Kuidas säästa raha kommunaalkuludelt?

Beebipäevik: Vastsündinu hooldus. Beebi tundub nii pisike ja habras – alguses võivad värsked lapsevanemad temaga toimetamisel ebakindlust tunda.

Nipid, kuidas raha säästa ja kokku hoida - Kodused lood

. Sa võid näiteks paluda oma praegusel ametikohal suuremaid vastutusalasid, mis õigustaksid kõrgema palga saamist või palu hoopis lisatundide võimaldamist oma graafikus. Kui poeskäik ei ole enam mõeldud selleks, et osta midagi konkreetset, vaid on mõeldud selleks, et lihtsalt midagi osta, on sul probleem ostlemisega. Väikelaen ettevõttele, säästu krediit kaart. Maitsev talvine argiroog, mida on ka üsna lihtne valmistada. Parima tulemuse saad suppi suitsuseajalgadega keetes, ent mugavaim on tarvitada sinki. Varu supi tegemiseks paar tundi ja leota kuivatatud herneid üle öö. DOX on väike grupp inimesi, kes armastavad koeri ja usuvad, et inimese parim sõber väärib parimat. Koera omanikena oleme uhked selle üle, et saame pakkuda Sinu lemmikule ainult kõige kvaliteetsemaid tooteid, mis on saadaval igakuise tellimusena.

Kuidas säästa raha elektrilt? -

. Unistuste reisile ei pruugi pidurit tõmmata enesesisendusega "ah, nagunii ei suuda ma selleks säästa!" Kui sul on unistus, uuri lennufirmade ja reisibüroode sooduspakkumisi, koosta eelarve ja reaalne plaan, kui palju saaksid igal kuul raha kõrvale panna. Ehkki see võib tunduda sulle varakult, on see tervisliku rahalise suhtumise alustala ja garanteerib, et su silmatera suhtub täiskasvanuna rahasse austusega. Kui sulle meeldib säästa nii raha kui ka loodust, siis see lugu on just sulle. Mooduseid mõlema tegemiseks korraga on mitmeid. Olgu võit väike või suur, loodusele ja ka sinu rahakotile on see kasulik igal juhul. Oleme harjunud kuulma, et raha eest ei saa õnne osta. Jah, raha võib tekitada hulga probleeme ja õnn ei ole rahast sõltuv. Küll aga saab olemasoleva rahaga paremini ümber käies teha valikuid, mis teevad õnnelikuks ja loovad pikemaajalise rahulolutunde.

Ilusad asjad: Kuidas säästa raha

. Kuidas säästa raha kommunaalkuludelt.

Seitse viisi Üürileandjad saad säästa raha. Osa meie strateegia üürileandjad on säästa raha – mitte ainult ostes omadused, mis lihtsalt rahavoog, vaid otsivad võimalusi, et …. Kuidas säästa raha kommunaalkuludelt. Läti IKEA enne avamist Foto: Karin Kaljuläte. Paljude eestlaste lemmikpoes IKEAs võib kuluda tunde, kui käia läbi kõik näidistoad ja käia läbi kõik poe ettenähtud nurgatagused, küll aga saab poodi külastades olla kaval, et säästa aega ja raha. Seega on mõistlik säästa sealt, kus vähegi võimalik. Kohustusliku liikluskindlustuse ostmisel tasub võtta aega, võrrelda erinevaid hindu veebikalkulaatoris ning raha kokkuhoid on täiesti võimalik. Pulmad on enamjaolt suur kuluallikas, mille arvelt keegi raha kokku hoida ei sooviks. Küll aga on võimalik kasulike nõuannete abil see elu tähtsündmus tunduvalt soodsamaks teha. Kogumispäeviku grupi liikmed jagavad oma nippe, kuidas seda teha.

DOX

Märkused