Mõlema poole kasuks räägivad mitmed asjaolud ning lõppkokkuvõttes oleneb parim lahendus inimese eluolukorrast

aastal restaureeritud majakompleks. „Väljak ei olnud probleemiks. Maja asub muinsuskaitsepiirkonnas. Planeeringut on muudetud avaramaks ning head valgustid hoiavad korteri valgena. Korter läheb müügi täiskomplektina. Kaheksatoalises majas on esimesel korrusel elutuba, söögituba, täisvarustuses köök ning saun. Hooaja esimeses ringis jäi omavahelises mängus teatavasti peale Paide. Mõni laenufirma võimaldab laenutaotlust teha ka Maxima infoletis, mis on hea variant neile, kes ei saa parasjagu arvuti läheduses olla. Akendest paistab välja vaade mänguväljakule, mis teeb ta sobilikuks lastega perele. Tulemuse osas peitus rahulolu tõsiasjas, et Levadia oli teisel poolajal selgelt aktiivsemaks pooleks. Vastased mängisid teisel poolajal aktiivsemalt. Lisaks uuele köögimööblile on ka värsked pakettaknad. Seejärel saad kuu-kuult kulutamist vähendada. Vähe nõudlikud kiirlaenud, kiirlaen pangalingi kaudu. See ei olnud meie kehvema teise poolaja põhjus. Kvaliteetses naabruskonnas elavad inimesed väärtustavad ilu ja on püstitatud sinna ka teisigi kauneid hooneid.

Carolina uisutab soomlaste eestvedamisel järgmise ringi poole

. Lähedal asuvad kõik eluvajalikud kauplused ning ühistranspordi võimalused. Mõlema poole kasuks räägivad mitmed asjaolud ning lõppkokkuvõttes oleneb parim lahendus inimese eluolukorrast. Vahetatud on torustik ning paigaldatud uus küttesüsteem, mis võimaldab korteri kütet reguleerida. Enamus kiirlaene on makseperioodiga 5 päeva kuni aasta, enim levinud variant on aga 30 päeva kuni 6 kuud..

Magamistoad asuvad teisel korrusel ning esimesel korrusel suur avatud rõduga hall, milles on lisaks köögile ka külmruum ning ruumikas pesuruum koos saunaga. Autoga elanike jaoks on tasuta parkimiskoht. Otsustava värava oleks võinud lüüa nii Levadia kui ka meie meeskond.

Video. Litrite rahe ja rusikad: võimsast lahingust väljus.

. Teisel korrusel asuvad väikene hall ja neli magamistuba, millest kolmel on oma rõdud. Mainimistväärt on looduslik vaatamisväärsus Ilmandu koobas. Perepea magamistoas on suur riietusgarderoob, teistel magamistubadel ka oma riietekapid. Kahekorruseline maja on võimalik rakendada väga mitmekülgselt: kas elamiseks, puhkamiseks või lausa majutusteenuse äriks. Meie saime suures plaanis tööga hakkama,“ sõnas ta Kalju tänavuse hooaja esimese muruväljakul peetud kohtumise kohta.Kalju on taas võistlustules juba laupäeval, kui Eesti karikafinaalis minnakse vastamisi Narva Transiga. Krundini viib asfaltkattega tee. Suures majas on ruumi paljudele, seega on aia taga ka külaliste parkimiskohti. Premium liiga järgmises voorus sõidetakse aga külla Paide Linnameeskonnale, kes paikneb tabelis neist ühe koha võrra kõrgemal

Märkused