Milleks nuumata kalleid laene kui refinantseerimise abil saab nad (kõrge intressiga laenud) varem tagasi maksta ja uuega ehk soodsama laenuga asendada?

*Ta ütleb, et need on alaska malamuudid. tõuaretuse ja tõupuhtuse säilimise pärast saan ma aru et paberid,terviseuuringud ja korralik sugupuu jne.on vajalikud aga öelgem ausalt enamus eesti kenneleid teeb kutsikaäri olgu siis paberitega või paberiteta. Mitme laenukohustusega võib laenujääkide ja igakuisete maksete jälgimine muutuda väga keeruliseks. Koeraärikad näevad ainult raha ja äri. Koerakasvatus ei ole teps mite suvaliste koerte paljundamine, koerte kasvatamine on ka sellealase statistika registreerimine ehk TÕU säilitamine. *Lugu on selles - miks aretajad nii tulihingeliselt sõna võtavad. Minule on aga arusaamatu miks ma peaks oma koeraga mööda ilma ringi sõitma. Jumal hoiaks, et katastroofi ei tuleks - sest kui tuleb, on kannatajateks koerad, koerad maksavad lõivu inimeste mõtlematuse, kasuahnuse ja ihnuse pealt.KUI kellelgi tekkis huvi mis seal toimus siis vaadake kindlasti artikklit. Proovige ise konservide või kuivtoidu peal elada. Kahju vaadata nende õnnetuid kutsasid-rahamasinaid. Kuulake neid koeraomanikke - vetarste - kes ise on pabulate müüjad enamus.

- Foorum » Ostuabi » Üks kena sakslane, palun

. Küll oli juttu sellest et "krantsidele" ei tehta lahkamist,Küll võrreldi koeri sala-ja riigiviinaga ,Küll üritati üles kutsuda raha koguma kenneliitudele et koera TÕUG säiliks, siis veel üritati kõigile selgeks teha et "Krantsid" on haiged. Te aretajad olete ju agresiivsed. Her mother said she is still in Japan.News researcher John Martin contributed to this report. j.n.e Siit ka mõningad eriti VÕIKAD lõigud kommentaaridest.

Ja te ei kujutaks ette, kui ma kutsikate hinna alla lööks, siis mind söödaks elusast peast ära. Leidsin maalehest ühe artikkli kus materdati ühte koerakasvatajat maha.Seal oli rohkem negatiivset kui positiivset vastukaja. Ega vist nelja aastat vastu ei peaks. Seda on tehtud väga pikki aastaid. Kui inimesele on kasulik naturaalset töötlemata toitu süüa, siis kehtib see ka teistele elusorganismidele. Mida ja kui palju on hoopis teine teema. *selle pärast nad kõik nii ruttu surevad, et söövad mingeid kalleid kahtlaseid pabulaid. Fakt on see, et segaverelised on tugevama tervisega ja krantsidel on juba sünnist saati olemas loomulik inteligents. salaviin on odav ja teeb purju,kuid riigiviinal on garantii ja kui midagi peaks juhtuma on ka vastutaja. Miski paber ei tee veel koerast koera. Jõudu ja jaksu Teile Stefan ja Esther ja loodan,et saate oma äri korralikut käima *paistab, et koeraäri on kuum teema, nagu vanasti lehmakauplemine. Tõukoer= registreerimistunnistus tõenduseks mitte tõukoer = ilma ülaloleva tõenduseta. Ära kunagi lase laenul muutuda võlgnevuseks. Kallid inimesed!kui te armastate malmuudi tõugu koera - siis koguge see raha juurde ja toetage aretust ning valige tõutunnistusega koer! Tõuaretus ei ole äri.see on töö ja iga töö peab olema ka tasustatud. Milleks nuumata kalleid laene kui refinantseerimise abil saab nad (kõrge intressiga laenud) varem tagasi maksta ja uuega ehk soodsama laenuga asendada. Nüüd tundub, et koer läheb teiele ringile. Eks ikka selle pärast, et teised ju solgivad turgu või nii umbes. Milleks nuumata kalleid laene kui refinantseerimise abil saab nad (kõrge intressiga laenud) varem tagasi maksta ja uuega ehk soodsama laenuga asendada. Sama on koertega, nii kaua kui kõik korras, nii kaua lauldakse kiidulaulu. Mul ka paberitega aretuseks sobilik koer ja kujutage ette, et isegi see palju ma temaga näitusel käin on teiste asi.

Kommentaarid: Vaesus murrab konti: kehval järjel eestlased.

. Kuna olen teinud miinimumi aretuseks vajakiku, siis ma hoidvat raha kokku. Mulle jälleg tundub et vaesed krantsid kui surevad ei tehta lahkamist ega tuvastata põhjust. Mõtle pensionipõlvele. aga siin on agad! saage aru,et see on lihtsalt piraatlus! *See on nagu salaviin ja riigiviin. government employee, so the United States retains jurisdiction over her conduct.Misawa Police told U.S. Ja inimene võtab koera ikka omale truuks sõbraks ja pereliikmeks, mitte tõutunnistusega liputamiseks. keegi ei hgalvusta krantse aga need kes neid PALJUNDAVAD vastutagau ka nende eest edaspidi et nad varjupaika ei satuks ja ärgu "tituleerigu" neid mingi tõuga. Ilma registreerimata kutsikate müümine mingi TÕU pähe on sulaselge ostja petmine. Koerale ei tohi jumala eest konti anda - sureb muidu ära ja kodune toit on ka kahjulik. Nemad tuututavadki kõige rohkem. Nüüd keegi otsustas,et tühja need terviseuuringud,tühja nendest sugupuudes - minule on tähtis koer! jah,meile kõigile on tähtis koer.

Märkused