Luutari pandimaja, minu info Monetti

Luutar tagab oma komisjonimüügis toodetele kõik seadustega nõutud garantiid ning lisaks läbivad kõik tooted vähemalt kahekordse kontrolli meie enda töötajate või spetsialistide poolt, kellelt me seda teenust ostame. Konsultant läheb dekreeti. Ja minu jaoks ei anna reaalsuse tunnistamine põhjust Eesti inimeste mahategemiseks või oma töö häbenemiseks. Pandimaja põhjuseks on Eesti elu. Kui Eestis läheks kõigil inimestel majanduslikult ühtviisi hästi, siis ei peaks mina oma perega pandimaja, vaid lihtsalt komisjonikauplust või kullapoodi. Või noh, võib-olla nüüdseks juba tölainel ka, aga laps on u aastane vms.

Mina kandideeriksin, kui palk ja tööajad sobivad. Seda ka ei tea, kelle asemel kedagi otsitakse, aga naine on tal väkse lapsega kodus. Kui siit on kellelgi olnud antud ettevõttega kokkupuutumist, ootaksin hea meelega veidi valgustust! Please wait. Luutari pandimaja, minu info Monetti. Kui sa usud sügavalt, et raha paneb rattad käima ning elus pole võimalik olla õnnelik ilma kindla rahasummata tagataskus, pead sa oma mõtlemises tegema täieliku kannapöörde. Neil mitmeid kontoreid-kauplusi üle Eesti, nüüd pakuvad tööd müügikonsultant-administraatorile minu kodukoha lähedal. No ma ei tea, kas osanik või omanik või midagi muud, aga Tarmo on igatahes selles firmas täiesti tegev ja ikka kõrgmal kohal. Mees Tarmo ja naine Luule. Nende kodulehel ega CV keskuse kuulutuses pole märkigi, et ajutine töökoht. Hoia ostutšekk alles ja kõik saab korda. Võrdle kasvõi Maximate või Grossi poodide kohta liikuvate juttudega – tänapäevane pandimaja ei saa olla mingi kahtlane asutus. Luutari pandimaja, minu info Monetti. Pandimaja pidajale ei ole mingi saladus, et paljude inimeste jaoks on sõnal „lombard“ või „pandimaja“ endiselt hirmutav ja paheline kõla. Aga Eesti inimestel ei lähe kahjuks ühtviisi hästi.

Luutari pandimaja; minu info Monetti -

. Pandimaja pole meie jaoks ainult äri, vaid ka väga suures osas meie elu - meie päevatöö ja sageli ka õhtujuttude sisu. Tegemist on pereettevõttega ja naine on hetkel neljanda tütrga kodune. Garantii kehtib nii esindusest kui ka epoest  ostes. Mida iganes see siis tähendaski 😀 Luutari puhul teeb nõutuks TAAS KORD palga salastatus. Aga Paides otsib ajutist asendajat veel töötukassa. Kuna tööjõud pole selles asutuses liikuv, Paide linnas mingeid kõlakaid ka ei liigu, on tõenäoline, et tegu on meeldiva töökohaga. Vaatasin perepilti – kena naeratav pere tõesti, kuigi see vist otseselt tööõhkkonda ei puutu. Luutar ostab tagasi ka kõik nn „musta nimekirja“ sattunud tooted, ka siis kui ostu sooritamisest on möödunud rohkem kui . Nii inforegister kui äriregister ei too välja ühegi mehe nime. Samuti pole midagi imelikku selles, et paljud inimesed astuvad Luutarist läbi soodsate ostude lootuses. Kui sa tood meile laenu tagatiseks pandi, ei pea sa muretsema, et pandi hoiustamise ajal keegi sinu eset kasutab. Ja kui sa teed äri, mõeldes oma pere tulevikule, siis sa ei lase üle nurkade ega pigista vales kohas silma kinni. Kuid isegi kui klient häbeneb Luutari uksest sisse astuda ja kui ta tuleb meie juurde murega, siis reeglina ta lahkub rõõmsalt. Päeval, mil sa lunastad oma pandi välja, on see täpselt samas seisukorras, kui sa selle Luutarisse tõid. Meie klientide jaoks on Luutari väikelaen reeglina kõige mõistlikum krediidivõimalus ja sageli ka ainus valik oma rahamurede kiireks leevendamiseks. Osanikud on Svetlana ja Ljubov-Luule ehk ema ja tütar.

Luutari pandimaja; minu info Monetti – Laenud Eestis

. Soovin laenu eraisikutelt, ettevõtte laenud. Ja töö, mida minu pere teeb selleks, et suudaksime pakkuda oma klientidele vajalikku abi ja meie töötajad teeniksid ausat palka - selle töö üle ma tunnen uhkust

Märkused