Lisaks võid tellida töökuulutuste portaalist endale kuulutusi otse postkasti, seadistades portaalis täpselt selle, milliseid kuulutusi tahaksid näha

Tuleb ka järele mõelda, kas on mõistlk kõik aknad tellida avatavatena. Eriti on see levinud lõuna-ja läänekaares paiknevatel akendel - proffil deformeerub ning plastaken ei suuda ilmastikumõjudele vastu panna. Lisaks võid tellida töökuulutuste portaalist endale kuulutusi otse postkasti, seadistades portaalis täpselt selle, milliseid kuulutusi tahaksid näha. Laen 150 €, intressimäärad seadusjärgne.. Üldiselt kehtib ju põhimõte, et mida kallim aken, seda kvaliteetsem ja soojapidavam. Plastaknad on puitakendest reeglina odavamad, kuid see on ka nende ainus eelis. Soovitame akende soetamisel silmas pidada kahte peamist asjaolu, mis mõjutavad Sinu investeeringut. Lisaks hooldamise keerukusele on avatava ning mitteavatava akna hinnavahe märgatav. Esmalt tuleb otsustada, mis materjalist aknaid eelistada. Aknad on laias laastust kolmest materjalist: plastikust aknad, puitaknad või puit-alumiiniumaknad. Aknad avanevad sissepoole ning võivad olla kald-ja pöördavatavad.Sellele järgneb , mis on samuti ühe raamiga, kahe-või kolmekordse klaaspaketiga. Tulemuseks on akna soojapidavuse järsk vähenemine. Avanevad väljapoole ning neid saab ka küljele pöörata, lisaks sellele on seda tüüpi aknad kald-või ümberpööratavad. on kahe eraldi raamiga puitaken - ehk siseraamiga ja välisraamiga aknad, mis avanevad ühendatult sissepoole.

Akna materjali valikul mängib suurt rolli hoone arhitektuurne lahendus. See on ühe raamiga aken, mille sees asub reeglina kahe-või kolmekordne klaaspakett.

Kvaliteetsed PUITAKNAD - müük, transport ja paigaldus.

.

Tartu Viimistlus - Sise- ja välisviimistlustööd.

. Lisaks võid tellida töökuulutuste portaalist endale kuulutusi otse postkasti, seadistades portaalis täpselt selle, milliseid kuulutusi tahaksid näha. Nendeks on soojapidavus ning hooldamine. Kvaliteetsest puidust toodetud puitaken on meie kliimas vastupidav.

Märkused