Kunagi ei ole hilja alustada

See tõestas talle, et just tervislik toit oli see, mis ta terveks tegi. Mary aitas oma mehel toitumisest kinni pidada ning valmistas talle suppi, riisi, vokitud köögivilju ja palju muid roogasid. Spocki arstid Bostoni New Englandi meditsiinikeskuses ei suutnud tema järjest halvenevat seisundit ravida. Vanemate sõnul on raamatu tegelasi hea lastele eeskujuks tuua ja selle kaudu noori lugejaid motiveerida. Lubades ühel liikmel laenata ja teisel mitte, võib see lüüa teie suhtesse kiilu. Palju saab ära teha läbi mänguliste tegevuste, et anda lastele kindlustunne iseseisvalt igapäevaste rahaasjadega tegelemiseks. Raamatu lugemine on paljudes lastes tekitanud soovi hakata oma unistuse täitmiseks ISE raha koguma.” Riin Tuttelberg lisab, et ”Ka täiskasvanud on peale raamatu lugemist hakanud oma rahaasjadele natuke teise pilguga vaatama ja üht-teist korrastama. Mida paremaid ja mida rohkem raamatuid pakud, seda suurem on võimalus teenida lisapunkte, kui sinult raamatuid tellitakse. sajandi tuntuimast lastearstist Benjamin Spockist, kelle menuraamatut " Teie laps"  on müüdud vaid Piiblist vähem. Raamat on kirjutatud lihtsas ja mängulises võtmes, mis teeb selle lastele kergesti loetavaks. Ta lõpetas Columbia Ülikooli arstide ja kirurgide osakonna oma kursuse parimana, spetsialiseerus pediaatriale ja õppis lisaks kuus aastat psühhoanalüüsi.  Ent hilisemas elus hakkas dr Spocki tervis üles ütlema.

Nad eemaldasid Spocki menüüst liha ja rasvased juusturoad ning asendasid need köögiviljade ja täisteratoodetega. Vahe oli silmaga märgata.  Kõigest paari päeva möödumisel magas Spock öösel paremini. Neal Barnardi raamatust   Veel postitusi samast rubriigist Nüüd aktiveeri konto! Palun mine oma meilboksi ja ava Raamatuvahetuselt saabunud meil. Benjamin Spock oli maailmakuulus lastearst.

Kunagi pole liiga hilja saada õnnelik lapsepõlv.

. Sinu tellimispunktid on otsas! Mida rohkem ja paremaid raamatuid pakkumisse lisad, seda suurem on tõenäosus teenida uusi punkte. Pikemalt sellest loost saate lugeda Dr. Ta tundis end kohe pärast söömist taas haigena. Las ma jutustan teile ühe loo mehest, kes tõestas, et kunagi pole liiga hilja. Üldine olukord võib sellest pildist natuke erineda, aga tundub, et rahatarkuse teemaga tegeletakse aina enam. Seal kinnita oma meiliaadress, et aktiveerida konto.

Riin Tuttelberg: rahatarkusega pole kunagi liiga vara ega.

. Raamatus õpetab Ellu oma nooremale vennale Tomile erinevaid rahaga ja selle kasutamisega soetud tarkusi. Samas kardan, et mul võib olla natuke kallutatud info, kuna olen käinud lastega vestlemas koolides, kus rahatarkust on peetud õppekava oluliseks osaks ning see teema ei ole neile võõras. Oma korralikku krediidiajalugu Olenemata, kas võtad laenu internetist või tavapäraselt laenupakkujalt, peab sul olema hea krediidiajalugu. Pärast selliseid elumuutvaid kogemusi hakkas dr Spock tervislikku toitumist propageerima. Ta oli ka kokku puutunud tuberkuloosiga ning südame ja kopsude ümber kogunev vedelik tegi ta vastuvõtlikuks kroonilistele infektsioonidele, mis ei allunud antibiootikumidele. Ta kirjutas ümber oma kultusteose „Teie laps” ja lisas sinna teavet taimse toitumise kohta ning soovitusi piimast ja lihast hoidumiseks – teisisõnu toitudest, mida ta varem pidas lastele hädavajalikuks. Soovinimekiri aitab leida raamatuid Kui Soovinimekirja lisatud raamat ilmub pakkumisse, saadetakse Sulle selle kohta e-mail. Spock kohtas seal teda varem ravinud arste, kes olid tema tervenemisest hämmingus. Ta tegi koostööd ka minu organisatsiooniga , kui me survestasime USA valitsust toitumissoovitusi muutma. Ühel õhtul restoranis otsustas ta end premeerida ja tellis veiseliha. Pole hädaabifondi. Ent doktor Spock arvas teisiti.

Kunagi pole liiga hilja saada õnnelik lapsepõlv by Ben Furman

. Raamatu autoriks on majandusharidusega ja kahe lapse ema Riin Tuttelberg. Püsige kodus, ostke ratastool ja paigaldage koju lift”. Umbes samal ajal arenes tal pärast toidumürgitust krooniline neuroloogiline probleem, mis muutis ta jalad nõrgaks. Lisa pakkumisse raamatuid! Oled ära kasutanud punktid, mille said raamatute eest, mis sa pakkusid vahetuseks. Tema teadmised olid lõputud, ta oli positiivselt meelestatud ja ta tegutses alati oma eesmärkide suunas. Kui olete siiani mõelnud, et nüüd on juba liiga hilja, et tervislik toitumine oleks kahtlemata parem valik olnud, aga enam pole midagi parata – kahju on juba tekitatud, siis mõelge uuesti. Ent kõik ei läinud siiski päris libedalt. Kunagi ei ole hilja alustada. Kolme nädala pärast taastusid tema jõu- ja energiavarud. Sinu esimene tellimus õnnestus! Saatsime teate raamatu omanikule, et ta raamatu lähimal ajal posti paneks. Ta konsulteeris kogenud toitumisteadlasega, kes arvas, et kõik pole veel kadunud. Tal tekkisid kroonilised kopsuprobleemid – korduv kopsupõletik, mida tal ei õnnestunud seljatada. Arstid ütlesid talle: „Benjamin, teil on olnud suurepärane elu. aasta olümpial kuldmedali. Spocki energia oli kadunud ja uni oli häiritud. Peagi pärast seda läks ta tagasi Bostoni New Englandi meditsiinikeskusse, aga seekord mitte arsti vastuvõtule, vaid külalisesinejana

Märkused