Kust ja kuidas võtta laenu nädalavahetusel?

Oma PUK-koodi näed ZENi iseteeninduses veebilehel minu.zen.ee. Kui palju sul on alles kõneaega, saad kontrollida ZENi iseteenindusest veebilehel minu.zen.ee.

Samas kaotavad uude hinnaskeemi liikumisel kehtivuse kõik vana skeemi boonused. Võta ZENi stardipakist SIM-kaart ja paigalda see telefoni. Laenud 10000, express Gredit EE. Võta vabalt, ZEN ongi kasutamiseks valmis! Hoia SIM-kaardi raam alles, sest sellele on kirjutatud PIN- ja PUK-koodid, mida võib vaja minna, kui oled SIM-kaardi kogemata lukustanud. Kust ja kuidas võtta laenu nädalavahetusel. Kui peaksid oma ZENi SIMist mingil põhjusel ilma jääma, näiteks kaotad oma telefoni, siis tea, et oma ZENi mobiilinumbri saad siiski säilitada.. See võid olla ka sina. ZEN kõnekaarti saad aktiveerida stardika pakendil märgitud kuupäevani. Kõnekaardi kehtivusaega saad kontrollida ZENi iseteenindusest veebilehel minu.zen.ee. Pöördu lihtsalt lähimasse Elisa esindusse, kust saad endale sama numbriga uue SIMi. Seda ka juhul, kui sul on veel kasutamata kõneaega. Aastaid tagasi, siis kui ZENi stardika pakend oli veel mustades toonides, olid hinnad praegusest kallimad ja pakette ning netipileteid ei olnud. See on tasuta ja automaatselt hakkavad kehtima kõik tänase ZENi võimalused - nii soodsam kõne hind kui ka võimalus tellida pakette ja netipileteid.

Point TV 160: Kuidas puhastada kaamera sensorit

. Arvuta välja, kui palju suudad laenu tagasimaksetele kulutada ning alles siis vali sobiva summa- ja perioodiga võimalikult taskukohane laen. Aktiveeri oma uus ZEN, helistades mis tahes numbrile.

: tutvumiskuulutused, horoskoop, mängud.

Märkused