Kui sul on tutvuseid, on peaaegu võimatu, et sa ei saa üle mõnest takistusest, sest sinu lähedal on alati keegi, kes saab sind toetada

Issand Kaisa, kuidas sul on ikka vedanud?? – Kaisa Fitness.

. Kui otsid väikest laenusummat, mis aitaks katta äkilise rahavajaduse, siis võib intressita laen olla sinu jaoks just õige lahendus. Ahjaaa! Siinkohal, kõik, kes lubasid uuel hooajal ka ise Fitmodel Projektiga liituda… kummaline. Toggle Navigation Okei, ma kuulen seda päris tihti, kui palju minul on ikka vedanud. Mul “vedas” koolis päris kõvasti, sest peale kooli ma õppimisele väga ei panustanud ning vaatamata sellele olid mul kõik hinded üpriski eeskujulikud. Jah, ma tunnistan, mul on vedanud, et ma sündisin kahe jala ja kahe käe ja suhteliselt normaalse peavärgiga, aga kõik ülejäänud, mis on mu elus toimunud – sellel ei ole mitte midagi pistmist vedamisega. Ma saavutasin enda eesmärgid, sest ma rabasin enda tagumiku pooleks.

Tutvused on kui karjäärivitamiinid -

. See on alati see koht, kus ma panen suure pahvaka naeru. Kui sa oleksid sama teinud, oleks sul sama palju “vedanud”. Aga ma ei tulnud ennast kiitma, ma tahan, et sa lihtsalt näeksid, et vedamisega pole siin mitte mingit pistmist. Ja sa panid tähele, et seal projektis osales peale minu terve nimekiri naisi, kellest mingi osa lõi käega, mingi osa tegi poolkõvana midagi kaasa ja ainult vähesed saavutasid läbi projekti selle, mis nad endale eesmärgiks panid.

Kuidas saada ettevõtliku moegurmaanina jalg moemaailma.

. Suhted! Võtame suhted! Kõik, kes on mu tegemistega kursis, teavad, kuidas mul on vedanud enda elukaaslasega. Põhjus peitub selles, et sihtotstarbelised väikelaenud võivad olla kuni 3% soodsama intressiga kui niiöelda “universaalne väikelaen”. Jep, isegi see sinu Diego, see suurte musklitega tõmmu ja rikas unistustemees, kellest sa enne magamaminekut fantaseerid ei suudaks sind teha õnnelikuks, kui sa ise seda ei otsusta. Täpselt nii! Võta vastutus! Võta kordki elus vastutus! Elus on vedamisega vähe pistmist ning sul hakkab hästi minema ainult siis, kui sa võtad ohjad enda kätte.

Ja usu mind, ma olen unenarkomaan. Minul on sellistest sõbrannadest igatahes siiber. Mul polnud minna aega trenni, aga pärast läksin sõbrannaga kohvile ja vaatasin uue osa Pilvede all ära. Ma toon sulle näite enda keskkooli ajast. Ei päriselt, see on mu lemmikvabandus, miks mitte asju teha. Kui sa ei ole rahul enda töö, suhete, elukorralduse, välimusega, no kurat teab millega, siis palun, võta vastutus. See Juhan on sinu valik! Ja kui sa selle Juhani küljes ripud, siis säästa enda sõbrannasid ja ära kurat leelota neile, kui loll see Juhan on. Ja kui ma Sassi otsa jooksin, siis me olime mõlemad suht rehad, kaks väga halba valikut üksteise jaoks. Kui sul on tutvuseid, on peaaegu võimatu, et sa ei saa üle mõnest takistusest, sest sinu lähedal on alati keegi, kes saab sind toetada.

Kuidas end lohutada? - Perekooli Foorum

. Peale seksi on uni parim tegevus ever, aga valikute küsimus taaskord… Aga jätame selle trennijutu. No long story short, kui me tuttavaks saime, siis me põletasime mõlemad korralikult elu, jõime kõike, mis põles ja suitsetasime kõike, mis süttis. Ma arvan, et ei jäänud kellegile tähele panemata, kui palju see projekt kasvatas mu enesekindlust ja teadlikkust ning kui palju uusi tutvuseid see andis ja uksi avas… Aga sa said ikka aru, et mitte keegi ei tulnud mulle mitte midagi kuskil pakkuma. Võib öelda, et sellest sai üks mu elumuutvaid sündmuseid. Võib-olla oled sa üksik hunt, aga kui asi puudutab ärimaailma, tuleb sellist mõtteviisi pisut muuta.. Vot need naised tegid projektis enneolematuid asju!AEG… mu lemmikteema! Sa ei saa teha ühte või teist asja, sest sul pole aega. Ja mitte üks mees ei saa sind maamunal õnnelikuks teha, kui sa ise ei otsusta olla õnnelik

Märkused