Kuidas saada rikkaks?

Igakuiselt tilgutab meile väikse summakese ning see on ka kõik.

Kuidas saada rikkaks? Selle õpetuse järgi saad Sinagi RIKKAKS!

. Hea kui põhivõlagi kätte saate. Käesolevast blogist leiad minu mõtteid majanduse, investeerimise ja üldse elu kohta. Lisaks on Sul võimalik tutvuda minu tegevustega ja projektidega erinevatest valdkondades. Kui midagi laekub, siis vist peaks enne laekunuks arvestama põhivõla ja siis viivise. Ma ei taipa üldse, miks sellisele kliendile ikka veel kaupa edasi võlgu antakse. Praktikas vist loetakse laekunuks enne viivis ja siis alles põhivõlg. Nii võib isegi rikkaks saada. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Allkiri on vaid kinnitus selle kohta, et arve on kätte saadud. dividendiaktsiatesse, välja antud ja üürikinnisvarasse. 🙂 Sa pead igale arvele eraldi viivise arvutama, sest nende tasumise tähtaeg on ju erinev.

Kuidas saada rikkaks. Laekumisel tuleb tasutuks lugeda kõigepealt need arved, mille katteks võlgnik on raha maksnud.

Kuidas saada rikkaks (mitte midagi tegemata.

. Kõnedele enam ei vasta – õnneks saldo kinnitas ära. Lepingut meil omavahel ei ole – on aga saatelehed ning allkirjaga kinnitatud arved. Jummel, see on ju meeletu summa.

#LIFEGOALS | Minu 100 elueesmärki + LOOS!

. aastast olen pidanud blogi, esmalt eelkõige oma reisidest ja tegemistest, aga mida aeg edasi, seda rohkem investeerimisega seotud teemadel. Võite ju küsida oma ulmelist viivist, kuid kahtlane kas klient seda ka maksaks.. Tagasiside oli väga positiivne, mitmed lugejad kirjutasid, et tegemist oli nende jaoks ühe parima loetud raamatuga ja lisaks praktilistele näidetele said nad siit ka suure koguse motivatsiooni. Prioriteetide järgimiseks tasub endale teha ka eelarve, milles paned paika täpselt selle, kui palju kulutad näiteks toidule, transpordile, riietele, kodu ülalpidamisele ja muule. Loe lähemalt × Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kuidas saada rikkaks?

Märkused