Kui sul on kaamera juba olemas, siis on see väike ajaveetmisviis täiesti tasuta!

Huawei juhtide sõnul pole üldse nii keeruline uue operatsioonisüsteemiga välja tulla, kuid hoopis suurem väljakutse on luua selle ümber keskkond, kus on kõik kasutajatele tuttavad äpid, mobiilirakenduste arendajad ning loomulikult palju kasutajaid. Kui kannad sentimeetri jämedusi kuldseid kaelakette, siis võib see jäme metalse korpusega käevõru teiste aksessuaaridega hästi kokku minna. Samas mainitakse, et Hongmeng pidi saama ka IOS-i äppide toe, seega nagu kaks ühes pood kõigile mobiilirakendustele. Soodne krediidi kulukuse määr, laen ID kaardi tuvastusega. Vaata kodulehel ringi ja võta minuga ühendust, korraldame sulle sobiva fotosessiooni. Samuti on mitmed patenteeritud tehnoloogiad kasutusel litsentsidega.

| Meelelahutus, uudised Eestist ja välismaalt

. Kui sul on kaamera juba olemas, siis on see väike ajaveetmisviis täiesti tasuta. Samas, kui on tegemist nutitelefoni funktsioone dubleeriva või isegi asendava telefoniga, pole ilmselt kasutajale üllatuseks, et laadima peab enam-vähem iga päev. Laen sobib kodumaja ehituse finantseerimiseks, korteri soetamiseks või praeguse elupinna renoveerimiseks. Vajalikud äpid ja mõned klõpsud ning ühe trenni jagu muusikat ehk mahub. Saadaval on nii must kui kuldne versioon. Kui aga tahad olla stiilne küborg, siis ümber randme helendav OLED-ekraan sobib hästi kokku massiivse musta korpusega. Kui hoiad näppu pikemalt ekraanil, siis käivitatakse pildistamise asemel video. Haruldane omadus on ka kaamera koos pildi eelvaatega - kumera ekraani sinu poole nähtaval osal on pildi eelvaade, mida saab sisse suumida, päästikuks on ekraani must ala. Nii on võimalik ekraani puudutamata menüüdes liikuda.  Sisseehitatud GPS aitab trenni paremini träkkida ja asukohta määrata, sisseehitatud lihtne veebibrauser lubab isegi veebis surfata. Otse kellast saab SMS-e saata, kõnesid vastu võtta, üle Bluetoothi kõrvaklappidesse telefonist sõltumatult muusikat lasta, isegi käsikirjalisi märkmeid ekraanilt teha, näiteks kiirelt mõne telefoninumbri üles kirjutada. Omaltpoolt garanteerin meeldiva õhkkonna ja imeilusad fotod!. Kui sulle meeldib teha käsitööd, võid oma tooteid hoopis müüa siin-seal. Oli ju kunagi Windows Phone / Windows Mobile ka väga hea operatsioonisüsteem, aga keegi seda eriti ei kasutanud ja nii see tasapisi unustatigi. Samuti pakutakse arendajatele tuge äppide Hiina turule viimiseks ja turunduseks, kui nad selle Huawei enda äpipoodi üles panevad. Samas kestavad Lite OS-iga nutikellad Androidiga kellade mõne päeva asemel peaaegu terve kuu. Vastame küsimusele, "kes saab raha laenata?. Hongmeng ise põhineb Linuxil ja tuleb kasutusele siis, kui USA bänn jääb püsivaks ja seda ei tühistata sügisel. Kell jälgib trenne, und, tervisenäitajaid ning muidugi edastab sõnumeid mobiilis olevatest äppidest. ZTE sõsarbrändi Nubia kell on suur ja raske, kaalub sada grammi.

Surfiturg - LÕUNA SURFARID

. Kuigi palju lahendusi on Hiina tootjal juba endal välja töötatud, ei ole tänapäeval ükski tegija oma seadmeid suuteline algusest lõpuni ise välja arendama, ikka kasutatakse erinevaid partnereid ja allhankijaid.   Kui sul on mõni eriline soov või mõte siis olen kindlasti valmis sind aitama

Märkused