Küsi palgakõrgendust, otsi lisavõimalusi või vaheta töökohta

Teoreetiliselt muidugi sellise tulemuse on võimalik. Peaaegu - see on väga haruldased. Sel ajal, tavaliselt on see olnud vähem kiireloomulistel juhtudel. Käendajal on tegelikult teisigi õiguseid, millega garanteerida sujuv käendusperiood. Psühholoogid soovitavad läbirääkimistes pärastlõunal. Küsi palgakõrgendust, otsi lisavõimalusi või vaheta töökohta. Kui boss ei ole rahul oma tööga, kuulata kõiki argumente. Vastasel juhul on oht ei oodanud selget vastust. Tee plaan vestlus On loomulik, et ajal oluline vestlus, saate hakata muretsema. Valik on sinu: Variant üks - ebakonstruktiivne Vaikselt muretsema ja vihane samal ajal lootes, et asutused "ärkama südametunnistusele" ja ta - lõpuks! - Sa hindavad oma tõelist väärtust. Ärge "survet" peas, püüdes teha talle kohe lahendus. Me ei soovita taolist tasandil - vastasel ametiasutuste võib tekkida kiusatus otsida uus töötaja. Vaevalt on vaja leiutama sellist vestlust, kui teie firma on pankroti äärel. Veenduge, et nad on valmis teid seda. Ei ole vaja küsida tõsta ettevõtete isikutele.

Viis sammu, kuidas küsida palgakõrgendust - Karjäär.

. Igal juhul, nüüd on täielik ülevaade sellest, kuidas te hindate ülemused. Küsi palgakõrgendust, otsi lisavõimalusi või vaheta töökohta. Ärge leiutama sellist vestlust "joosta". Vastasel juhul võid olla kindel, et sa "ei mäleta kõike." Usutakse, et parim viis hoida selliseid kõnelusi kontoris - kui ta tunneb, enesekindel ja rahulik. Valmista uusi ettepanekuid arengu valdkondi, mille olete vastutav. Siis ülem ei saa vastata Teile, et eelarve on juba värvitud "teenari." Saak õige hetk Veenduge, et juht on hea tuju, ta on vaba aega ja võib kergesti arutada oma probleemi. Ja isegi kui sa ei ütle talle, mida iganes sa tahad, on tõenäoline, et enamiku oma argumendid toimub kurtidele kõrvadele.

See - "laienemine töö kohustusi" ja "suurendada töö mahtu." Sellise argumente, et teil on kõik võimalused saada kauaoodatud hoogu. Vali projekte ja algatusi, mis on suurendanud ettevõtte kasumist. Aga boss, miks see küsimus ei ole mures. Kredit24 com, saarekaluri laenu kontor. Pea meeles kõiki oma saavutusi. Ja räägi juht toidetud ohutum kui näljane. Eelõhtul vestlus olete pannud mingi eksitus - vestlus on parem lükata. Business peaks olema "tõusuteel" - see võib olla müügi kasvu, avatakse oksad või muu soodne olukord. Sageli juhtub, et direktor ja tahaksin tõsta palka, kuid ta ei ole sellist võimalust. Küsi, kui sa ei saa tulla vastust. Sellisel juhul tuleb kindlasti teada, kui saate tagasi tulla selle küsimuse juurde. On võimalik, et ta lihtsalt ei ole valmis reageerima kohe. Kolmas võimalus - Desperate Aga mis siis, kui firma olete rahul peaaegu kõike - ülesanded, vastutuse määr, karjäärivõimalusi, personali. Pealevõtmine oma palgast, juht ettevõtte kulud suurenevad. Nii et enne kui küsida tõsta, veenduge, et olete valinud õige aeg. Üldjuhul on tulemus kurb - hakkad vaikselt vihkan boss, töökaaslased, tema ei suutnud elu. Tõenäoliselt mõne aja pärast sa lihtsalt kirjutada lahkumisavalduse. Kui see võimalus on tõenäoline, siis kohtumisele minna. Püüdke ette kujutada võimalikke vastuväiteid vastutava ja valmistada neile vastuseid. Vali Case Alustamiseks proovida teha kindlaks, kas esineb objektiivseid põhjusi läbivaatamist oma Palk. Kõige ebameeldiv asi, mis võib juhtuda - see on ebaõnnestunud.. Uuri välja, mida sa pead muutma, et parandada tulemusi. Kuid mõnes valdkonnas parem, kui olla kindel.

Kuidas saavutada keskmisest suurem palgatõus -

. Tee nii, et juht saaks selgelt aru, mida ta peaks tõstma oma palgast. Seetõttu on vaja mõelda ette, mida ja millises järjekorras sa ütled. Selle tulemusena peaks ainult siis, kui te töötate ettevõttes juba pikka aega ja palgad te ei ole suurenenud. Sageli juhtub, et mõne aasta pärast on firma, siis on üllatunud, et teie palk on juba ammu lootusetult maha turu tasandil. Kui te ei tea täpselt, millal see juhtub, on mõttekas küsida palgakõrgendust alguses selle aja jooksul. Ja ta on kindel, et olla edukas pead! Soovitame kontrollida: Mis kasu on üksikema. Teine, päris vastuoluline, põhjused on: "Oluline suurenemine enese kvalifikatsiooni" Muidugi, et olete õppinud uusi teadmisi ja oskusi, mida iseloomustavad nii tõsine ja motiveeritud töötaja. Muidugi, selle aja jooksul turu keskmise palga eksperdid oma taset oluliselt suurenenud. Pakkuda võtta täiendavaid kohustusi tuleb maksta ületavad oma palgast. Vastasel juhul otsene küsimus võib panna sind ummikusse. Ja nagu igas läbirääkimiste on vaja hoolikalt ette valmistama. See on igati veenda juht, et tõsta oma palka võidab mitte ainult sina, vaid ka firma. Püüa välja selgitada, miks Teid ei lubata.

Küsi kõrgemat palka - see on reaalne! -

. Määratakse eesmärgil Selgelt määratleda ise summas soovite saada veelgi. Pealegi, kas sa tead, kuidas küsida palka tõsta, ja kuidas üldiselt rääkida juhtkonnaga. Muidugi, ilmselt pealik on hea tuju, kuid see on ebatõenäoline, et ta ei taha, et arutada "tootmise probleeme".

Kas naisi kiusatakse või lasevad nad ennast kiusata.

. Peaaegu kõik suured ettevõtted järgmise aasta eelarve on tehtud teatud aja jooksul. Teine variant - otsida "evakuatsiooniteed" Võite hakata otsima uut tööd palka. Tasub kaaluda, ja üks asi veel. Ja see on väga oluline hoone karjääri. Uuri oma palgatase teised ettevõtted

Märkused