Kui sul ei ole juba ülevaadet oma väljaminekutest, hakka ühel kuul end jälgima

Kokku kolida lähimate aastate jooksul kellegagi ei taha. Ei sobi hommikused ja päevased ajad. Suhe peab jääma diskreetseks ja kohustustevabaks. Võin jätta väga enesekindla mulje, kuid minulgi on oma pisemad kompleksid. Hindan voodis leidlikkust ja julgust välja öelda kõik oma soovid. Esmapilgul vast püsisuhet ei otsi,vaid lihtsalt elaks ja oleks. Sina kannad minu kulud, mina pakun Sulle parimat vastu! Võid olla abielus. Ise olen kaunis, arukas ja seksikas noor naine. Ometi tea, et vastan vaid tõsiselt sisukatele ja pildiga kirjadele. meeldib napsutada, hea sex, massaaz, keelekas jne. Selle kompenseerib ehk minu sõbralikkus suhtlemisel ja soov voodis sind igati rahuldada, olen kenake, puhas ja himur. Kui sul ei ole juba ülevaadet oma väljaminekutest, hakka ühel kuul end jälgima. hea klapi korral vōime jääda püsivalt kohtuma. Eks elu näitab, mis edasi saab. Ootan väga sinu kirja, sest igatsen nii väga kõike seda, millest eelpool kirjutasin. oleks väga tore kui mehel oleks soov olla seksimentoriks mulle. Soovid "kasvatada" paha tüdrukut joonistades pepule vitsa/rihmaga mustreid. Tunnen puudust särtsakast nooruslikust mehest. Olen materiaalselt kindlustatud oman autot, haritud, puhas, sale, heleda peaga,igati kena eesti naine. Ma ei oota väga, et sina mu silmi avaksid. Ei suitseta ega talu suitsulõhna. seega otsin mingit tutvust milleks võiks areneda ka edasine., kuid palun kiirustada, sest parim tutvumisaeg, suvi on ka käes.

– Armastuse teemaline blogi

. Sul on unistusi, tahad neid ellu viia. Ei olegi lumehelbekesed: 5 viisi, kuidas Eesti noored tagavad endale majandusliku edu. Loodan, et oled elus ennast leidnud ja tuled hästi toime ka materiaalselt. Olen kena, seksis vabameelne, pind olemas. Peaksid olema pikemat kasvu ja võiksid olla selline, kes tavaliselt leiab oma suhted ilma siin sellistel lehekülgedel käimata. Kirjuta mulle ning miks peaksin just sinu valima. mul päris vähe seksikogemust, ja tahaks seda parandada.

Kuidas alustada oma ettevõtet, kui sul ei ole üldse raha.

. Alkoholi tarbin väga vähe ja ei hooli ka seda liigselt tarbivate inimeste seltskonnast. Sooviksin, et sulle läheks korda naise rahuldustunne ja heaolu. Sooviksin tutvuda mehega kes oleks ilus sale lõbus ja muidu tore ja suhtleja inimene kellele meeldiks vahetevahel kohtuda väljas käia nii pidudel kui teatris sportimas jne. kui pigem just seda, et sa natukenegi näeksid maailma sellisena, nagu mina näen. Alkohol ei tohi sinu tegemisi mõjutada. Diskreetsus garanteeritud. jumaldan suusexi tegemist.

olen meeldiva välimusega, aktiivne ja seltsiv neiu

Märkused