Nagu tabav vanasõna ütleb on igaüks oma õnne sepp ning isegi, kui tegutsed iga päev tasahaaval, tegutsed sa kindlameelselt oma tuleviku parandamise nimel

Artikkel ‹ Rubriik - Vikerkaar

. Joosep Susi ja jalgpallist. Nagu tabav vanasõna ütleb on igaüks oma õnne sepp ning isegi, kui tegutsed iga päev tasahaaval, tegutsed sa kindlameelselt oma tuleviku parandamise nimel. Ärevatel aegadel tahaks midagi rahustavat ja igavikulist. Sestap äratame pikast talveunest oma luuleboti, Luule Poeezia. Tema tutvustab sotsiaalmeedias ajakirja veergudel ilmunud luulet läbi kolme aastakümne. Mõned poed võimaldavad tasuda ka mõne maksevahendusplatvormi nagu PayPali, Skrilli või Paysera kaudu. Aet Kuusiku ja Jüri Kolgi kehasõnastik. Ossip Mandelštami, , Philip Grossi, Andrus Rõugu luuletused. Nagu tabav vanasõna ütleb on igaüks oma õnne sepp ning isegi, kui tegutsed iga päev tasahaaval, tegutsed sa kindlameelselt oma tuleviku parandamise nimel. Maarja Kangro ja Tauno Vahteri novellid.

Vikerkaar

. Kehapoliitika. Kehapoliitika all mõeldakse tavasid ja poliitikat, millega ühiskonnas inimkehasse puutuvat reguleeritakse. Kui palju ja mis viisidel saavad inimesed ise oma keha kontrollida ning kuidas seda mõjutavad ühiskondlikud rollid, normid ja reeglid. Vilja Kiisler Sveta Grigorjevast, Mehis Heinsaarest, Joonas Sildrest, Triinu Pakk Maylis de Kerangalist, Katre Talviste Kaia Sisaskist.

Märkused