Laenud ilma konto väljavõtteta – on see üldse võimalik?

Kui laenupakkuja ei ole seadnud tingimuseks konto väljavõtte esitamise, võid sissetulekute kinnitamiseks anda palgatõendi. Konto väljavõttes on ju näha palju sinu isiklikke väljaminekuid ja tarbimisharjumusi.Kokkuvõtteks saab öelda, et laenu ei ole võimalik saada, kui sul puudub sissetulek. Aastaid tagasi sai ju laenu puhtalt isikukoodi esitamisega. Taotledes ja saades endale kiirlaenu pakkumisega tegelemiseks luba Finantsinspektsioonist, võetakse ka kohustused. Palgatõendi küsimisega saab laenufirma sellised kahtlused enda jaoks hajutada. Kiirlaen ilma palgatõendita tähendab ka suuremaid kulutusiSoovides kiirlaenu ilma palgatõendita tuleb sul arvestada sellega, et enamjaolt on sellisel laenutüübil suuremad laenukulud.

Laenud > Tutvustus | Creditstar

.. Seda põhjusel, et need laenud on krediidipakkujale suurema riskiga. See võib kõne alla tulla sul näiteks siis, kui sa soovid suuremat privaatsust oma rahaasjades. See annab kindlustunde, et sa ei ole äsja oma töösuhet lõpetanud.Sul ei ole võimalik esitada konto väljavõtet. Tavaliselt Eesti suurpangad soovivad lisaks konto väljavõttele enne laenu väljastamist saada ka sinu palgatõendit. See kõik on sinu enda kaitseks.Seega mitte ükski kiirlaenupakkuja, kes järgib Eestis kehtivat seadusandlust ja reegleid, ei saa pakkuda sulle laenu ilma konto väljavõtteta. Sõltuvalt laenupakkujast on sul vajadus seda tõestada kas siis palgatõendi või pangakonto väljavõttega.

Sul ei ole vaja taotleda tööandjalt vastavat tõendit, mis nõuaks omakorda lisaaega. Seega on laenule määratavad intressid kõrgemad, kui teiste laenutoodete puhul.Positiivse poole pealt on ilma palgatõendita laen paindlik. Laenuandjale annab see kindlustunde, et olles tööga hõivatud, on sul ka regulaarsed sissetulekud. 2019 Krediidihaldur Laenud. Võib ju juhtuda, et esitada laenufirmale konto väljavõtte, kust on kenasti näha sinu palgalaekumised. Näiteks kui soovid taotleda hüpoteeklaenu või kodulaenu, küsitakse sinult üldjuhul alati palgatõendit.Kui soovid laenu võtta suurematest pankadest.  Samas ei kajastu seal kuidagi näiteks see, kui oled just äsja töökohalt lahkunud ja uue töökoha otsingul. Aga see viimane ongi just põhjuseks, miks on nõudeid oluliselt karmistatud. Eriti siis, kui laenu saamise vajadus on väga kiire. Mõnel juhul soovitakse näha ka mõlemat.

laen - laenud - Taskukohased laenupakkumised.

. Laenud ilma konto väljavõtteta – on see üldse võimalik.

Korteriü histü raamatüpidamine Merit Aktivaga

. Sel juhul võib palgatõend anda kinnitust, et suudad laenuga võetavaid kohustusi laenuandja ees täita.Sa ei soovi esitada pangakonto väljavõtet

Märkused