Näiteks, kui sa rahustad oma närve kaubanduskeskuses jalutamisega, võib päästiksündmus olla see, kui su ülemus karjub su peale tööl

Lihtsalt soovitus: võta ennast vastu! – ei tööta. Näiteks, kui sa rahustad oma närve kaubanduskeskuses jalutamisega, võib päästiksündmus olla see, kui su ülemus karjub su peale tööl. Seda poolt inimene kritiseerib, ei väärtusta ja tunneb selle pärast häbi. Igal isiksusel on olemas oma tume pool, mille kohta ta arvab, et see on halb, pole õige ega vastuvõetav.

Tuleb oma mõlemad pooled omavahel integreerida. Ennast aktsepteerida tähendab, et võtad vastu kõik oma isiksuse osad. Inimene kannatab enesekriitika, enesepiitsutamise ja süütunde all. Toimub pidev võrdlus mina ja teised. Kui inimene eirab oma soove, emotsioone ja oma isiksuse erinevaid tahke, siis sellest tekivad eraldiseisvad isiksuse osad, mis on omavahel konfliktis ja tulemuseks on kahtlused, ebakindlus ning hingelised kannatused. Oma tumedat poolt varjatakse teiste inimeste ja maailma eest. Näiteks, kui sa rahustad oma närve kaubanduskeskuses jalutamisega, võib päästiksündmus olla see, kui su ülemus karjub su peale tööl. Kui sa ei soovi luua eelarvet käsitsi, siis aitab mobiilirakendus hädast igal juhul välja. Enne, kui Sa saad ennast vastu võtta, tuleb üles leida oma tume pool. Võta vastu oma kompleksid, mida oled ise tekitanud või mida teised on „aidanud“ luua. 6000 € laenu, kiirlaenud firmadele. Mõnikord toimub selline sobitumine läbi sisemiste traumade. Saada talle armastust ning mõistmist. See on sama, kui Sa embad, rahustad või jagad armastust väikesele lapsele. Tumeda poole integreerimine vabastab Sind tema vastu tuntavast negatiivsusest ja Sul tekib iseendaga kontakt. Selleks et ennast vastu võtta ehk aktsepteerida, tuleb saavutada sisemine harmoonia ning ühtsus. Meenuta, kui Sul peas tekkivad mõtted, et kas ma söön selle koogitüki, kas see samm oleks õige, kas tohin nii käituda. Tume pool oled ka Sina ja temata ei oleks Sa jõudnud sinna, kus Sa praegu oled. Ka need, millest soovid loobuda või ennast eraldada ja millega Sa ei taha endas leppida, mida endas süüdistad või kritiseerid.

Kui väike peenis on veel OK? - Perekooli Foorum

. Kuidas valida väikelaenu?. Peale seda, eraldatud tume pool integreerub ja tekib terviklik MINA. Tuleb aru saada, millised on tumeda poole soovid, sihid, püüdlused ning millised on temaga seotud traumad. Varjamine tekitab soovi ennast kaitsta ja mitte vastu võtta. Selliselt vaevlevad omavahel erinevad psüühika osad – igal osal on oma arvamus – üks noomib ennast, teine kaitseb, üks muretseb, teine rahustab. Vabasta oma tume pool rahulolematusest ja muredest.

Kas saan ühelt tootelt teisele üle minna? - YouTube

. Laps kohandab oma soovid välisreaalsusega

Märkused