Laenuotsuseid menetletakse kiiresti ning lepingutingimused on üheseltmõistetavad ja selgesti arusaadavad

Laenuleping on kehtiv pärast isikutuvastuse läbimist veebikaamera vahendusel Veriff’is või DPD-kulleri kaudu. Vastuse taotlusele saab kohe. Laenuotsuseid menetletakse kiiresti ning lepingutingimused on üheseltmõistetavad ja selgesti arusaadavad. Laenusumma makstakse välja lepingu lõplikul kinnitamisel. TF Bank autolaen TF Bank pakub mõistlikule inimesele mõistlikku autolaenu.

DataMe

. Sõiduk kuulub kohe kliendile, mitte pangale. Puuduvad lisatasud laenu ennetähtaegsel tagastamisel, maksepuhkuse vormistamisel või laenuperioodi muutmisel.

Kasuta Monefit krediidiliini vastutustundlikult!

. Laenuotsuseid menetletakse kiiresti ning lepingutingimused on üheseltmõistetavad ja selgesti arusaadavad.

TF Bank järelmaks Juhul kui klient vajab raha konkreetse ostu jaoks, pakub TF Bank oma koostööpartnerite kauplustes ka järelmaksuga ostlemise võimalust. Taotlejal on vajalik on ka püsiv sissetulek ning varasem korrektne maksekäitumine. Inimlik lähenemine arvestab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadustega.. aastal Rootsis asutatud pank, mis tegutseb meie kohalikul turul TF Bank AB Eesti filiaali kaudu. Elust lihtsalt käiakse läbi, oleskletakse sihitult. Oma tegevuses keskendub pank erakliendi tarbimislaenudele, mida pakutakse läbi kaasaegse IT keskkonna jõuetekohasel, lihtsal ja paindlikul viisil. Eelisena toome välja laenulepingu kohese allkirjastamise võimaluse, mida saab teha pärast taotluse positiivset eelotsust. Laenuotsuseid menetletakse kiiresti ning lepingutingimused on üheseltmõistetavad ja selgesti arusaadavad. Järelmaksu lepingutasu liidetakse kauba maksumusele ning edaspidi toimub kogusumma osamaksete tasumine igakuiselt väljastatava arve alusel. Järelmaksulepingu sõlmimiseks pöördu klienditeenindaja poole.

Eesti Panga Finantsstabiilsuse Ülevaade 2/2016

. Sissemakset ei ole vaja ning kaskokindlustuse sõlmimine on vabatahtlik

Märkused