Me ei saa seda garanteerida

Kui riigigümnaasium ei tule, siis plaan B – Kindluse kooli juures nurgake, kuhu mahub juurdeehitusena Jüri Gümnaasiumi harukontor. Vastus: Loogiline on see, et kes prahi välja laseb, see ka koristab selle ära. Riik panustab ainult Jürisse – mõeldes Kose, Kiili, jms. Saadke meile, ettepanekud kas otse Priit Põldmäele või peaarhitektile, andke meile teada. Ära unusta säästmist ja ka enda kiitmist. Keskkonnaameti tõlgendus haljastusjäätmete äraveost: kui vald nii toimib, peab taotlema jäätmekäitlusloa, mis on valla jaoks selgelt ebamõistlik ja liiga keeruline protsess. Usun, et sinna läheb paar- kolm nädalat. – Kes kontrollib ehitusobjektidel toimuvat prügimajandust. Ehitusprahti on kõik kohad täis. Peetri pargis oli algselt ka agility plats, aga tänaseks seda projektis enam ei ole. Hinna järgi ostes võid sattuda toote otsa, mis ei pea vastu sugugi nii kaua kui lootsid, mis tähendab, et pead varsti uuesti sammu poe poole seadma. Nii kui see projekt on valmis, kohe tutvustame teile.

Kui keegi on valmis tegelema rahastusmeetme leidmisega ja projekti kirjutamisega aitama, siis olen sellest valmis edasi rääkima. Võibolla hakkame edaspidi ehitusobjektide raames nõudma jäätmekäitluskorraldusi. Nutitelefon on muutunud igapäevaelus täiesti lahutamatuks kaaslaseks ning ammugi ei ole enam tegemist seadmega, mis kõlbab üksnes suhtlemiseks. – Osaleja: kas ma saab aru õigesti, et Peetri pargi tööprojekt täna liigub, aga seda täna ei näidata.

Avaleht - MySpotit

. Me oleme sellele tähelepanu juhtinud. Kogukonnainimesed tahavad kaasa rääkida pargi planeeringus, kuid kardame, et me ei saa seal projektis midagi muuta. – Riigigümnaasium: Kõik sõltub valitsusest. Protokollija valimine – juhatajaks valiti Kaia Roots.. – Peetri Tervisekeskus, mille ehitusmaht on kõvastu suurenenud. Me ei saa seda garanteerida. Me teeme aeda natuke väiksemaks, sest on rida inimesi, kes ei mõista jäätmejaama põhimõtteid – sinna toodi pidevalt olmeprügi, voodeid jne. Koosoleku juhataja  Margus Laula,  protokollija Kaia Roots. Kui projekt on valmis, siis kindlasti seda näitame. – Lasteaiakohad: Vald vaatab tavaliselt palju lapsi kuskil vanuserühmas on ja teeb otsused, milliseid rühmad avatakse. Vastus: Me kindlasti kaasame.

2019 Toores Motivatsioon, mõtlemine muudab elu!

. Trass enam-vähem paigas. Üle Tartu mnt tuleb ilmselt sillaga. Compacil on kindel plaan teha valmis ka ringtee Pargi ja Küti tee nurgale. Vastus: kasutage kotiteenust, lihtne, mugav. Suurte jäätmete puhul on võimalus jätta see oma koju prügikasti kõrvale, anda teada jäätmeveofirmale ja kolme päeva jooksul viiakse see ära. august Kohvikutepäev – detsember – eakate jõulupidu – MTÜ Peetri Selts on korda tegemas Assaku veskit, et teha see mõnusaks miljööväärtulikuks kohaks. Küti tee läbimurre Vana-Tartu maanteele on arendaja kohustus, projekt on valmis, ehitusluba antud, veel sellel aastal ehitatakse see ristmik välja. Koosoleku juhataja valimine – juhatajaks valiti ühehäälselt Margus Laula. Vastus: laseme selle projekti täna valmis teha ja siis ka selle näitame.

ESILEHT

. Pargi puhul on osas on see vallamaa, aga suures osas arendaja maa. Võib juhtuda, et selleks, et tee ots kiirelt valmis saaks, tuleb see tee ajutiselt suvel kinni panna. aprillil toimus alevikukoosolek. Mai lõpuks on projekti valmimise tähtaeg

Märkused