Mis oleks siis, kui sa paneksid iga päev viie aasta jooksul kõrvale paar eurot?

Nõnda särgid sündisidki ja tänaseks on nendega joostud kolm aastat.. „Usun, et iga liikuva eluviisiga ja terve inimene saab maratoni jooksmisega hakkama. Ergo soovitab esimest maratoni nautida ilma ajalisi eesmärke seadmata.

Kiirlaenu taotlemist ei takista asjaolu, kui taotlejal on kunagi olnud maksehäireid, ent see võib mõne laenuandja silmis tõsta riski ning seega raskendada laenu saamist. Ulvi Lond Foto: Imre Avaste / Sportfoto.comAlustada ei ole kunagi hilja Jooksmisega alustades ei pea kohe maratoni eesmärgiks võtma, soov üha pikemaid distantse joosta tuleb iseenesest. „See tekitas hasarti ilus ümmargune number kiiresti täis saada,“ räägib mees. Otsin salasuhet meeldiva neiu/naisega. Mõnikord me ei saa oma mõtteid, tundeid muuta, kuigi raamatutest lugedes, inspireerivaid inimesi kuulates võib see tunduda imelihtne. Kohal on peaaegu kõik jooksusõbrad ja -tuttavad, keda muidu ei näe, ja kuna osalejaid on palju, siis ei ole sa rajal kunagi üksi,“ jagab Ulvi mõtteid Tallinna Maratonist. „Kindlasti ära mine maratonile järele proovimata riietes või tossudes ja uute energiageelidega,“ jagab Marika soovitusi. Kuna maraton ja selleks valmistumine on individuaalne, siis on kõige tähtsam kuulata oma keha. Marika sõnul on kõige olulisem esimene maraton lõpetada, siis on tõenäosus suurem, et päevakorda tulevad järgmised sama pikad distantsid. Olen puhas, diskreetne, kena, hea huumorisoonega, mõistev, hooliv, fantaasiarikas jne. „Peamine eesmärk on lõpetada füüsiliselt ja vaimselt hea enesetundega. Ainuke eksisteeriv kontroll on võime end kõrvalt jälgida.

Kas Su elu on "Õnne 13" või "Mission Impossible"?

. Siis oleme lõpetanud elamise ja alustanud võitlemisega. Lisaks on jooksmine aidanud Marikal leevendada migreenihoogusid, mis olid enne jooksuga tegelema hakkamist väga sagedased. Sa saad ise kehtestada tööreeglid ning sa ei pea pidevalt tähelepanu pöörama sellele, mida keegi teine ütleb või käseb. Ainus eesmärk on läbitud maraton kirja saada. Kui sa end jälgid, kui sa õpid märkama, otsima seda pausi, siis sa kontrollid oma reaktsiooni situatsioonidele, inimestele, mis eksisteerivad sinu tahtest sõltumata. Nagu ookeanitilk püüaks taltsutada ookeani. Ebaõnnestumine, pettumus ja tohutu energia ning töö, mis läheb taltsutamatu taltsutamisele imeb välja elurõõmu. Enamuse ajast me ei tea kahjuks isegi, kelle või millega. Sealt sai alguse tõeline jooksukirg, sest enne seda ei olnud Ulvi jooksmisega tegelenud. „Tallinna Maraton on kodune võistlus ja minu arvates parim maraton, kus seni osalenud olen,“ tõdeb Meelis, kellel jäi kuupäevade kattumise tõttu jooksmata Vilniuse maraton, kuna prioriteet on joosta kodus. Seni, kuni sa pole end oma valdkonnas veel tõestanud ja rahavool pole stabiilne, ei tasuks riskida krediidikohustustega. Olen materiaalselt kindlustatud ja oman ka autot, seega saan sind tuua/viia. Elu kontrollimine on illusioon. „Kuna maraton toimub ühel ringil, siis näeb ka linna. Tavaliselt ei tee me mõtted ja tunded haiget, vaid meie enda reaktsioon neile. Kuigi Ulvile on südamelähedasemad väiksemad jooksuvõistlused, kus kõik tunnevad kõiki, leiab ta, et suurvõistlustel on oma võlu. Marika peab maratonide kogumist aga elustiiliks, sest seda on võimalik harrastada aasta ringi. Marikale oli Tallinna Maraton number üks maraton, mida kindlasti vahele jätta ei saa. Näeme olukordi ainult vahetuskauguses. Pea meeles, et maraton ei ole mingi imeloom, mida karta,“ julgustab Meelis kõiki, kes maratoni joosta plaanivad. Käitumist, kui oleme situatsioonides, elu sees. Esimese maratoni meelespea Kui plaanid esimest jooksumaratoni, siis tasub kuulata kogenud jooksjaid. „Hetke, kui oled pikaks jooksuks valmis, tunned ise ära. Aktiivse eluviisiga inimestel on sageli unistus läbida elus vähemalt üks jooksumaraton. Lisaks kirjasaadud maratonidele hindavad jooksjad saadud emotsioone, mida tekitavad põnevad rajad linnas või metsas ja motiveerivad jooksukaaslased, kellest võivad saada sõbrad kogu eluks.

Seksuoloog-psühhiaater: kui naine oleks oma keha ja.

. Püüdsime veel enne Tallinna Maratoni kinni neist neli ja palusime oma pöörasest hobist rääkida. Juba ainuüksi nende kahe sõna tõttu: hingeõhk ja elurõõm. Pikad distantsid ei ole aga ainult meeste rida. Tee endale selgeks, mida sa tegelikult soovid. Ergo seletab lihtsalt, et maratonikoguja on jooksja, kes võistleb iseendaga, ning teeb seda endale sobival ajal ja kohas. Ulvi sõnul ei ole maratoni jooksmine võitlus elu ja surma peale – kui väsid, siis ei ole ka kõndimine keelatud. Ulvi Lond ja Marika Roopärg on kaks eeskujulikku õrnema soo esindajat, kes ei löö risti ette ühegi jooksu ees. Enne reaktsiooni on alati! paus.

Kümme aastat tagasi avaldati Bitcoin: mis oleks, kui sa.

. Sobivusel võib õhtut ka pikemalt koos veeta.

Mis oleks, kui … koolitusest oleks päriselt kasu

. Kogenud jooksjatena hindavad meie loo maratonikogujad kodust jooksuüritust kõrgelt. „Maratonikoguja Indrek Jürgenstein märkis ühel hetkel, et mõni aasta tagasi valmistatud Estonian Marathon Runners kirjaga jooksusärgid hakkavad oma aega ära elama ja hea oleks uued särgid teha. Tuleb võtta jõukohane tempo, rajal palju juua ning valida mugav riietus ja jalatsid, et kuskilt midagi hõõruma ei hakkaks,“ soovitab ta. Peale esimese maratoni läbimist on mõistlik seada järgmiseks korraks ajalisi eesmärke,“ annab kogenud maratoonar nõu. Mis oleks siis, kui sa paneksid iga päev viie aasta jooksul kõrvale paar eurot. Mõnikord unustan end kontrollima, püüdes taltsutada elu, õhku. Perekonnaseis ei ole oluline. Maratonikogujate seas on palju tublisid naisi, kes tugevamale sugupoolele sugugi alla ei jää. Hingamine annab vihje, kas oled vaba ja voolamises või pinges ning kinni hoidmises. Me hing vajab õhku, mis peaks voolama kontrollita, vaid usaldusega. Sa ei saa ohjata midagi, mis on kõikehõlmav, millest sina oled vaid osa. Mis oleks siis, kui sa paneksid iga päev viie aasta jooksul kõrvale paar eurot?

Märkused