Näiteks, toidupoes tehtavad kulutused ei ole absoluutselt alati vajadused

Enne ostmist ei tohi Soomes toidukaupu süüa ega juua.„Me leiame, et see peaks olema mitmel põhjusel keelatud. Tee kas või interneti vahendusel kiire otsing, et näha teisi tooteid ja hinnaklasse, loe tagasisidet ja leia võimalikult palju informatsiooni, mis aitaks sul teha parema otsuse. Kui see pole vajalik, ära osta seda. Käi toidupoes konkreetse summa ja ostunimekirjaga.

Üheksa soovitust, kuidas toidupoes vähem kulutada - Kaup ja.

. Ma leian, et sama loogika peaks kanduma toidukaupadele," ütleb Huuhtanen.S Groupi turujuht Mika Lyytikäinen osutab probleemiga sellele, et poodides pole üldjuhul kohti, mis oleks mõeldud söömiseks, seega ei peaks söömist toidupoe alal toimuma.. Need on arusaadavad olukorrad, kus kaupa enne selle eest maksmist tarbitakse," ütles Lyytikäinen. Kõige tähtsam põhjus on aga hügieen. Näiteks - laps järjekorras. Näiteks, toidupoes tehtavad kulutused ei ole absoluutselt alati vajadused. Kliendid, kes söövad kassasabas banaane, millest maksmise hetkeks on alles banaanikoor ja sellele kleebitud hinnasilt või keeravad lahti mõne joogi, pole haruldus, vahendab Ilta-Sanomat. Väldi impulsi ajendil tehtavaid oste. Kassapidajal ei ole just kõige meeldivam lüüa läbi hinda tootel, mida on joodud või söödud. „Kui lähed elektroonikapoodi pardlit ostma, siis vaevalt keegi isegi selle peale tuleks, et seda võiks keset poodi järgi proovida enne ostmist. Annad talle tüki leiba, et ostlemine kulgeks lapse jaoks kiiremini. Või näiteks kui diabeetik avastab järjekorras seistes, et tema veresuhkrutase langes ning kiire lonks suhkrust jooki võiks abiks olla. Järjekord on pikk ja lapsega tuleb tegeleda. Vähemalt mitte Soomes.Siwa ja Valintatalo hoiavad selles küsimuses väga ranget joont. Valmistu enne poodiminekut ning ära käi toidupoes mitte kunagi tühja kõhuga – tühi kõht on kõige halvem nõuandja, suunates sind tegema impulsiivseid oste. SMS laenu protsent, vajan laenu 5000 tagatiseta. Pane soovidele kuluv summa kuu alguses kõrvale.

Solaris Toidupood | Solaris

. Enne iga ostu tegemist mõtle, kas tegemist on vajaduse või sooviga.

Nii petad oma meeli arvama nagu sul oleks vähem raha ja samuti suhtud kulutustesse pisut kriitilisemalt, sest pangakonto tundub juba olevat tühjem.

| Üldfoorum

. Näiteks, toidupoes tehtavad kulutused ei ole absoluutselt alati vajadused. Need nipid on küll väga vanad ja kulunud, kuid need on ühed kõige lollikindlamad viisid, kuidas vältida üleliigseid väljaminekuid. Rääkides impulsiivsetest ostudest, siis ära osta kunagi mitte ühtegi toodet ilma seda lähemalt uurimata.

Kas enne maksmist võib toidupoes kauba ära süüa või ära juua.

. Seotud lood:   „Loomulikult me mõistame, et on erandolukorrad. Või näiteks migreenihoo saabudes vajab klient vett, et valuvaigisti alla neelata. Kaubanduskeskuses ringi käies on väga raske end ohjeldada, kuna meeldiv atmosfäär võib analüüsivõime aknast välja ajada, kuid ürita end kontrollida ning enne pangakonto tühjendamist mõtle, kas ostetav toode on tõepoolest sulle kohe praegu eluks vajalik

Märkused