Kurb tõsiasi on see, et paljud eestlased elavad palgapäevast palgapäevani ning loovutavad iga kuu tohutu osa oma sissetulekust võetud krediidikohustuste tasumiseks

Ära raiska oma vaeva seal, kus sa ei saavuta edu. see on sama, kui kasutada viimase peal PC’d saja piires arvutamiseks – ilmselgelt võimalik ning ilmselge resursside raiskamine Please wait. Kahju, et ta ei taha sellist võimalust kasutada ja otsib noori ajudeta tuulepäid, kes veel kiiremini hauda viivad. Oskasks sa hoida madalat profiili ja otsida omaette. Ettevõtte väärtustab kiirete ja mugavate laenutingimuste pakkumist finantseeringut vajavatele klientidele.

Mitte, et need tolvanid seda oleks, kuid neist ei teata midagi peale selle kuritöö. Ja inimene saab korraga neli aastat vanemaks. Jääb vaid siiralt rõõmustada. Ja ma olengi päris rahulik. Ja ma ei ründa/sõima sind, sa meeldid mulle, kinda. Tõused lausa rahvuskangelase staatusesse, isegi Veerpalu ei saa sulle vastu. statistiline tõenäosus oleks mõne ette söötnud, kasvõi näidisena, aga erinevalt ahvi tüüpi lahmimisest ‘KÕIK naised on litsid’ oskan mina eristada üldistamist ‘naised ei kasuta neile antud vahendeid’. enamusel naistest on ikka ajud olemas, nad lihtsalt ei kasuta neid enamaks kui igapäevaelu, vähemalt mina pole teistsuguseid kohanud.[/tsitaat]Kurb elu küll sul. AINULT võrdsed õigused Please wait. Ma arvan, et sinust saaks isegi asja, kui mõni ablas miisu sulle kõtu peale nurruma lasta. kindlasti mõni kuskil on, aga arvestades maailma rahvaarvu, noh, ma võin samahästi ka loto võita Please wait. Uuringus osalejaile anti hindeid vastavalt nende kiilanemisele ja juuste hallinemisele. jõudu sulle lugemises, ma pole ühtegi KOHANUD. Su enesereklaam on ületanud igasugused hea maitse piirid. Yksikule sobiks endavanune naine, kellel võib-olla pole palju taipu antud, aga kes ka hindab juba püsivust ja rahulikku pereelu. Ju sulle siis ikkagi meeldib, ära tõrgu. Taotles isegi ennetähtagset vabastamist.[/tsitaat] Jaah, elu on ebaõiglane, aga karm. Põhiline, et masina gabariidid klapivad.

olen kurb, et enamusel PK kägudel on olnud öigus.

. Mina ei tea igatahes ühtegi normaalset meest, kes üksikuks on jäänud. Keskmisele naistele meeldivad jah nn \”pahad poisid\”, kuid mitte kriminaalid.

Maimu Berg: kurb, et Eesti on praegu nii lõhki - news

. Taotles isegi ennetähtagset vabastamist.[/tsitaat] Just, tee sellest omad järeldused, isegi NENDESUGUSEID tahetakse ja sina päss kiunud siin sama teksti aastaid. Sinu mölapidamatust aga kõik foorumid täis. Kui sa ise nii ilus, tark ja osav oleksid, siis jookseksid samaväärsed naised juba ammu sulle tormi. see on sama, kui kasutada viimase peal PC’d saja piires arvutamiseks – ilmselgelt võimalik ning ilmselge resursside raiskamine[/tsitaat] Kõigil on meist ajud neh. Oleksid sa tõsiseltvõetav ning arukas mees, oleks sul naine ammu majas. Päikest on praegusel aastaajal juba üsnagi paistmas. Taotles isegi ennetähtagset vabastamist.[/tsitaat]Võta õppust, yxikmees. kõik on mehhaanilised oskused, mitte loovad jõudu neile jooksmises – mina uisutan. Kuidas ma saan laenu ümber vahetada, eralaenu andjad. näinud olen kavalat, praktilist, pragmaatilist, kaalutlevat jne. enamusel naistest on ikka ajud olemas, nad lihtsalt ei kasuta neid enamaks kui igapäevaelu, vähemalt mina pole teistsuguseid kohanud. nad tahavad neid rakendada ka suurte pahade laste peal. kõik on mehhaanilised oskused, mitte loovad [tsitaat]jookseksid samaväärsed naised[/tsitaat] jõudu neile jooksmises – mina uisutan. Sinu jälgi aga kogu Eesti täis. seega, mehed, te ei saa seda teps mitte naistele syyks panna:O Please wait. [/tsitaat] Mulle ei paku töö mingit rõõmu,kui mu elus puudub päike. Õnneks on kõik mehed tõelised intelligendid – luristavad teleka ees õlut, lasevad peeru ja annavad ajudeta naisele teada, et milline meeskond parasjagu jalgpallimängu võitmas on.

Kommentaarid: MÄLESTUSGALERII | KURB UUDIS! Suri laulja.

. aga isaste seemnelaotamine, oi, see on kastreerimist vääriv kuritegu, ja oh MILLINE! kaagutamine siis algab võrdõiguslikkus. Ja järjest päikselisemaks läheb. Ju Eesti naine ei soovi seda avalikku narrust sinuga kaasa teha. Taotles isegi ennetähtagset vabastamist. Tuntumatel pervodel on alati naisfänne. Kurb tõsiasi on see, et paljud eestlased elavad palgapäevast palgapäevani ning loovutavad iga kuu tohutu osa oma sissetulekust võetud krediidikohustuste tasumiseks. Keskendu parem sellele, milles oled tubli ja osav – töö jms. Täitsa oma viga, et sellises olukorras oled ja ega keegi sind aidata saa. Tavaliselt sarnasused tõmbuvad. Passi peaks saama taotleda juba vastsündinule, ei pea neli sünnipäeva ootama. Yksikule pole tõesti vaja viimase peal arvutit, aga ma imestan, et sa pole arukaid naisi kohanud. Jääb vaid siiralt rõõmustada.[/tsitaat] Mitte ainult seks vaid ka pere-elu.Tunnet,et kõik on olemas,et on olemas hooliv naine ja pere ja ma saaksin pühenduda teistele eesmärkidele naiseotsimise asemel. ehk mehed kes on pahandust teinud ja vangi läinud, naised siiralt usuvad, et just nemad suudavad selle mehe ringikasvatada. sama instinkt mis meestel ringihooramise instinkt. Kurb tõsiasi on see, et paljud eestlased elavad palgapäevast palgapäevani ning loovutavad iga kuu tohutu osa oma sissetulekust võetud krediidikohustuste tasumiseks. Kes kasutab rohkem, kes vähem, maitse asi võiks öelda. Lihtsalt sekssuhe on aseaine,seks on hea ja mõnus,kuid jätab siiski tühjuse hinge ja mind ennast üksindusse. kehitatakse õlgu – peast rase, mis sa ikka teed. kindlasti mõni kuskil on, aga arvestades maailma rahvaarvu, noh, ma võin samahästi ka loto võita[/tsitaat] Ilmselgelt on sul liiga kõrged nõudmised. Vägista ära Savisaar, kõik on rõõmsad ja pärast ei jõua sina kosilasi eemale tõrjuda. Ühtlasi tehti neile kardiogramm, südame ultraheli, vereproovid ja südame pärgarterite uuring

Märkused