Kui vähendad siit-sealt paari euro võrra väljaminekuid, on sul märkamatult rahakotis juures juba mitukümmend eurot

suudan rohkem mõista ja aktsepteerida erinevusi, nüansse, suhete keerdkäike jm. tööd teed osalise koormusega, aga saad selle eest eesti keskmise palga. Nüüd ma leian asju mille üle õnnelik olla. Tuttav inimene saab igas vanuses haiget teha. Lisaks aitavad hariduslaenud ja õppelaenud kvaliteetse hariduse omandada ka neil, kes ei saanud ehk tasuta kohta, kuid soovivad siiski väga õppida.

LUGU AASTAST 2010: Üht-teist siit-sealt -

. lapsed on suured, aega enda jaoks rohkem. Kahjuks pole autor avanud tehtu mõtet või eesmärki. Kartsid, et nüüd on elu põnevam osa läbi. Keha küll kusagilt tolgendama ei hakanud, see on nüüd viimase paari aasta teema, kus märkan, et on hakanud kortsukesi tekkima ja nahk kipub lõdvemaks muutuma.

Siit + sealt = vahepealt | Karukell, kurvameelsuse rohi

. Jäädavalt, nagu praegu ajale tagasi vaatan. Pigem kaldun sotsiaalse eksperimendi poole. Vanusega tuleb see, et enam ei põe mõttetuste pärast, inimesi näed paremini läbi jne, see teeb jälle elu lihtsamaks, järelikult ka nauditavamaks. Kusjuures olen kirjutajaga nõus, et positiivsed postitused ei ole nii loetavad kui on negatiivse või morbiidsema alatooniga postitused. aeg on näidanud, et "never say never".Mina tundsin kolmekümnendatesse jõudes ennast äärmiselt hästi. Elu läks samamoodi edasi - lapsed olid väiksed, tööd tuli rabada kahe kohaga ja muudeks mõteteks aega polnud. kasvavad lapsed ja "väikese lapsed, väikesed mured, suured lapsed, suured mured" - kohale jõudmine. Kui vähendad siit-sealt paari euro võrra väljaminekuid, on sul märkamatult rahakotis juures juba mitukümmend eurot. hommikune räige pohmell on eriti selgelt meelde jäänud. Elu on seda väärt!http://valgekassimaja.onepagefree.com/No mis sa sest numbrist kardad, ta kasvab niikuinii, olenemata sellest, kas raiskad aega kartmisele või mitte. Töökaks, organiseerituks, karjääri- ja spordihimuliseks ja nii. Tahan aru saada ja mõista. kondid on vahel kanged ja teinekord valutab selg. Kortsukesed ja pekikesed ja karvased sünnimärgid ja muu sihuke pole maailma lõpp.Huvid nihkuvad kehaliselt poolelt vaimse poole peale ja muutuvad ka suhtlusteemad. Ju nad siis pidasid enda elu kulminatsiooniks lõputuid pidusid vms. Vajalik võib olla elukohatõendi esitamine, vahel ka (foto)koopia kehtivast passist või juhiloast. Me kõik teeme asju eesmärgi nimel. Eks varsti peab vist kreeme kasutama hakkama. Vahetasin elukutset, hakkasin itekaks. Ka minu jaoks on see küsimus, millele vastust pole leidnud. hindad mugavust ja häid asju. Noorim laps sai lasteaiaealiseks, ise läksin uude kohta tööle, soetasime kodu, ei mõelnud vanuse peale üldse. Tegin kursused läbi, pikapeale sain load kätte kah. eluaasta on mu jaoks väga teretulnud. teadvustad rohkem, et vot nii on minu jaoks õige ja hea, pole kellegi asi kobiseda midagi sel teemal.maailm omandab järjest rohkem erinevaid halli varjundeid ja värve - arusaam elust ei ole enam nii idealistlikult must- valge ja jäik. Aga ürita leida selles ka midagi head - ehk suuremad lapsed, seega aeg iseendale, uued huvid ja muu põnev. Soovime midagi saavutada, mingit sõnumit edastada jms.

Kuigi selle postituse puhul ma ei usu, et tegemist oli tähelepanu vajadusega. haridus oli olemas ja töö hakkas üht-teist sisse tooma. Ja kui teine sõbranna hakkab ilutsema, et tema armastab kogu inimkonda, siis saad hoobilt aru, et ta on lääge silmakirjatseja ja ei lasku isegi vaidlusse mitte.Põhiline - võtad jamasid huumoriga, sest tead, et maailmakõiksuse kõrval on see vaid tühine pisiasi. Nüüd siis ostsin ühe kasutatud auto, praegu harjutan sõitmist.Aga kehaliselt - noh, enne olime noored ja ilusad, nüüd oleme lihtsalt ilusad. Läksin autojuhikursusele - varem olid lapsed väiksed, aega ja raha polnud jne. Võimalik, et pinnapealsema inimese jaoks saab siis tõesti elu ilusam osa läbi

Märkused