Lisaks laenude võtmisele on ühisrahastus populaarne ka nende seas, kes otsivad investeerimisvõimalusi – ühisrahastus on võrdlemisi madalate riskidega investeerimisväljund

Kuna ühisrahastuse kaudu võib saada hõlpsalt laenu ka siis, kui mujalt ei saa ning portaalid tagavad väga diskreetse tehingute tegemise, on ühisrahastus kasvavalt populaarne üle kogu maailma. Peamine põhjus, miks ühisrahastust eelistatakse, on selle omapärane natuur, mis ei jäta arvelduskontole jälgi laenu võtmisest.

Viive kiirlaen; saa laen sularahas ja sinu pangakontole ei.

. Kust võtta pere laenu, arvuti kaudulaenud. Kuna platvormidel on võimalik osaleda nii laenajana kui ka investeerijana, ei saa üksnes arvelduskonto väljavõtet vaadates öelda, kas inimene võttis portaalist laenu või hoopis investeeris raha ning on teinud investeeringuga seoses sisse- ja väljamakseid. Taotluses tuleb määrata endale sobiv intressimäär ning muud tingimused ja see laenusoov saadetakse investoritele, kes seejärel saavad otsustada, kas soovivad seda laenu rahastada.

Kiirlaenud on muutunud meie jaoks juba igapäevaseks nähtuseks, ent viimasel ajal on maailmas laineid hakkanud lööma uudne laenu saamise võimalus. Ühisrahastuse kaudu on laenamine ülimalt lihtne ning sarnaneb tavalisele laenutaotlusele. Kui sul on võimalik seda tõestada, saad laenu kergelt, kuid vastasel korral ei pruugi laenu platvormi kaudu saada. Vastavalt sinu esitatud tingimustele sobitab portaal automaatselt sinu pakkumise kokku investorite võimalustega. Kui laenu on nõus toetama piisaval hulgal investoreid, saabki laenusumma kätte. Ühisrahastuse puhul on tegemist laenudega, kus laenu ei võeta mitte kindlast laenufirmast, vaid laenu annavad eraisikutest investorid. Kuigi laenu võetakse eraisikult, kaitsevad mõlemaid pooli seaduslikud nõuded ning kogu tehing toimub läbi turvalise platvormi. Eestis on kaks mainekat ühisrahastusplatvormi – Omaraha ja MoneyZen, mis võimaldavad hõlpsalt liituda ning nii laenata kui ka investeerida.

Ühisraha tagatiseta laenud inimeselt inimesele -

. Kui vajad aga paindlike tingimustega laenu, siis võivad inimeselt-inimesele laenud olla just parimad sinu jaoks.

Eesti Vabariigi Põhiseadus

. Reaalsuses küll ei mõjuta ka kiirlaenud pangalaenu saamist, kuid ühisrahastus tagab igal juhul väga diskreetse toimetamise. Lisaks laenude võtmisele on ühisrahastus populaarne ka nende seas, kes otsivad investeerimisvõimalusi – ühisrahastus on võrdlemisi madalate riskidega investeerimisväljund. Sarnaselt igale laenule tuleb laenu võtmisel olla vastutustundlik, sest isegi, kui laenuandjaks ei ole ettevõte, on laen finantskohustus, mida tuleb võtta tõsiselt. Kui leitakse sobiv vaste, saab kohe lepingu allkirjastada ning laenusumma laekub virtuaalkontole kohe! Ka laenu tagasimaksed käivad virtuaalkonto kaudu – sinna tuleb selle tarbeks kanda lihtsalt piisavalt suur summa. Laenusumma kantakse esmalt virtuaalkontole, kust saab summa seejärel kanda oma tavalisele arvelduskontole. Lisaks laenude võtmisele on ühisrahastus populaarne ka nende seas, kes otsivad investeerimisvõimalusi – ühisrahastus on võrdlemisi madalate riskidega investeerimisväljund. Bigbank pakub väikelaenu, autolaenu ja refinantseerimist eraisikule summas €500 kuni €25000. See on oluline eelis nende jaoks, kes plaanivad lähitulevikus võtta pangast laenu ning soovivad võimalikult puhast väljavõtet. SMS laenu pakkujad, firma andmetega eraisiku laen. Laenu taotlemine on lihtne: avada tuleb virtuaalkonto, valida soovitud laenusumma ja laenuperiood. Kõik oleneb sellest, kuivõrd palju on investoreid, kes „usuvad“ sinu taotlusesse ning peavad sind maksejõuliseks taotlejaks. Kui krediidiajalugu ei ole laitmatu ning esinenud on isegi maksehäireid, ei pruugi aga ühisrahastuse kaudu laenu üldse saada. Lisaks laenude võtmisele on ühisrahastus populaarne ka nende seas, kes otsivad investeerimisvõimalusi – ühisrahastus on võrdlemisi madalate riskidega investeerimisväljund.. Ühisrahastatavate laenude tingimused on tavaliselt üpris sarnased kiirlaenudele – intressimäärad on sarnased, sama ka tagasimakse pikkusega. Sisuliselt on ühisrahastus samasugune nagu iga teine väikelaen.

Uus laenu saamise võimalus – ühisrahastus -

.

Märkused