Müügikoht saab ostusumma samal ajal aga kätte, kuna järelmaksufirma maksab sinu ostusumma eest müüjale

Interneti püsiühenduse olemasolu müügikohas. Rakendus töötab Androidi või iOS operatsioonisüsteemiga nutitelefonides või tahvelarvutites Bluetooth-ühenduse kaudu. Wifi sidega makseterminal Sobib kaupmehele, kellel on müügikohas interneti püsiühendus ja WIFI ruuter ning kaardimaksete vastuvõtmiseks on vajalik terminali liikuvus. Kaardimaksekviitungi saab ostjale saata e-kirjaga. Võimalik ühendada Nets Estonia poolt , kus maksmisele minev tehingusumma tuleb automaatselt kassasüsteemist makseterminali, mis hoiab ära vale ostusumma sisestamise võimaluse. WiFi AccessPointi olemasolu müügikohas. Selleks et saada pakkumist maksekaartide aktsepteerimiseks oma müügikohas, esitage taotlus internetipangas või kodulehel. Kassasüsteemi makselahendus Sobib kaupmehele, kelle jaoks on oluline tehingu kiirus ning terviklik müügiprogramm koos lisafunktsioonidega. Müügikoht saab ostusumma samal ajal aga kätte, kuna järelmaksufirma maksab sinu ostusumma eest müüjale. Töötab Bluetooth-ühenduse kaudu koos Android või iOS tarkvara kasutava nutitelefoni või tahvelarvutiga. Ekraan taustavalgustusega. Makseterminali paigaldus tasuta. Müügikoht saab ostusumma samal ajal aga kätte, kuna järelmaksufirma maksab sinu ostusumma eest müüjale.

Raha ei tohiks olla sinu eesmärk – sinu eesmärk peaks olema õnn. Saab rentida vabalt valitud perioodiks. Tavaliselt peab olema tarbimislaenu taotlemiseks minimaalne igakuine sissetulek 500 eurot. Tehnilised nõuded   Vajalik GPRS teenust toetav SIM-kaart, mille saab pangast koos makseterminaliga. Bluetooth sidega makseterminal Sobib kaupmehele, kellel on müügikohas interneti püsiühendus, kuid kaardimaksete vastuvõtmiseks on vajalik terminali liikuvus. Nutitelefonis või tahvelarvutis peab olema internetiühendus. Aktiivne roll rahaasjade korraldamisel ning keskendumine sissetulekute suurendaamisele tagab helgema tuleviku nii sulle kui ka su perele.. WiFi-ruuter peab olema kaitstud parooliga. Makseterminalid sisaldavad andmesideks vajalikku SIM-kaarti.

Kaardimaksete vastuvõtmine | SEB

. Tehnilised nõuded   Interneti püsiühenduse olemasolu müügikohas. Tehnilised nõuded   Vajalik GPRS teenust toetav SIM kaart, mille saab pangast koos makseterminaliga. Kassasüsteemiga on võimalik ühendada LAN ja Bluetooth makseterminale. Kaardimakse tehingu tegemiseks saab terminaliga mugavalt liikuda kliendi juurde. Stiilne, väike ja mugav kaasas kanda. Makseterminali paigaldus on tasuta

Märkused