Kui teil ongi väga erinev suhtumine rahasse või olete juba tülitsenud selle tõttu, ei tähenda see veel, et kõik oleks hukas

aga majandussurutis on oma töö teinud. pereloomise tungi ei tunne siiani. aga seda ma küll ei kujutanud ette, milliseid teid pidi ma selle kõigeni jõudnud olen, sest vahepealsetel aastatel kaldus kurss ikka kõvasti kõrvale. See soov on nüüd küll üsna suurelt täitunud. Laste ja muu peale väga ei osanud/julgenud mõelda. Poleks osanud uskuda, et ma nii palju maailma saan näha. Ainult et ma ei igatsegi seda viimast enam väga. Mul on selline tunne, et mõlemad panime puusse 🙂 Nendest asjadest mis täppi läksid – ma alati unistasin, et mul teatud rahvusest mees ja nimi oli ka valmis mõeldud. Asi on aga hulga hullem siis, kui te peaksite oma rooside lehed ära rikkuma. Kui rääkida eriala tasuvusest, siis oli see küll väga kõrgelt tasustatud eriala, millel ma ühtegi päeva ei töötanud.

Üks asjalik artikkel veel lugemiseks eelmisele postitusele.

. Nüüd olen Brüsselis kõrgepalgaline euroametnik ning reisin mööda maailma ringi. Praegu aga ei ole mul nendest ühtegi. Ilmselt mul selles vallas on lihtsalt kogu aeg piisavalt olnud. Tahtsin nii väga iseseisvust ja üksi elada. Mõningatel juhtudel on aga kiireim võimalus taimi turgutada, piserdades väetiselahust lehtedele või okastele. Natuke aega tagasi avastasin, et see on täppi läinud. Nüüd elan välismaal, on mees, lapsi pole. Päris kõhe ja omamoodi naljakas lugu. aga kindlasti ei oleks ma arvanud, et resideerun piiritaga… positiivne yllatus Please wait. Siis on väetise toime tõhusam.Taimede toitainetevajadus on erinev. Kui seda poleks, siis tunneks end oma sissetulekute juures rikkurina. Põhjus on iseenesest väga lihtne – taim suudab omastada toitaineid ainult väga nõrga lahusena.Kui muld on väga kuiv ja paakunud, tuleb see enne väetiselahuse kasutamist kobestada ja kergelt läbi kasta. Teisest küljest arvasin, et selleks vanuseks on mul juba kindel kaaslane ja lapsedki juba. Abielus olengi, kolm last on ka, kõik sama mehega, ja kodu on. Unistused on sellessuhtes täitunud. Lootsin, et olen õnnelik, õnneks olengi. Arvasin, et jäängi eluks ajaks vanatüdrukuks. Juba siis töötasin kohas, kus töö oligi pool minu elu. ainus asi, et lootsin veidi rohkem raha teenida praeguseks. Karjääri suhtes on uued plaanid ja plaanin õppida just vastupidi vähemtasustatud eriala. Noh, see kah tegelikult on. elan omaette üürikorteris ja naudin elu. Ja tegelikult lähevad asjad ju alati paremaks.

Ilmselt ikka midagi kujutasin ette küll. Karjäär läinu paremini, kui ma lootsin. Ei arvanud, et teatud asjades olen saamatu. No ega enam halvemaks minna saa. Sellisel juhul aitab kuival ajal kastmine ning väetamine lehe/okka kaudu: vihmutage taimi hommikusel ajal või siis, kui päike ei paista. tahtsin väga maailma näha ja Eestist ära, aga julgust polnud, samuti ei olnud raha ega haridust. Või tegelikult ei teadnud, et väikelapsed ja mõned asjad on omavahel raske kokku panna… Please wait. Suht üksi, mees oli üks paras mölakas. Arvasin, et on laps/lapsed ja oma kodu. Selline väetis lahustub tänu ülipeenele koostisele täielikult vees ning taimedel on seda lihtne omastada nii juurte kui ka lehtede kaudu. Lootsin, et kümne aasta jooksul abiellun, soetan kodu ja saan kolm last. Pere oli aga küll unistus ja pere mul on. Salajane unistus oli hea mees, min. Suvelilli, kurki ja tomatit kastes võite lisada iga kord kastmisvette pisut lahustuvat väetist. Olen küll suhtes, kuid ei ole ei kodu, tööd ega ka lapsi 😀 Kuid selles ei ole midagi halba, sest kõik see puudub mul ainult seetõttu, et reisin juba mitmendat aastat mööda maailma ringi. Kuid on asju, mida ma kujutasin ette, et on, kuid kahjuks oma saamatuses, pole saavutanud. Olen vahepeal ülikooli lõpetanud, eduka äri rajanud ja väga mõnusa kodu loonud. Kui teil ongi väga erinev suhtumine rahasse või olete juba tülitsenud selle tõttu, ei tähenda see veel, et kõik oleks hukas.

Ravimite kasutamine ja manustamine - koduapteek

.

"Tõde ja õigus" - ei meeldinud - Manjana blogib

.. Ma ei jäänudki vanatüdrukuks. Selleks pidi aga üsna suure pöörde tegema oma senises elus. Poleks sel perioodil uskunud, et ükshetk olen sellest tööst igavesti ilma. Läinud on tegelikult esialgsetest plaanidest tunduvalt pareminigi. See on hetkel ainus nukker koht meie elus. Kastmisväetis – kiire ja tõhus Müügile tulnud n-ö uue põlvkonna lahustuvad pulberväetised on eriti kiire toimega, aidates päästa ka juba käest lastud nõrku taimi. Ja olen selle üle õnnelik. Eriti tähtis on seda arvestada siis, kui teil pole võimalik kasta õhtul või hommikul ning peate seda tegema kuumal päevaajal. Tore ja mõnus perekond on meil. Samuti ei osanud ette kujutada oma tööd, mis on nii kardinaalselt erinev sellest, millega tollal tegelesin. Tavaliselt ei lähe kauem kui 10-15 minutit, et raha kätte saada. aga kuidagi täiesti juhuslikult on kõik jälle paika loksunud. Aga õnneks on summa väiksem/periood lühem, kui oleks võinud karta. Praegu aga olen nagu vana rahu ise ja ootan detsembrit nagu mingit lemmikseriaali, et näha, mis saab edasi. Vahetasin eriala ühe kõige tasustatuma vastu ning sellist sissetulekut ja lahedat elu nagu mul praegu on, ei osanud küll ette kujutada.

uudiskiri lapsevanemale - Perekeskus Sina ja Mina

. Kui teil ongi väga erinev suhtumine rahasse või olete juba tülitsenud selle tõttu, ei tähenda see veel, et kõik oleks hukas. Tol korral elasin aga vanematega. ma poleks osanud uneski näha oma praegust elu. Kui sellele peaks tekkima külmast veest šokk või põletus, pole probleemi. Tahaks lihtsalt huvitavat elu, laste kohta ikka veel ei tea. Õppisin ülikoolis üsnagi vähetasustatud erialal, millega pole suurt midagi peale hakata. töökoht on, rahakest on ka veidi, aga ei mingit erilist luksust. Miskipärast ei osanud ma arvestada pangalaenuga

Märkused