottseppa otsid tikutulega taga!” “Meie koju toob sooja ja hubasuse pottsepp Sanderi kätetööl valminud krohvitud ahi.. Ma teen pottsepatööd pühendumuse ja hoolega, sest usun, et ahi, pliit või kamin ei koosne ainult kividest ja segust, vaid küttekolde toimimiseks laon neisse ka paraja koguse head energiat ja südamesoojust. Mind ümbritsesid soojad inimesed igast maailma nurgast, kaasa arvatud minu enda omast

Märkused