Meiega saab ühendust e-posti aadressi info[at]laenme

Võite ka kasutada valikut "Lisa teema", mis asub arutelulehe päises "Muuda"-lingi kõrval. Kui märkate, et midagi on valesti või puudu või üle, siis võite alustada ise artikli redigeerimist, klõpsates hiirega lingil , mis asub artikli ülaosas või artikli alajaotise pealkirja kõrval. Mõnikord on vajalik blokeerida IP-aadresse, võitlemaks vandalismiga. Lähemalt loe Vikipeedia sissejuhatusest ja kaastööliskonna kirjeldusest. Lugege veel Itaalias juba ringisõitev ja. Et saata kasutajale e-kirja, peate olema sisse loginud ja kinnitanud eelistustes oma e-posti aadressi. Kui oled ootamatult ilma põhjuseta blokeeritud, peaksid järgima juhiseid, mis ilmuvad, kui proovid redigeerida. MTÜ Wikimedia Eestil on oma viki-koduleht ning e-posti aadress [email protected] MTÜ Wikimedia Eesti on organisatsioon, mis tegeleb vaba informatsiooni leviku propageerimisega, eriti aga eesti- ja võrukeelse Vikipeedia arendamisega.

TVO | Tootjavastutusorganisatioon

. Vajalik võib olla laenule lisatagatise seadmine. Vikipeedia artikleid võib igaüks redigeerida. Lugege veel Allikas: Vikipeedia Jump to navigation Jump to search Vikipeedial ei ole keskset toimetuskolleegiumi ega vastutavat toimetajat, seda kirjutavad, hooldavad ja ka juhivad peamiselt vabatahtlikud. Ostes odavamat ühekihilist tualettpaberit saavad ostetud rullid otsa lihtsalt märksa kiiremini, mistõttu ostad paberit tihemini. Saadetud e-kirju näevad ainult OTRS-vabatahtlikud, mistõttu on OTRS arutelulehtedest konfidentsiaalsem. Vaata ka korduma kippuvaid küsimusi. Tarkvara vigadest saab teatada lehel Teated programmivigadest. Andresega saab võtta ühendust näiteks tema arutelulehel või kui Teil on Vikipeedia kasutajakonto, saates talle kirja. Lugege veel Fiat Tipo ületab noorusliku. Küsimused Vikipeedia enda kohta ja üldised kommentaarid kirjutage üldisesse arutellu. Muidugi võib ajakirjanik esitada küsimusi igale eestikeelse Vikipeedia kaastöölisele, aga üks meie administraatoritest, Andres, on arvanud, et ta jõuab neile ka mõistliku aja jooksul vastata.

Vanapaber | Räpina Paberivabrik

. Kui olete edukalt vandalismi eemaldanud, aga sama kasutaja tekitab selle uuesti, teavitage sellest teisi vikipediste üldises arutelus. Mõlemal juhul lisage artiklisse mall {{mahakirjutatud|allikas=, kus asemele kirjutate allika, milles autoriõigustega kaitstud materjal on algselt avaldatud, internetilehekülgede puhul URL-aadressi. Kui näete mõnel leheküljel ilmset vandalismi, siis palun viige lehekülg tagasi eelmisele versioonile. Eestisse jõuab uuenenud Fiat. Kui varem pole seal arutelu toimunud, saate avanenud tühjas kastis seda alustada. Vajutage Üldise arutelu päises linki "Lisa teema", kirjutage oma sõnum, allkirjastage see ja salvestage. Vaadake lähemalt Vikipeedia:Artiklite kustutamine. Lingi üldisele arutelule võib leida lehekülje vasakus ääres olevast navigeerimiskastist. Laen ilma avalduseta, lihtne online laen.

Lugege veel Eestisse on jõudnud Fiati. Kui arvate, et mõni lehekülg või artikkel oleks vaja täielikult kustutada, lisage artiklile kustutamismärkus {{kustutada}} või andke kustutamissoovist teada arutelulehel. Kui artiklis olev sisu pole Teie looming, kuid teate, et selle avaldamisega on rikutud kellegi teise autoriõigusi, andke ka sellest arutelulehel teada. Selleks vajutage lehekülje päises lingile "Näita ajalugu". Harva juhtub, et vandaal jagab sama IP-aadressi teise isikuga, kes üritab Vikipeediat redigeerida. Kui soovite esitada küsimust või kommentaari konkreetse artikli kohta, siis kasutage linki , mis asub lipikul selle lehekülje ülaosas, mida parajasti vaatate. Kes aitab laenudest vabaneda, väike laenud. Järgnevalt on alajaotustes kirjeldatud erinevaid põhjuseid, miks võiks Teil tekkida soov Vikipeedia autoritega ühendust võtta ja võimalikke viise selle tegemiseks. Kuna Vikipeedia on viki, siis mõjutab seda vandalism. Meiega saab ühendust e-posti aadressi info[at]laenme. Kui vaja, saab administraator blokeerida vandaali IP-aadressi või kasutajanime. Lugege veel Märtsikuus Genfis aset leidval. Võid ka saata e-kirja aadressile info-et[ät]wikimedia.org..

Märkused