Mida teha aga siis, kui sul ei ole lihtsalt raha selleks, et katta elamiskulud, osta toitu ja maksta arveid?

Et saada juhtunust tervikpilti, peaksid ehk vestlema õpetajaga või teise lapse vanematega.

Indigoaalane: Mida teha Fuerteventural. Caleta de Fuste.

. Kuid seda oskust läheb tal vaja juba nüüd ning ka täiskasvanuna. Aita lapsel kaaluda tema valikute plusse ja miinuseid.

mida siis teha, kui sa lihtsalt ei suuda mitte armukade.

. Nii võidab ta kiusaja, ilma et temast endast saaks kiusaja. Kui sa aga iga väiksemagi asja puhul sekkud, võid oma lapsele tahtmatult õpetada, et ta ise polegi suuteline konflikte lahendama.

KANALI NIME MUUTUS JÄLLE!! KELLELE MA TEEN CONTENTI?

. Tegelikult näitab see tema tugevust, sest ta ei tee seda, mida kiusaja tahab. Mõtle, kas sellel lool võib olla ka teine külg. Nii on palju tõenäolisem, et kiusaja jätab asja sinnapaika ja sinu laps on olukorra peremees. Võiksite ehk mõelda järgmiste küsimuste peale. Mida teha aga siis, kui sul ei ole lihtsalt raha selleks, et katta elamiskulud, osta toitu ja maksta arveid. Peatus on koht, kus aeg peatub. Eriti oluline on hoiduda samaga vastamisest, kui lapsest on saanud küberkiusamise ohver. Seega iga solvang või pahatahtlik tegu pole kiusamine. Koht, kus alati peatuda, kui on vaja kehakinnitust, hommikukohvi, turgutavat märjukest või mõnusat olemist sõprade seltsis. Näiteks, kui ta teab, kus ta võib teatud inimest või kampa tõenäoliselt kohata, võib ta probleemide vältimiseks valida mõne teise tee. On võimalik, et suur osa sinu praeguseid väljaminekuid on tegelikult puhtalt soovid, mitte vajadused. Sellepärast on vahel parem üldse mitte kuidagi reageerida. Mida teha aga siis, kui sul ei ole lihtsalt raha selleks, et katta elamiskulud, osta toitu ja maksta arveid. Kuigi on olukordi, kuhu sul tuleks sekkuda, on ka olukordi, kus laps saab ise õppida konflikte lahendama ja kasvatada vastupidavust. Leia koos lapsega lahendus, mis on tema olukorras parim.

Foorum | SEB

. Vihase sõnasõjaga kaasaminek ainult tiivustab kiusajat ja su lastki võidakse hakata süüdistama kiusamises. Kui päeval on Peatuses rõhk toidul, siis õhtuti kutsume endale külla erinevaid üritusi, bände, Dj-sid ja kõiki teisi, kes kohalikku elu põnevamaks muudavad. Kinnita talle, et sa oled alati tema jaoks olemas. Ära tee järeldusi enne, kui oled saanud teada kõik asjaolud

Märkused