Kui sul pole oskuseid, mida on vaja parema ametikoha saamiseks, siis täienda end ja hangi vajalikud oskused

Superheroes programmi eesmärk pole toota uue ajastu liidreid, vaid anda võimalus läbi erinevate sütitavate eeskujude, uute oskuste õppimise ja unistuste teokstegemise enda potentsiaali maksimaalselt rakendada. Usun, sest tean ja tunnen neid julgeid ja südikaid Superheroesid, kes on programmis osalenud ja kellest nii mõnigi jätkab hooaja lõppedes Big Sister’ina, ehk panustab Superheroes’i uude hooaega ja meie ettevõtmisesse laiemalt. See on justkui luksuskaup. Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Arengule suunatud mõtteviisiga inimesed astuvad aga oma mugavustsoonist välja ning riskivad rohkem, sest nad usuvad oma võimetesse ning ei lase hirmul end kontrollida. Ma olen vaene ja ei saa kunagi rikkaks. Kui sul pole oskuseid, mida on vaja parema ametikoha saamiseks, siis täienda end ja hangi vajalikud oskused. Arengule suunatud mõtteviis on aga just vastupidine: sellise mõtteviisi puhul usub inimene, et talle antud ressursid pole piiratud ning ta võib ise ressursse kasvatada. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis ! Anneta, sest just praegu on kriitiline aeg, mil toetust eriti vaja. Seisa oma annetusega meiega inimõiguste eest.

Nelja kuu jooksul saavad tüdrukud testida oma supervõimeid, tugevdada oskuseid, leida kaasamõtlejaid ja saada inspiratsiooniks erinevaid rollimudeleid. Selle eest, et Eestis saaksid elamisloa Eesti inimeste samast soost elukaaslased ja et kooseluseadust saaks kasutada ka tegelikult. Selle eest, et puuetega inimesed saaksid takistusteta ühiskonda panustada. Pea meeles: ainult sina kontrollid oma mõtteviisi ning oma elu, seega ära lase mõtteviisil juhtida oma elu sinu eest. Mul pole kunagi piisavalt raha, et osta, mida soovin. Kinnise mõtteviisiga inimesed usuvad aga seda, et maailm on „fikseeritud“ ning neil kas on või ei ole teatud omadused. Kindlustuse ABC: kõik, mida peaksid teadma. Ma ei saa kunagi raha säästa, sest mul pole raha säästmiseks. On selge, et uue mõtteviisi väljatöötamine ja rakendamine pole nii lihtne ning see ei pruugi juhtuda üleöö, kuid esimese sammuna tuleb endale tunnistada olukorda ning hakata end rohkem jälgima. Kui sa kuuled peas, kuidas sinu kinnine mõtteviis hakkab ütlema sulle, kuidas „sa ei saa sellega hakkama“, lisa sellele lausele juurde sõna „veel“. Annetan Kuidas kinnine mõtteviis takistab sul majandusliku edu saavutamist Ma ei saa kunagi võlgadest lahti. Et keegi pole täiuslik, et pole olemas “tõelist naist” või “tõelist meest” või “õiget teed”.  Et mehed pole Marsilt ja naised Veenuselt, vaid mõlemad on siitsamast, planeedilt Maa, täiesti võimelised ühist keelt ja meelt leidma. Ära lase hirmul end kontrollida Kinnise mõtteviisi suurim ajend on hirm. Laenuperiood 3 kuud kuni 5 aastat.. Endale ja teistele.  Kuna oled siin. Selle eest, et eelarvamuste tõttu ei pärsitaks kultuurisündmusi nagu Rakvere filmifestival Festheart. Paljud inimesed jäävad terveks eluks samale, madala palgaga töökohale, kartes, et nad ei suuda eales leida paremat või nad pole „piisavalt head“. Õpi oskuseid juurde ning haara julgelt võimalustest kinni. Kuigi see tundub nii iseenesest mõistetav, siis maskide kandmine ja nö imposter syndrome on levinumad kui julgus olla ise. Lapse saamisel on kogu tähelepanu jäägitult pühendatud lapsele ning talle vajalike asjade soetamisele. Paljud tunnustatud psühholoogid üle kogu maailma on rääkinud lähemalt sellest, kuidas inimmõistus jaguneb sisuliselt kaheks põhiliseks mõtteviisiks: kinnine mõtteviis ja arengule suunatud mõtteviis. Kirest, kõlavast häälest ja suurest ideest üksi jääb väheseks.

Vikerkaar

. Ühiselt panustades oleme tugevamad. Kui sul pole oskuseid, mida on vaja parema ametikoha saamiseks, siis täienda end ja hangi vajalikud oskused. Kiire elutempoga kipub see ikka ja jälle ununema. Ma arvan et võiks õpetada oma lastele, soost olenemata, et ennast teostada pole isekas, vaid loomulik. Tundma ära kõik kangelased oma perekonnas või sõpruskonnas ja toetama neid nende püüdlustes ja olema tänulikud nende inimeste ees, kes on meie eludes olulised. Kui nad juhivad ennast, siis võivad nad juhtida riiki või ettevõtet või otsustada millegi sootuks muu kasuks. Viimane neist on mõtteviis, kus inimene usub, et tema oskused aitavad tal elus edasi jõuda ning kui tal pole hetkel vajalikke oskuseid või vahendeid, töötab ta selle nimel, et need saavutada. Ega kangelane pole muud kui hea eeskuju. Ära lase hirmul ja kinnisel mõtteviisil takistada oma elu. Pole mingi saladus, et inimmõistus suudab nii luua kui ka ületada barjääre, mistõttu on mõtteviis otseselt seotud sellega, kuidas sinu rahaasjad elus kulgevad. Kui nad õpivad ennast juhtima, siis julgevad nad ennast proovile panna, katsetada, eksida, suuri ja väikeseid eesmärke seada, arvamust avaldada, märgata teisi enda kõrval ja mõista, mis annab nende elule tähenduse. Õnnelikud on need, kes on nõus olnud seda kallist hinda haavatavuse ja teadmatuse arvelt maksma.  Lugeja, kui sul on tütar, siis sa peaksid …!! Lubama ja julgustama tal olla ebatäiuslik, innustama iseseisvalt mõtlema ning ennast ja teisi austades tegutsema.

Osalevad ettevõtted - Võti Tulevikku

. Inimene, kes ei keskendu võlgadele, vaid vaatab oma sissetulekut kui arenguvõimalust, keskendub seega sissetulekule endale, mitte väljaminevale rahale

Märkused