LaenMe veebiportaali administratsioonil ei ole ligipääsu kasutaja IP aadressile, kuid selliseid andmeid võidakse koguda serveril, kus hoitakse veebilehte

Pikema aja peale laenu võttes on ka intressisumma kõrgem ja võib käia üle jõu. LaenMe veebiportaali administratsioonil ei ole ligipääsu kasutaja IP aadressile, kuid selliseid andmeid võidakse koguda serveril, kus hoitakse veebilehte. Sms-laenu tunned ära selle järgi, et laenusummat on võimalik taotleda mobiilsõnumi teel, tavaliste kiirlaenude taotlemine toimub üksnes veebiportaali kaudu. Uute klientide rõõmustamiseks on seetõttu sms laenude lisakulud nullilähedased. Telefoni teel on võimalik laenu saada üksnes siis, kui taotlejal on juba konkreetse laenuandja juures avatud konto, mis on saanud positiivse laenuotsuse ehk taotlejale on avatud laenulimiit. laenuandja jaoks kõrgema riskiga ja seetõttu hajutab laenuandja oma riski kõrgema intressiga.

SMS-laen -

. Smslaenu intressimäär ei ole aga märkimisväärselt suurem tavalisest kiirlaenust ning uue kliendina on tihti sooduspakkumisi, mis võimaldavad laenata nullilähedaste lisakuludega. Samuti kehtib kuldne reegel: mida kiiremini laen tagasi maksta, seda vähem tuleb tasuda intressi. sms laenud on kiirlaenud, aga kõik kiirlaenud ei ole sms laenud. Krediidi kulukuse määra baasil on kõige õigem laenu valida madalam KKM tähendam, et laen on odavam kui mõni teine kõrgema KKM-iga laenupakkumine. Kiire ja paindlik sms-laen on mõeldud eelkõige inimestele, kellel on tekkinud ootamatu väljaminek ning kes saavad olla kindlad, et ei jää laenu tagasimaksmisega hätta. smslaen üks parimaid lahendusi, kui palgapäev on veel kaugel, aga raha on kiiresti vaja. SMS-laenu tagasimaksmine sms laenud turvalised ning heaks abimeheks kriitilistes olukordades.

.

Smslaen sobib just lühiajalisteks vajadusteks ja väiksemate rahamurede lahendamiseks.

Privaatsuspoliitika -

. See on vajalik pettuste vältimiseks ning tagab turvalisuse. Laenu saamiseks tuleb saata laenuandjale sõnum ning raha laekub taotleja arvelduskontole peaaegu koheselt. Kõik laenud Sms kiirlaen või ka lihtsalt on tagatiseta kiirlaenu liik, mida iseloomustab laenu taotlemise protsess mobiilsõnumi ehk SMS-i teel. Kuna on väga paindlikud ja kiired on need laenuandjate jaoks peamised tooted, mida väljastatakse uutele klientidele. Mõni laenuandja võimaldab laenu sularahas, aga enamjaolt on võimalik laenu saada üksnes arvelduskontole.

Märkused