Me võime elada küll tarbimisühiskonnas, kuid arutu tarbimine ja ostlemine võivad tuua kaasa tõsised rahalised probleemid, mille tagajärjeks võivad olla võlad

Paljud inimesed sunnivad ennast pidevalt tagant, ning praegusaja elu igapäevane stress ja pinged ei jäta oma kahjulikku mõju avaldamata. Emotsionaalne pinge – see koguneb ja siis käibki põmaki – plahvatus.Me tulime siia ellu selleks, et rõõmu tunda, tulime seda kaunist elu ju nautima ja endast õnnelikena tundma. Võistlused ongi ukse ees Mäletan nii erksalt seda, kuidas ma nii ootasin seda dieedil olemist… Aga juba kohe-kohe ongi esimene võistlus. Näiteks, kui ma näen tänaval külmetavat koera, võtakasin ta endale, olenemata sellest, et tal on vastik koeralõhn juures, mida ma jälestan. Jah, ma olen nõus, et õnne jaoks loovad need soodsa keskkonna, kuid mitte õnne ennast. Jep – nii ongi.Nimelt kui ma leian, alati selle energia , et teha trenni, siis no deem, täna ei olnud see päev.Hommikul ärgates mõtlesin, et tavai värvin paar plaati ära ennem kui lähen trenni.Siis avastain, et deem värv on otsas. No ja tähelepanu on ju kõige olulisem , mida vajatakse. Kui sureb vana Kalev, kes esindas kuldajastu Atlantise tarkust, saabub Linda ajastu ehk Suure Jumalanna valitsusaeg. Õnn on olla armastatud ja hoitud. No sa armastad ju oma meest, oma ema, sõbrannasi. Ja peabki leidma, mida rohkem teed , seda rohkem ju jõuad  – kuldne reegel. No okei, lähen siiis teen selle jalapäeva ära, aga ops tärgatas siis mõte, et hoopis võiks ju leida vanade piltide seast pilte, mis oleks vaja ilmutamisse saata. Võistlusdieedil – ei, ma ei nälgi. Minnes lasteaeda, iga teine laps köhib, kes nuuskab ja kes on sootuks siniste silmaalustega. Nimelt olen mõlgutanud mõtteid viimasel ajal armastusest. No mõelge, kui laps ei saa teie… Pole tähtis, milline on maja või auto, kui suur on kinnistu või kui palju raha on sul pangakontol. Mida tervislikumalt toitud seda paremini  sa end  tunned.

Hyperboreasse -

. Et kas ma ei saaks seda haigust endaga kanda, et teine ei peaks kannatama.   Ma usun, et meil kõigil on hea minna koju, kus armsad lapsed jooksevad ukse peale vastu ja istute kõik koos laua taha maha, et õhtust süüa ja oma päevast rääkida. Lihtne kiirlaen, laenu võrdlus.

Luuletused sünnipäevaks -

. Kaloraažilt hakkasime vaikselt alla tulema ja kaal kenasti langes ja langes ja langes. Pinged teevad inimesed haigeks. Hoiduma valgest suhkrust ja asendama toite vajalikkude  toitainetega. Lisaks veel liikumine ja trenn, mis on i’le tordiks. Ses mõttes, et nad ei väärtusta, et neil on ka üks elu ja tervis. Tänapäeval on suur asi, kui sul on head suhted lähedastega ja tervis korras. Või kui minu pereliikmed on haiged, siis ma võtaksin need kõik viirused, nohud, köhad endale ja põeksin läbi, et nemad ei peaks seda kannatama. „ANNAKSIN ükskõik mida, et saaksin end öösel korralikult välja magada!” Sellist kurtmist võib tänapäeval tihti kuulda.

Hinge sisse minek » Holistika

. Uni on vajalik igale elusolendile olgu selleks mis tahes loom, sportlane, blogija, arst, kunstnik või ajalehte müüv väikelaps suvel. Me võime elada küll tarbimisühiskonnas, kuid arutu tarbimine ja ostlemine võivad tuua kaasa tõsised rahalised probleemid, mille tagajärjeks võivad olla võlad. Mis on minu arust väga tore ja ennast armastav käitumine. Pahatihti viiakse laps lasteaeda haigena. Me võime elada küll tarbimisühiskonnas, kuid arutu tarbimine ja ostlemine võivad tuua kaasa tõsised rahalised probleemid, mille tagajärjeks võivad olla võlad. Intresside ülevaade, krediiditaust smsraha.

Aga näiteks siis, kui ma kuulen, et kellelgil on vähk või mis iganes õudne tervisehäda küljes, siis ma mõtlen, et appi, miks just tema. Seega hoia ja armasta ja proovi olla võimalikult looduslähedane. Paar päeva järjest sinepiga jalavanni ja nagu naksti, on laps terve ja valmis  lasteaias tervena edasi toimetama. Mitu kuud sai ilusti vaid toiduga mängitud, ei… Hoia oma tervist kõikide vahenditega Tänapäeval on enamus inimesi hakanud teadlikult toituma. Isegi oma kiirest elust, leitakse selleks aega. Jah, tundub, et paljud ei saanud aru, mida ma eelneva postitusega öelda tahtsin. Tervis, mis on oluline, et elada täisväärtuslikku elu ka suurena. Ma usun, et ma söön rohkem kui su elukaaslane. Lapsel voolab tatt ninast välja. Aga mida kohtad tänapäeval. Mulle meeldib öelda, et kui tahate parandada enda vaimset… Tähelepanu äravõtmine on väga valus Päevadest saavad nädalad, nädalatest kuud ja kuudest aastad, nii see aeg meil käest kaob.

- Võistlused ongi ukse ees

.   Meie keha on meie tempel mida me terve elu endaga kaasas kanname. Mina leian, et näiteks kirge me tunneme vaid mõne inimese vastu, aga armastada võime me paljusid. Jah, imelik selles mõttes, et ma tahan alati head. Enamasti jõuab raha arveldusarvele samal päeval, harvem ka järgmisel pangapäeval. See on kõik mida soovib naine mehelt , mees naiselt, laps emalt, ema lapselt, lemmikloom oma inimeselt

Märkused