Mida ütleb su tähtkuju su rahaasjade kohta?

Ta aitas asutada firma nimega The Honest Company, mis müüb loodussõbralikke ja kemikaalivabu tooteid. On väljaminekuid, mille suurused on fikseeritud nagu näiteks laenumaksed, samas toidukulu on raskem ennustada. Mullu hinnati firma väärtuseks üle miljardi dollari.Keegi ei kahtle, et David Beckham on osav pallimängija, ent tema juttu kuulates jääb mulje, et tal on kogu aeg igav. Pärast tagasta laenatud summa ennetähtaegselt või lükka vajadusel maksepäeva edasi.. Vaprad mehed/naised on pidanud sinu voodis tõeliselt kannatama, sest sina pidasid nende nukrat nuuksumist ihalevaks hingeldamiseks.Üle kõige meeldib sulle aga koguda asju - olgu siis suhu, söögitaldrikule, pangakontole, voodisse või taskusse.

Mida ütleb naise kohta tema magamisasend… Uuri järgi!

.

märksõnad, mida on sul oodata aastal 2019 -

. Angelina Jolie kasutab oma salakavalat naeratust ja ülevoolavat sarmi, millega mehed ja naised abitult tema ees langevad.

HORRORSKOOP ehk kõikide tähemärkide pahupool: kas sa oled.

.

Tahad teada, mis mehega sa tegelikult koos oled? Vaata.

. Laulja Mariah Carey lahkus väidetavalt president Obama ametissevannutamise tseremoonialt vihasena, sest ei saanud istuda presidendiga ühes lauas. Legendaarne diiva laseb sageli ihukaitsjatel restoranis oma laua ümber seista, et ta võiks süüa täiesti privaatselt.Ülipositiivsed inimesed võivad sind kutsuda kindlaks, püsivaks ja usaldusväärseks. Mida ütleb su tähtkuju su rahaasjade kohta. Ta oli abielus Billy Bob Thorntoni ja Johnny Lee Milleriga, enne kui endale kolmandaks abikaasaks Brad Pitti napsas. Astroloogias ei sildista ükski tähemärk ühte ema heaks või halvaks. Küll aga toob tähemärk välja teatud omadused, mille järgi võib vanemalt oodata tema tähemärgile omaseid käitumismustreid ja eelistusi. Kuid selle all mõtlevad nad, et sa oled üle mõistuse igav ning tegutsed vaid siis, kui sind tagant utsitada

Märkused