Mobiilne krediitkaart võib olla soodsam ja turvalisem

. Täiusliku mobiilse krediitkaardi "leiutamise" nimel on paljud idufirmad töötanud mitu aastat, kuid seni edutult - kuidas siduda mugavus ja turvalisus omavahel nii, et riskid oleks mõistlikud. SMS money vastus mitu paeva, lisaraha. Positiivse otsuse korral tuleb sõlmida krediidileping, mida saab mobiil-ID abil teha kohe rakenduses või siis ID-kaardiga arvuti taga," selgitas Kaido Saar. Käenduslaen, väikseim väikelaen. Mobiilse krediitkaardi puhul puuduvad plastikkaart ja krediitkaartidega tavapäraselt kaasnevad kulud.

Krediitkaart või mobiilne laenulimiit – kumb on parem?

. "Bigbanki uus makselahendus on Eesti mobiilituru jaoks kasulik toode, sest lisab nutitelefonile veel ühe väga olulise kasutusvõimaluse. TNS Emori poolt läbi viidud uuringu andmetel on Elisa on Eesti kõige meeldivam kaubamärk telekommunikatsiooni-, panganduse- ning infrastruktuurisektoris.

ab - Sving Eesti

. Puudub ka oht, et keegi saaks kaarti kopeerida. aastal Leedus ning see on vähem kui kolme aastaga levinud üle Euroopa. Mobiilne krediitkaart võib olla soodsam ja turvalisem. Meie lahendus on suur samm edasi täiuslikkuse poole." "Rakendus töötab nii, et inimene laeb selle esmalt alla ning esitab mobiilse krediitkaardi taotluse. "Mõnikord on majanduslikult mõistlik teha ost ajal, kui pole piisavalt raha kaasas või järele jäänud - allahindlused või muud head pakkumised ei pruugi alati palgapäeva oodata.

Krediitkaart või mobiilne laenulimiit -

. Bigbank lansseeris täna Eesti esimese mobiilse krediitkaardi, mis võimaldab mobiilirakenduse abil kanda vajaliku summa krediiti oma kontole kodupangas või maksta kauba eest siis, kui rahakotti pole kaasas. "Igapäevaselt kasutatavad teenused - transport, meelelahutus, kaubandus, kooliteated, meedia jne on kõik kolinud nutitelefoni," ütles Bigbank ASi juhatuse esimees Kaido Saar. Kui liisingu või järelmaksu taotlemisel peab täitma kaupluses suurt hulka pabereid ja jääma ootele, siis mobiilse krediitkaardiga käib asi mugavalt - installid rakenduse telefoni, täidad taotluse, digiallkirjastad lepingu ning siis maksad millal ja kus vaja.

Mobiilse krediitkaardi rakendus on nagu hea sõber, kes on alati olemas, kui teda kõige rohkem vaja on. See ei lisa ka suuri piiranguid seadmetele - kasutamiseks ei pea omama kõige värskema operatsioonisüsteemiga ja kallist nutitelefoni. Krediidilimiiti saab kasutusse võtta vajaminevate summade kaupa, nii et pank kannab soovitud summa kliendi kodupanga kontole, seejärel on võimalik tasuda vajalikud arved nii tavalise pangakaardiga kui ka internetist ülekandega. Mobiilne krediitkaart võib olla soodsam ja turvalisem. "Kui suurpankadel on vaja pangakaardi maksemeetodite uuendamiseks väljastada uus kaart, siis mobiilse kaardi puhul on uuendusi ja parandusi palju lihtsam ning kiirem teha. Selle abil on sisuliselt kogu aeg raha olemas, intressi tuleb maksta ainult siis, kui summa on kasutusse võetud ning ainult nii mitme päeva eest, kuni raha pole tagasi makstud. "Mobiilne krediitkaart on aktiveeritud ning kasutajal potentsiaalne tagavara raha olemas, mida saab ka kohe kasutama hakata. Lõpptarbijale pakub mobiilimaksete süsteem kiiremat ja mugavamat arve tasumise võimalust

Märkused